Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Humānists
8. martā 16:26
Straupi slēdza, Baldoni slēdz, ka tikai kaut ko aislēgt. A kur tie ekspertu luņi bijaagrāk visus šos gadu desmitus, nejau viena diena tas nams sāka brukt. Vienkārsi izskatasa, ka kāds no ierēdņu drauģeliem noskatījis šo zemes gabalu privātam vajadzibam, tapec tagad klapē ciet, lai vēlāk varētu par sviestmaizi savējiem atdot, es to te kankretna saku, ja kas.
sunc
8. martā 16:51
I.Mūrniece no NA, teic .... jaunajā budžetā deputātu kvotu nebūšot...
>:-)
8. martā 16:59
Ja jau tik traģiski, varētu turpat, kautkur mežā, zem egles, to centru pa vasaru izvietot. Pierasts taču jau pie skarbiem apstākļiem .Tikmēr savest to centru kārtībā ?
Juhans
8. martā 17:31
Vismaz ragaviņas gan vaiga noDr.Ošināt.
> Humānists
8. martā 17:49
Laikam humānāk būtu atstāt kā ir. Lai uzgāžas tā būda tam simtam virsū nafig. Vai ne? Humānāk ir ka ļautiņi arī nemocītos... Ibio māt jūs humānisti reizēm ble tādi deģenerāti esat :) Ar maizi nebaro, iedod par ko pagaudod :)
niina
8. martā 18:19
Iespējams būs kāds privāts SPA vai pie slēpotāju kalna viesnīca. Vietējiem tomēr bija darbiņš, savā laikā laba vieta, kur varēja lielu algu pelnīt, paēst, visu ko dabūt... Vajadzēja rindā gaidīt uz darba vietu panzī. A ko tagad?
politkorekti
8. martā 18:28
toties ir jauns brunumasinu iepirkuma konkurs par 200 miljoniem eiro !
labi
8. martā 18:30
nato izcilibas centru ar pacientiem gan pagaidam nesledz !
ELZA
8. martā 18:42
Bija, jau bija tur tāds šaraškinu kantorīts, ar Viču priekšgalā. Darba vietas....., jāsmejas! Klanīšanās skola. Lai tik klapē ciet. Dažām būs strādāt jāiet. Man prieks.
Labvēlis
8. martā 18:48
Bet nesen tai būdai uzlika jaunu jumtu.
Baldoniete
8. martā 18:50
No paša sākuma jau bija aizdomas par to, kad Ķiseles kundze sāka grozīties Baldonē. Draudēja Teikas slēgšana, klientus no Baldones pārveda, Teiku neslēdza un varēja pagarināt... Ķisele tikai visiem darbiniekiem miglu pūta acīs, ka neko neslēgs, tieši otrādi, Baldonē būšot viss sakārtots, remontēs, būs projekts.... Lai gan tas bija viņas plāns, izputināt Baldoni un uz tā rēķina lai neslēdz Teiku. Jūtu līdzi Teikas darbiniekiem, tādu tirānu pret darbiniekiem un vispār neadekvātu vadītāju kā Ķisele vēl nekur neesmu redzējusi.
Elzai
8. martā 18:52
Elza, slima govs tu esi, darbinieki tur strādāja gadiem un rūpējās par tiem slimajiem tā kā nevienā citā pansionātā
Es
8. martā 19:11
Kaut kāds stulbums! Valsts atsakās no saviem pienākumiem- rūpēties par senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti! Tajā pašā laikā paplašinās privātais bizness uz šo cilvēku rēķina. Rodas dažādas biedrības ,kurās nav nevienas prasības kādas ir valsts iestādēm! Pirms pārbaudēm pabrīdina dažas nedēļas iepriekš! Kas tās vispār ir par pārbaudi! Un kas tajās iestādēs notiek!
Reiz strādāju
8. martā 19:30
Kā var nolaist un sačakarēt tik labu, iekoptu un tradīcijām bagātu iestādi???
a
8. martā 19:45
jāpaskubina tikai,lai ātrāk visi dodas uz labākiem medību laukiem.ko čammājas?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi