Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
ko ta
7. februārī 06:09
50 gadi-pensijas vēl nav un sievietes vairs nedod...krīze
vieniem
7. februārī 06:22
dziive saakas peec 50, citiem peec 100 ......gramiem!
f
7. februārī 06:36
ir arī 30gadu krīze, arī pēc 25 gadu krīze, un krīze pēc 5 klases kad sākas algebra
Juhans
7. februārī 09:03
Ja cilvēks nav iesācis lietot Mildronātu, tad viņam pusmūžā sliktāk dzīst un tāpēc dzimuma maiņas vietā iesaku iznākt vienkārši no Skapja.
ammmm...
7. februārī 09:11
Neviens neseko līdzi Kiviča sāgai, vai? Pusmūža krīze eksistē, pie tam smagās formās. Ja tā būtu gripa, viņš būtu bijis jau beigts un pagalam!
Fiskāls
7. februārī 09:19
0,5-mūž, 1/2-mūž, laid man' vaļā / Tevis sitīs, a man sāpēs.
janka
7. februārī 10:06
100% taisnība - "kad cilvēks pirmoreiz aptver dzīves īslaicīgumu". Katram savādāk, bet īsumā - tajā momentā kautkā stulbi sāc justies...atrast jaunus orientierus ir diezgan pagrūti...
:D
7. februārī 14:40
Ja jums kaut uz mirkli liekas, ka pusmūža krīze ir mīts - paskatieties uz Kiviču :DD Pie kam viņš to draņķi izdzīvo galīgi nezolīdā manierē. Tā vietā lai izdzīvotu tam cauri, pieaugt, nobriest un zināmā mērā samierinātos, turoties pie tām mazajām dzīvībiņām kurām ir svarīgs.. viņš izmisīgi grib palikt jauns puika.. mūžam zaļš. Tāpēc arī tik smieklīgs un bēdīgs paskats. Bet hei... Nu visi mirsim! :) Kad pasauks, tad pasauks. Kad būs jātiet, tad būs jāiet. Bet tāpēc tak nevajag steigties :)) Tak vēl kāds strēķītis ir dzīvojams un to laiku var arī ar kaut ko lietderīgu, interesantu piepildīt. Sievietes nedod? Sāc rakstīt sūdzības uz visādiem departamentiem :) Arī jautri :))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi