Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
lopes
9. maijā 06:24
Bez zālēm protams nevar, bet Rigvir šmaucas lai pelnītu ražojot atšķaidītu tinktūru. Kad Rigvir ražotāji ražos pēc dokumentācijas, labā slava būs atgūta un noteikti zāles atgriezīsies. Lai pacienti vērš savu spiedienu uz ražotāju, nevis tiem kuri nepieļauj zāļu ražošanu neatbilstoši aprakstam.
Zēns no pirts
9. maijā 06:28
Kaads sakars Opus Pro ģitaaristam ar rakstu?
OIKistānas Izmirāts
9. maijā 06:36
Ko nu te gaudojat -- knapi pietiek , lai sev algas paceltu , vēl apsolījām lūžņus iepirkt ....
Slepenā recepte .
9. maijā 06:47
Pus citrona sula un tējkarote sāls uz spaini ūdens .
Vecenīte
9. maijā 06:49
Cīnās! Lai jums veicas! Esmu saskārusies, kad draudzenei 39 gadu vecumā atklāja ādas vēzi 1.stadijā un lepni pateica:"pret šo stadiju zāļu nav! Meklē Eiropā vai gaidi, kad būs 3,tad mēs ārstēsim..."
Jau 30 reizi
9. maijā 06:57
http://ksenijakomente.lv/rigivir-a-par-ko-cepiens
Juhans
9. maijā 07:38
Rigvir ir jābūt pieejamam, bet par pilnu cenu un cilvēkam, pirms viņš pērk Rigvir, ir jāparakstās, ka viņš saprot, ka šīs zāles tiek ražotas Latvijā, kur, tāpat kā Krieivjā, diemžēl atsevišķiem uzņēmumiem nav regulāras paškontroles pār zāļu ražošanu.
ERVINS
9. maijā 08:13
vienreiz jau mus apmulkoja ar to ka zales no krievijas ir kaitigas!tas bija tapec lai mums liegtu pieeju letajam zalem!ienaca eiropas dargas!tagad ar pretveza zalem tiek darits tas pats!tie kas lieto sis zales jutas dauz labak!izbeidziet paklauties eiropas lielajam farmacijas firmam!
cipiņš
9. maijā 08:14
Kas Jauns redaktori, kāpēc pie tāda raksta - bildē ir grupas Opus Pro ģitārists ??
cipiņš
9. maijā 08:18
Reāli visbaisāk izzaga, sagrāva un nobankrotēja medicīnas nozari - 20 gadu laikā - Zzs un Vemjotības bandas izdzimumi !!! Jo 20 gados visvairāk par medicīnas nozari bij atbildīgi nelieši no Zzs un Vemjotības bandas !!! Nu kopumā tie sukkpurni visas nozares Valstī sagrāva !!!
Viedais
9. maijā 08:30
Aizdomīgi ir tas, ka Rigvir nevis vienkārši izņēma no kompensējamo zāļu sarakstiem, bet aizliedza kā tādu. Ja cilvēks to grib pirkt kaut vai kā zāļu tēju, kur problēma? Lai pērk! Kāda zāļu aģentūrai gar to darīšana kā kurš tērē naudu? Vienīgais iemesls šādam aizliegumam paliek koruptīvas intereses no citu zāļu un onkologu puses. Acīmredzot Latvijā ir saskatīts potenciāls tajā, ka melanomas 3. un 4.stadijas klientu ( lasi - izmisušu, nāves draudu pārbiedētu un uz visu gatavu patērētāju) varētu būt krietni vairāk t.i. šis specifiskais tirgus varētu būt lielāks, ja ne kādi bremzējošie faktori. Ja Rigvir nebūtu efektīvs, tad industrija to pat nepamanītu līdzīgi kā tā nepamana visādus pūšļotāju atmiņas ūdeņus, tereško brīnumtējas utt., kas nevienu neārstē un līdz ar to nekaitē medikamentu noietam. Rigvir gadījumā mēs redzam klasisku konkurences cīņu par tirgu un medikamentu noietu, kur lielajiem farmācijas spēlētājiem ir vairāk naudas un ietekmes. Tas, kas ir visu acu priekšā - liekulīgas “rūpes” par pacientiem, kuru vārdā tiek aizliegti konkurējošie preparāti par labu kādam noteiktam biznesam.
!
9. maijā 08:38
Gribas dzīvot? Planēta ir pārapdzīvota. LV tiek gatavota izredzētajiem!
Rigvir pro
9. maijā 08:41
Rigvir nav analogu, ražotāji konstatēja brāķi, izņēma to, kur ir problēma, kapēc tiek spīdzināti pacienti, kas šī par valsti!!!? Skaidrs, ka šo situāciju izmanto lielā farma un visi vienkārši noklusē, kurš noziedzīgi, kurš savtīgi, kurš vienaldzīgi....un aiziet tā mūsu godība un diemžēl arī pacienti
cipiņš > Viedais
9. maijā 08:42
Jūs precīzi uzrakstījāt, tieši tā !!!
Pats
9. maijā 08:48
Konkurenti veica analīzes un Latvijas kukuļņēmēji viņiem palīdz tikt pie peļņas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi