Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Nu, nu
15. martā 23:00
Pierādās, ka pat medicīnas preces jāpērk pie farmaceitiem. Pirmais, ko māca par talku-bērnu pūderi, ka tas ir kancerogēns. Lietots lielā daudzumā tas izraisa audzēju. Godprātīgs farmaceits ievēro savu pircēju, noteikti brīdinātu. Ir tādi klienti, kuri skrien pa aptiekām pēc paracetamola. Tiem gan vairs nevar līdzēt. Tāpēc, lūdzu, izvēlieties katrs savu farmaceitu. Otrs, plastmasas bērnu pudelītes. Mūsu neizglītotības dēļ, stikla pudelītes bērniem vairs nav. Pret pūļa psiholoģiju farmaceits bezspēcīgs.
Par Organisko kā Dievs radīja ne modificēto
15. martā 23:49
Neesmu Krievijas patriots, bet Krievijā ir aizliegts ĢMO!
Infor
16. martā 00:04
Nu ko ar to panāks ! Lielie milži pārtikās , un citos produktos kas ražo , samaksās daudz politiķiem lai šie piegriež skābekli šiem zinātniekiem kas visu laiku atklāj un bauro ka kāda viela ir vēzi izraisoša.
Vinnijs
16. martā 07:25
Neesmu krievijas nīdējs, bet būtu jāaizliedz pilnīgi viss, kas ir ražots krievijā
cipiņš
16. martā 07:41
Mamiņas NEKO , absolūti NEKO, lai nelieto no produkcijas JOHNSON bērniem , tā mēslu produkcija ir piedzīta pilna ar visām iespējamām indēm !!! Tos izstrādājums vispār vajag aizliegt ar likumu !!!
Juhans
16. martā 08:20
man bij gavā tarakāni / Dr.Akters teica - pūderē / es paņēmu Džonsoniņu / Qkainīši nobeidzās
he he he
16. martā 08:43
agresīvu vēža paveidu, kas ietekmē iekšējo orgānu, visbiežāk plaušu, apvalku.....viņa to pūderi šņauca? :)))
adams
16. martā 10:55
man del diabeta viss kajstarpi regulari izsut..un nedod dievs iepuderet sito Jonny...tulit bus vaaks..paliks viss jeels..parasta Alojas sterkele cita lieta..viss bumbas
>>adams
16. martā 11:10
Nu slimiem cilvēkiem jau vienmēr no kaut kā būs komplikācijas. Dažam arī no alvejas.
Nu, nu
16. martā 12:24
Rakstīts, ka satur azbesta daļiņas. Tās izdalās vidē no jebkāda veida materiāla. Mums aizliegts lietot šīferi jumtiem. Kurš klausa? Kurš razagnalsa noņemt? Begu i padaju? Nevar jau iepūderēt, ja neput. Nu i plaušās. Nav ko brīnīties par elementārām lietām. Labāk lietot likopodijum klovatum. Dabīgs, dziedējošs, daudz nevajag.
oma
16. martā 14:18
vai tā levita vinnēja tiesā, tāpēc, ka ir ēbrejiete, ja?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi