Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Juhans
9. martā 13:22
Duadzi rij uz atlaidēm, bet kustās tikai no ledusskapja līdz datoram.
portāls lieto hašišu ?
9. martā 13:26
Tikai pārdzēries vai idiots var radīt tādu virsrakstu .....
L39
9. martā 13:34
tur jau taa lieta.300 metri lidz veikalam bet brauc ar mashiinu.manaa laikaa skolaa bija jasporto.nu klasee bija viena meitene,iedzimta.bet nu kautko jau nomociija.tagad shitie burgeru chipsu rijeeji nevar ne reizi pie stieni pievilkties.toch uz kautaadu armiju jaasuuta.
Juhans
9. martā 13:37
No mums trijiem viens ir resns, otrs neveslīgs, bet trešais - sieviete.
Grosfaaters
9. martā 13:43
Un vispār mēs dzīvojam tikai vienu reizi un visi tāpat reiz būsim sešas pēdas zem zemes vai urniņā. Tad kāpēc mocīt sevi ar pārliekām aktivitātēm un aizliegumiem ēst, ko kārojas. Nav tā, ka tie, kas nu tagad sporto un veselīgi ēd nodzīvos labāk nekā omulīgie. Dari kā gribi, bet rezultāts būs viens - tikai viens izbadējies, otrs laimīgs ;)
joske
9. martā 14:18
veseligi var est tik tad ja ar sanem pienacigu algu pensiju utt dirsana sis raksts nekas vairak daudzi izveletos pirk normalu sviestu kvalitativu galu auglus tik vai var atlauties est no augstiem plauktiem? ar pliku kiegeliti margarinu un kaulu zupu nekada veseliga esana nesanak
izmēģinājušais
9. martā 14:50
Starp citu veselīgais uzturs ir padārgs un ne katrs var to atļauties. Bez tam prasa daudz laika, lai to pagatavotu. Treškārt, tas veselīgais uzturs pamatā balstās uz dažādiem salātiem, kas piemēram man negaršo un man ir jāēd ar lielu piespiešanos. Ceturtkārt, visādi šarlatāni ir pārņēmuši subtropu klimatiskās zonas iedzīvotāju uzturvielas un to lietošanas kultūru un mums piedāvā, kā baigi zinātnisko un diētisko rijamo, kas mums ziemeļniekiem nu nekādi neiet. Kaltētu kazas gaļu var gremot kādu nedēļu, bet pēc tam tiem zviedriem, kas šito idiotismu mums mēģina iesmērēt, gribas tikai ar to kazas kāju sadot pa viņu pauriem. Pēc visiem šitiem stulbumiem piedāvāju visu ēst latviešu stilā, tikai mērenās normās. Kā, kādreiz teica mākslinieks Kārlis Miesnieks, tikai mērenību un vēlreiz mērenību zēni!
Fakts
9. martā 14:55
Īstenībā neizglītotības sekas!Katrs sevi cienošs cilvēks rūpēsies par savu veselību !
īpaši stulbs
9. martā 14:57
Pēc geju uzskata, Latvijā katrs trešais esot peredasts. Tiem nav ko zaudēt.
53kg
9. martā 15:39
HA-HA-HA!!! Riebjas lasīt visādus murgus. Svars ir ļoti atkarīgs no vielmaiņas, iedzimtības, gēniem, arī no veselības stāvokļa u.c. Viens var pārtikt no salātlapām, stundām mocīt sevi sporta zālē un vienalga būs apaļīgs. Bet otrs var īpaši neiespringt par veselīgu pārtiku, dzīvesveidu, ēst visu ko vēlas un vienalga būs tievs.
Repše to 53kg
9. martā 16:38
Kā piemeram es. Varu ēst pat krokodila gaļu, bet no bailēm, kas varētu notikt, jo krokodils pēkšņi paliktu dzīvs, palieku tikai tievāks.
E to53
9. martā 17:41
Slikta vielmaiņa ir atruna, vielmaiņu var iekustināt, tikai pašam kustēties vajag
...
9. martā 19:45
Neesmu no tiem, kas īpaši valsti gānītu pa labi un pa kreisi, un vainotu to pie visām vainām.. jo pa lielam jau paši esam pie daudz kā vairāk vainīgi.. Tomēr ziniet.. Vienā brīdī tas viss nepateiktais savācas un kaut kā sanāk tā, ka vienkāršāk un patīkamāk ir neveselīgi dzīvojot nomirt, kā veselīgi dzīvot šitādā amatieru pārvaldītā un regulētā miskastē, kur tevi nemitīgi drāž un drāž... kur pedofiliem nemitīgi dod smieklīgus sodus, lai pēc tam tieslietu amatpersonas nāktu ar paziņojumiem, kā lūk nepieciešams celt tiesu sistēmas prestižu.. kur tevi slauc ar nodokļiem un trenkā sīkie ierēdnīši, bet lielie rukši, laiž pa reni kaudzi ar nullēm visādos projektos - un nekad nevienam nekas neparko nav, jo atkal jau kāds no apsūdzētājiem kaut ko nav līdz galam izdarījis pareizi.. Mūžīgais amatieru līmenis pārvaldē! Piegriezies! Lieciet mani mierā!! Gribu pīpēt un pīpēšu! Gribu iedzert un iedzeršu! Gribu speķi un ēdīšu speķi! Negribu es uz šito visu skatīties līdz 100 gadu vecumam un neskatīšos!! Ejiet ratā! Lieciet mani mierā ar savu veselīgumu! Tas nav mans pienākums būt veselīgam... es neesmu Latvijas īpašums tikai tāpēc vien, ka esmu latvietis!
> īpaši stulbs
9. martā 19:49
Baigā propaganda. :)) Amīši uzskatot, ka 25% amerikāņu ir geji.. Lai gan faktiski, tikai kādi 4% amerikāņu ir homoseksuāļi. Tā lūk ir, ka salūrās televizoru un domā, ka dzīve ir tāda pati kā TV šovs :) Nav slikta tāda novirze starp uztveri un faktisko realitāti, ne? Bez maz robežojas jau ar šizofrēniju. Un vēl pasaki, ka TV neskalo smadzenes cilvēkiem.
debilmeli
9. martā 21:18
1. Nekāda visu iedzīvotāju aptauja nav notikusi, kārtējie debilmeli un debilmanipulācijas ar statistiku, uzdodot dažu respondentu atbildes par ''visu iedzīvotāju viedokli'' 2. Neeksistē ekodebilkvekšķu apfantazētais ''veselīgais uzturs'', ēst var visu, tikai jāzina, kādās devās. 3. Lai novērtētu, ko cilvēks vispār ēd, ir detalizēti jānoskaidro viņa ēdienkarte, ko debilaptaujātāji nekad nedarīs un nav spējīgi izdarīt, jo ir debili.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi