Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
35 komentāri
Sakārtot:
Svētku prieks
11. februārī 12:19
Cik patīkami dzirdēt, ka var ko tādu paveikt. Neviens neries un nelamās krievus. Lai dakteriem laba veselība un cilvēkmīlestība.
latviete
11. februārī 12:24
paildzinaja cilveka ciesanas....,jo metastazes visas nonemt nevar.Tas ir tuvaka laika jautajums.Eksperiments,izaicinajums,un viss.
>:-)
11. februārī 12:25
Ko "ģimenes ārsts" , par šo ?
Jaa
11. februārī 12:30
Skridem atkal daļa no kukuļa?
Pateicībā
11. februārī 13:35
Noliecu galvu ārstu priekšā. Paldies! Lai Dievs jums dod labu veselību!
XX
11. februārī 14:05
Lai arī diagnoze "vēzis" nav iepriecinoša, tomēr ir labi pa starpai starp visādām negācijām izlasīt, ka kādam cilvēkam tik grūtā brīdī izdevies palīdzēt!
profesionālis
11. februārī 14:06
Žurnālisti, lūdzu, informējiet lasītājus, cik ilgi šis pacients nodzīvos. Vēzis pēdējā stadijā... Pagaidām tas viss izskatās pēc reklāmas slimnīcai un jaunajiem dakterīšiem kur patrenēties, jo nav jau ko zaudēt.
s
11. februārī 14:11
Latv vāņiem vienalga, ziņa par Ķivicu vannas istabā ir svarīgāka interesantāka.
latvietei
11. februārī 14:21
Kārtējāi plaša profila speciālistei- kasierei- fasētājai- slotas operatorei& medicīnas doktorei zināšanai: eksistē arī ķīmijterāpija un staru terāpija. Pirms veikt šādu operāciju pacientu mērķtiecīgi izmeklē cik tālu vai netālu metastāzes ir aizgājušas!
Decoy
11. februārī 14:28
While person does not have proof, it is very suspicious that some stuff from 'i' require specificly person to be at home OR|AND away from home..somwthing is missing from puzzle. And why person have to choose either to be home or at work if all people have both home and job?
Dina
11. februārī 15:05
Musu arsti ir geniji!Man acis saskreja asaras .To var izdart tikai patiesi profesionali arsti.Loti lepojos ar viniem.Un kritikai te patiesam nav vietas.Lai veicas ari turpmak!
komentētājiem,kas raksta ļaunu
11. februārī 16:30
Katra diena ko cilveks var nodzīvot ir paldies Dievam un arī ārstiem. Jūs arī mirsiet,nu nebūsiet mūžīgi,bet tāpat gribēsiet dienu ilgāk nodzīvot lai redzētu savus mīļos.Ar vēzi slims cilvēks arī ir cilvēks un tas nenozīmē,ka viņam nav jāsniedz palīdzība un jādod cerība.
Ome
11. februārī 16:43
Kāpēc daži komentētāji atkal gāž žulti ? Atbilde- tāpēc, ka viņi ir neapmierināti ar sevi. Pašpietiekami ļaudis priecājas par citu veiksmēm! Paldies ārstiem par šo izaicinājumu!Lai arī cik izoperētais nodzīvos, tas būs viņa laiks !
zcv
11. februārī 17:32
cilvēks ir bioķīmiska fabrika - tātad arī tas, ko ēd. Ja veselība klibo, pārskatiet savu diētu. Dabīgi līdzekļi dara brīnumus. žel, ka ārstiem tas neinteresē
Dace
11. februārī 17:48
Lūdzu neizsakiet komentārus par šo slimību cilvēki , kuriem par diagnozi-vēzis nav ne mazākas nojautas!!!!! Šo sasniegumu novērtēs tikai tie, kas ir saskārusies ar šo slimību, parējie, tiešām paklusējiet! Izcils ārstu darbs, visu cieńu viniem!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi