Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Juhans
10. maijā 14:29
Gejiem ir vieglāk, ja viņi dzīvo kopienā.
Lv#Rīga
10. maijā 14:34
Aptumšoti cilvēki😂 . Maz zin kas vispār ir hiv .
d
10. maijā 15:09
Taču ir vēl viens aspekts, kas saistās ar šo slimnieku depresijas un niknuma fāzēm. To, protams, nav jāatiecina uz visiem. Kategorija vīriešu, zinot, ka ir slimi, uzskata par nevajadzīgu informēt savas partneres. Un vissuperīgākie ir tie gadījumi, kad tiek draudēts vardarbīgi kādu inficēt. Šīs aprindas nemaz nav tādi paijputniņi, kā iztaisās...
Hmmm
10. maijā 15:11
nevajadzēja laist pa kreisi un pa labi, tad nebūtu tā Hiva! :)
Humānists
10. maijā 15:46
Ja man tiktuHIV, es no bēdām mēnesi dzertu, a tad saņemtos, sarītos Viagru, un saktu drāzt bez preža visus, kas pagadās sievietes, vīriešus, prostitūtas, man vairs nebūtu žēl ne sevis un neviena, ja kas.
Decoy
10. maijā 16:03
But maybe somwthing is missing from equation..and can be solved.
to Humānists
10. maijā 16:05
Par to ir paredzēta kriminālatbildība, ja kas. Gribētu savu nāvi cietumā sagaidīt? Labāk ir dzert zāles, kas patiešām palīdz. Nav tik traki, kā dažs domā. 8 gadi, un jūtos lieliski.
spriidiic
10. maijā 22:51
Tā kaite pārnēsājas ar mitro kontaktēšanos . Aiz stikla , caur klausuli , tikties vajag atļaut .
nu,nu
11. maijā 17:35
„Darba devēji, darba biedri, kaimiņi par HIV pozitīvo statusu tiek informēti ļoti reti.” KO????? Darba devēju un īpaši kaimiņus kāds informē par savām slimībām?? Par caureju arī? Un sifilisu? Vai utīm? Kašķi? Tas tikai plānprātīgam var ienākt prātā – vispirms saķert HIV, bet pēc tam sasaukt mājas kopsapulci un visus par to priecīgi informēt. Nesaku, ka ar HIV ir jāpakaras, bet lepoties tur arī nav ar ko, kā par jebkuru citu slimību. Protams, atsevišķi eksemplāri par savām kaitēm bazūnē visās viņiem pieejamās vietās, bet tie ir tikai atsevišķi gadījumi. Abortus veikt nevajag, bet tomēr veic. Vai kāds par to informē kaimiņus vai veikala pārdevēju?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi