Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Juhans
14. maijā 08:05
Aiziet ar sirdi vai ar galvu ir vievieglākais ceļš uz Debesīm, jo, ja tas nav pieejams, vai nesanāk, tad Dievs atsūta vēzīti un tas jau ir pavisam cits ceļš.
Uha
14. maijā 08:14
No sākuma aizliedziet cilvēkus indēt ar tādu pārtiku! Cik var runāt par palmu eļļas kaitīgumu ,bet atļaut to izmantot. Veikalā ar mikroskopu nav iespējams izlasīt sastāvu ,kaut arī tur ir jābūt kaut kádam regulējumam par burtu lielumu un arī krāsu, pamēğini izlasīt zelta burtus uz sarkana fona.
Juhans
14. maijā 08:25
Lielveikali neņem pretī pārtiku, kas ātri bojājas.. No tā arī ceļas konservantu "bums". Savukārt palmu eļļa ir daudzreiz lētāka par mašīneļļu un tāpēc izdevīgāka. Nu, bet glutamātam vispār cenas nav, jo, ja čipsiem nev klāt mononātrija glutamāts, tad tie ir vnk neēdami. Vislabākais pārtikas tests ir nolikt uz galda siltumā pa mazai piciņai / drusciņai visus produktus no ledusskapja, ko paredzēts lietot Ja tie pēc 3 dienām nesmird, tad tos lietot nedrīkst.
Ego
14. maijā 09:00
It kā, ja es to ciparu zināšu, man labāk paliks
Muh
14. maijā 09:32
Un ,ja tas spiediens ir paaugstināts, tad ārsts tā vietā, lai patiešām ārstētu noskaidrojot iemeslu, vienkārši Jūs uzsēdina uz pretspiediena zāļu adatas uz visu mūžu. Tādai "ārstēšanai"protams arī ir sekas, kuras arī būs jāārstē. Un tā to cilvēku ārsti pamazām "noārstē' līdz dabiskai aiziešanai citos medību laukos.
Batons
14. maijā 09:55
Es arī zinu cilvēkus kurus ir uzsēdinājuši uz tabletēm pat nepārbaudot KĀPĒC ir paaugstináts, bet bija no nierēm rezultātá jāiet uz dialīzi. Pēdējā laikā diemžēl ir sajūta ,ka ārsti lobē farmāciju un grūž šaibas vajag vai ne.
A
14. maijā 12:43
Kā ieraugu mediķus, tā no stresa asinsspiediens augšā. Kādreiz teica, ka augšējais cipars atbilst gadu skaitam. Man tā arī ir.
septiņdesmitgadnieks to Muh
15. maijā 01:39
Tā viņš i! Ar tām pretspiediena zālēm bliež pa to sirdi, kā ar pneimatisko veseri. Izņemot miegainību un spēku izsīkumu, neko citu, tās pretspiediena zāles nedod.Tad labāk ir divreiz dienā " ostogramitsja" .
iz spiediena vēstures
15. maijā 01:52
Savulaik, PSRS laikos bija tāds politiskais komentētājs un Maskavas Centrālās Televīzijas darbonis Bovins. Visumā sakarīgs un gudrs personāžs. Viņš mācēja daudz pateikt, apejot kompartijas cenzūru un neizsaucot visvarenā, partijas ideologa Suslova dusmas. Pēc izskata Bovins bija paresns, aizdusas mocīts , neliela auguma, pusmūža vīrelis. Tipisks augsta asinsspiediena īpašnieks. Tomēr tas netraucēja viņam, katru vakaru, Maskavas toreizējā labākajā restorānā " Prāga" apēst šniceli un izdzert polšu. Uz aizrādījumiem, ka tāda diēta nekādi nemazinās asinspiedienu, viņš atbildēja, ka pastrādājiet manā vietā jūs pat dubultosiet manu vakariņu porcijas. Tā kā pretspiediena zāļu rīšana nav tas labākais variants. Tam liecinieks ir žurnālists Bovins un viņa ārstnieciskās metodes.
Arnis
16. maijā 09:17
Es saku visu laiku. Nedzeriet kafiju un neediet gaļu, tad spiediens normalizesies. Vismaz man tas palīdzēja atmest tabletes, kuras gadiem lietoju.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi