Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Edgars
13. maijā 09:44
Pirms 50 gadiem neviens tādus līdzekļus nepazina un nelietoja ! Jāattīsta tā parfimērijas industrija un jāiegalvo , ka bez aizsargkrēm nekur ! Jāpērk spaiņiem . . . .
13. maijā 09:56
atklāj, riktīgs noslēpums bija pirms tam :)
***
13. maijā 10:16
Jā un d vitamīns vispār neveidojas lietojot spf. Kā tad lai no saules uzņem d vit, ja lietro filtrus.
Linda
13. maijā 10:22
Vēzis rodas no tās ķīmijas, ko iesmērē ādā, kad siltuma iedarbībā tas viss nonāk ķermenī.
septiņdesmitgadnieks
13. maijā 10:48
Patiesībā nevis mūsu tuvākā zvaigzne Saule rada risku dabūt vēzi, pat nav svarīgi kāda veida, bet visi tie kosmētiskie krēmi ir kancorigēni. Nu tie dunduki no homo sapiens bara ir pasisti uz kosmētikas industrijas indēm. Kur tas redzēts, ka Māte Daba būtu ieteikusi aizsist visas ādas poras ar kaut kādu smāķi. Pēc tam brīnās, ka ar vēzi slimo arvien vairāk gados jaunu homo sapiens radījumu. Viņiem visiem uz kapakmeņiem būtu jārāksta:" Miris Varoņa nāvē vairojot kosmētikas magnātu peļņu. Mūžīga slava nesavtīgajiem!" Labi, es nerakstīšu, ka kādreiz, manā jaunībā pat tika uzskatīts par īpašu šiku, ka tev ir brūns pavasara iedegums un ja tas jau bija dabūts līdz Uzvaras svētkiem,t.i., 9. maijam, tad visi skuķi bija tavā priekšā jau gar zemi. Tikai toreiz neviens īpaši nesargājās un par tādu melanomu nebija dzirdējis pat ārsts prof. Kalnbērzs. Toreizējais LPSR medicīnas spīdeklis. Tagad tiek izplatīta deza, ka mūsu zvaigzne Saule esot palikusi niknāka savā ultraviolētajā bliezienā. Nu astronomija un fizika skolās vairs nav obligātas, kā izrīkoja Piebalgs, tāpēc vēl " nesāktā muļķu aile" tam svēti tic un vairojot kosmētikas sindikātu peļņu pasūta jau kapakmeņus ar Varoņa nāves epitāfijām. Vēlu visiem šo krēmu lietotājiem " Mūžīgu dusēšanu Dieva mierā!"
Kristian Stelter
13. maijā 11:09
Jus vаrаt maksаt par 45% mazак par еlеktroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Znots
13. maijā 13:23
Vispār jau stulbajiem, tumsonīgajiem komentētājiem - SPF ir jālieto, lai elementāri neapdegtu un āda blāķiem nelīstu nost. Kad agrāk nelietoja saules aizsargkrēmus gan sievietes, gan vīrieši novecoja daudz ātrāk - agri veidojās grumbas un pigmenti - 30 gadnieki izskatījās kā šobrīd 50 gadnieki, zinu vairākus cilvēkus, nomirušus no melanomas, jo nelietoja aizsargrēmus. Tā kā rakstā viss ir izrakstīts pareizi - āda ir jāsargā.
Laba lieta
13. maijā 13:27
Galvenais lai pimpis neapdeg saulē,tad gan ir pizdec
andrīc
13. maijā 13:41
Kas ir SPF?
oimjakons to andrīc
13. maijā 14:41
SPF ir iecerēts, kā naudas pumpis, lai izmantotu, kā bankomātus, tādus pamuļķus, kā komentētājs Znots. Nekas sarežģīts.
Kikii
13. maijā 17:31
ar šitiem spf krēmiem tāpat kā ar kontracepcijas tabletēm!!! esiet ļoti uzmanīgi! tieši to lietošana izraisa vēzi, neticiet farmācijas biznesmeņiem!
septiņdesmitganieks to Kikii
13. maijā 19:22
Vot par tām kontracepcijas tabletēm nu vienreiz Jūs pateicāt svētu patiesību. Vēžu avots.
Xxy
13. maijā 20:24
Skaidrs. Pa dienu īsiem pārskrējieniem jāvirzās starp ieziešanās vietām.
Noyb
13. maijā 20:43
Un ko nozime blondinu tema? Man vinas ari patik bet nejau ar varu..ar kuru vispar drikst meginat no tam dazam kuras patik uz randiniem?
tikai bizness
13. maijā 23:11
Tie, kas lieto "aizsargkreemus", melanomu dabuu 2 reizes biezhaak. https://www.thelocal.se/20160712/avoiding-the-sun-is-as-dangerous-as-smoking

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi