Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Zaiga
12. martā 08:59
Kā zobārstniecības nozarē strādājošai personai, manas domas par šo rakstu ļoti dalās. No vienas puses ir prieks redzēt un dzirdēt, ka par zobu kopšanu zina ne tikai jomas speciālisti, bet arī citi vairāk vai mazāk ar medicīnu saistīti speciālisti. Bet, un šis BET ir ļoti liels... terminu lietojums... it kā sīkums, bet... nav tādas mehāniskās birstes. Nu nav! Vai nu manuāla vai elektriska (soniska, rotējoša). Arī par pastu sastāviem, indikācijām un iedalījumiem saķēru galvu. It īpaši lasot par zobu pastām un lietošanu bērniem. P.s. kādēļ par šo tēmu vispār runā farmaceite, ja ir tik daudz zobu higiēnistu vai zobārstu, kas par konkrētu tēmu zin un var sniegt precīzākas atbildes, nemaldinot lasītāju?
Zaiga
12. martā 09:03
“Higiēniskās jeb universālās zobu pastas”. Pirmo reizi dzīvē dzirdu tādu iedalījumu!!
Zaigai
12. martā 09:45
Jo šis ir izklaides ziņu portāls. Citur erzacspeciālisti raksta horoskopus, bet šeit farmaceiti.
a
12. martā 10:11
skatīt mr. Bīnu kā viņš sev zobus laboja. tikai pats galvenais sagrozīt to rentgena uzņemu tā,lai zina,kurš īstais.
Latvijas Veselības un Labklājības Ministrei !
12. martā 12:03
Nevienam nav noslēpums , ka zobārstniecības pakalpojumi ir biznesa joma un tāpēc arī pakalpojumu cenas ir attiecīgi biznesa nozares līmenī . Latvijā vismaz 400 000 iedzīvotāju ienākumu līmenis ir samērā pieticīgs un tāpēc rodas vajadzība meklēt risinājumus daudzām problēmām . Nē , zobus labot paši nez vai varēsim un tomēr nebūtu slikti , ja blakus citu pašdarbības prasmju komplektiem , kuri iegādājami veikalos , mēs varētu nopirkt arī - / Vienkāršs Stomatoloģijas , protezēšanas komplekts - Darīsim paši ! / Cena varētu būt attiecīgi no komplektā pieejamo līdzekļu pedāvājuma , bet ne simtos un tūkstots Eiro . Cilvēks varētu pats sev iztaisīt zobu protēzes . Tās varbūt nebūtu tik labas , kā stomatologa amatnieka veidotas , bet varētu lietot un neiegrautu jau tā pieticīgo , maz nodrošināto cilvēku budžetu ! Jā , tajā komplektā derētu arī nelielu pamācības grāmatiņu ielikt , kā plastmasas masu sagatavot un pēc tam to visu pieslīpēt . :)
dakters
12. martā 15:50
.... letāk ir sākt tīrīt zobus!!!!!
punkts
12. martā 16:26
Mani vairāk apbēdina tas, ka pie zobārsta jāstāv rindā, ilgāk par mēnesi.
Linda
12. martā 16:55
Principā jau zobārstniecība nav dārga. Patiešām nav. Dārgs ir cilvēku slinkums, slinkums rūpīgi un divas reizes dienā iztīrīt zobus. Samazināt cukura patēriņu un izmantot fluorīdus saturošas zobu pastas! Tas arī viss, šeit būtu labi pieminēt, ka slinkais (ne skopais) maksā divreiz!!
Juhans
12. martā 17:15
zobārsti ir maukas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi