Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Otrā tipa cietēja
10. martā 23:51
Jā pirmam tipam tas ir dzīvības un nāves jautājums..Bet ko tas dod otram tipam ? Tikai sadurstītus un sāpošus pirkstus un tāpat jau es ēdu visu ,kas garšo..
Tāpēc
11. martā 00:39
jau pašā sākumā jālikvidē invaliditātes cēloņi. Beidziet rīt bulkas un cukuru! https://www.dietdoctor.com/diabetes
Nabaguvalsts nabags
11. martā 01:43
Es griežu 6 daļās accuček un uz aci mēru, jo aparātā tādu neielikt. Nu tad no 50 reižu iepakojuma var izmērīt 300 reizes, ļoti pavirši bet vismaz zin ka nav kosmiski augsts vai zems un zin ēst vai spricēt. Bet bez tādas nestandarta ļoti neakurātas ākstīšanās, ko noliegtu jebkurš dakteris, būtu nomiris. Nevar atļauties 300 strēmeles mēnesī = ja pērk countur 3x valsts dod ar 75% atlaidi un 3x būtu jāpērk par pilnu cenu = ap 50 eiro mēnesī.
xxx
11. martā 02:32
Pašiem par sevi jārūpējās!!! Visu valsts iedod un par brīvu!!!!
Cukurniece
11. martā 03:48
Valsts kompensē zāles,100%,kas mēnesī cilvēkam izmaksātu ap 120 euro. Vai nu tiešam strēmeles paši nevar?es varu.
Janīna
11. martā 07:18
Mums visiem un valsts veselības ministrijai jārūpējas lai no produktiem izņem vai ļoti samazina cukuru daudzumu.... produktu nevar atrast kur nav liela cukura daudzuma... bērni jau tiek no mazām dienām pieradināti pie garšīgām garšvielām produktā, tāpēc neēd mājās dārzeņus, mājās gatavoto, pusdienas... un ar mērķi sabeidz cilvēku dzīves...
burturis
11. martā 10:13
"Bezmaksas" nav nekas, visam ir radīšanas/darīšanas pašizmaksa. Ja apmaksā valsts, tad tā apmaksā par nodokļu naudu, respektīvi, "visi sametas".
90%
11. martā 10:27
piekrītu, ka nav jākompensē 100%. Ņemot vērā ka Latvijas biznesmeņi tirgotāji grib 300 % peļņu no produkta, reāli, sakārtojot šo no Valsts puses, pārdošanas cenai vajadzētu būt pieņemamai. Nav skaidrs, kapēc stripu paciņa maksā 15 Eur ?? Cenai būtu jābūt 5 Eur.
diabētiķis 11 gadus
12. martā 12:19
Otra tipa diabētam nav jāmēra cukurs n-tās reizes dienā, pietiek pāris reizes mēnesī, kad jūti, ka tas varētu būt par augstu vai zemu. Stripus vajadzētu bezmaksas, bet tā apartūra, par ko cīnās kundze, ir nevajadzīga, tikai lobē kārtējo firmeli.
tāpēcītei
12. martā 12:23
Tevi jau arī tas pats diabēts sagaida, rij bulkas vai nerij. Diemžēl, tas nav tik vienkārši rij-nerij-paskrien. Iemesli ir ne tikai rīšanā, bet arī ķīmijā, kas ir visur, ģenētikā un daudz kur citur.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi