Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
35 komentāri
Sakārtot:
neesmu Rīgā
8. februārī 06:58
Kad 11 gadus atpakaļ biju spiests apmeklēt savu ''ģimenes ārstu'' , viņš bija stipri izbrīnīts , mani ieraugot . ''Vai tad tu pie manis skaities ? Biju domājis , ka tu jau miris ...'' ...... tas bija 11 gadus atpakaļ , no tās reizes neesmu viņu ne redzējis , ne dzirdējis . Tad ir jautājums --- ja jau viņš tāds nezinītis , kur vairāk kā 20 gadu garumā palika nauda , ko viņam pārskaita valsts ? Pats dzīvo lepni , nomainītas jau vairākas mašīnas
Zēns no poibeņas
8. februārī 07:24
Slima gan..ar galvām
1440
8. februārī 07:48
pacienti. Sekoju līdzi katra veselības stāvoklim.
ko??
8. februārī 07:53
Ģimenes ārsta ideja sākotnēji bija tāda, ka visai ģimenei ir viens ārsts! Ja tu neņem aprūpē pusaudžus un bērnus, tu neesi nekāds ģimenes ārsts, bet terapeits!!!
Ella
8. februārī 08:10
Man ģimenes ārsts atteicās dot nosūtījumu uz plaušu rentgenu, kad bija nedaudz vairāk kā gads pagājis kopš pēdējās pārbaudes.
Laura.
8. februārī 08:20
Tik daudziem pacientiem, gandriz pusotrs tukstotis, nu nekadi nevar katram izsekot lidzi. Tapec jau ielaizas slimibas, ka arstam nav iespejams katru pa istam parbaudit. Un pretejo lai nestasta. Tapat ka bernu darza, vai skola, kad ir klases daudz bernu, iemacit labi visiem, nav iespejams.
Jurka
8. februārī 08:24
Var jau paņemt un paslimot, bet mūsu darba devējs parādīs durvis. Neesam jau eiropā kur pret strādnieku kā cilvēku attiecas.
Juhans
8. februārī 08:35
Visi izšķir cilvēks, jo, ja ģimenes ārstam maksā uz rokas, viņš paliek pavisam cits cilvēks un dod zilo lapu, lai es varētu aizbraukt paslēpot.
Juhans
8. februārī 08:36
Vai Laventa kakla apsēju uz tiesu uzlika ģimenes ārsts vai ārstējošais doktors?
Onslows
8. februārī 08:41
zinot par ko balso rīdzinieki, tiem diagnoze ir skaidra! Un ģimenes ārsts tur nepalīdzēs!
to Laura.
8. februārī 08:45
Kam tieši jāseko līdzi tavam veselības stāvoklim - ģimārstam vai tomēr tev pašai? Ģ.ā. darbojās kā konsultējošais tad, kad pie viņa aizej (ja aizej), ne jau jāpiezvana un tev personīgi jaatgādina par to, ka sen neesi redzēta un jāapjautājas, kā tad tev iet. Slimības ielaižas, jo pie ģā iet reti un pēdējā brīdī, nevis tāpēc, ka ārsti slikti strādā
to ko??
8. februārī 08:54
Par šo gan šaubos. Man šobrīd ģim. ārste ir sākotnēji pediatre, ko pēc attiecīgā mikrorajona "piešķīra" automātiski tad, kad bērns piedzima (tā sistēma tāda bija!). Pārējie pierakstījāmies pie viņas, jo likās, ka 1 ārsts visiem būs ērtāk, lai gan tas nebija obligāti. Katram ārstam var būt sava specifika, ģimenes ārsts ir tikai papildkvalifikācija. Zinu, ka tajā pašā poliklīnikā kā ģimenes ārste strādā arī kardioloģe. Taču ārstu var arī mainīt, esmu to jau darījusi 3 reizes dzīvesvietas maiņas dēļ. Un es neteiktu, ka mūsu pediatre ir nezinošāka par vispārējiem procesiem, sstēmu un simptomiem kā pārējie. Turklāt ģimenes ārstam ir tikai jāpārzina un jāspēj koordinēt veselības uzlabošanas iespējas, nevis jāārstē. Tāpēc ir nozaru speciālisti, pie kā ģ.ā. var nosūtīt.
a
8. februārī 09:16
jaunievedums Latvijā no sapuvušā kapitālisma - "ģimenes ārsts" nefunkcionē, bezjēdzīga nodokļu naudas izšķiešana. Agrāk varēja pieteikties pie jebkura terapeita un tad bija skaidri redzams, kurš pieprasīts un kuru vajag palaist uz slimnīcu par sanitāru. Tad bija skaidrs, kuram jāmaksā lielāka alga (protams, ja par radu un draugu būšanu mūža ieslodzījums). Tagad izveidota tāda kā mafija - ja trāpījies pie kāda pseidoārsta, tad nomainīt neiespējami - ne zini, ka no vilka bēgot neuzkrīti lācim, ne papīrus oficiāli nokārtot - vispirms esot jāsarunā, vai tas cits ņemšot. Vismaz tā ir salaspils slimību centrā.
Hh
8. februārī 09:41
Ar vecakiem cilvekiem varetu but vieglak stradat. Parsvara asinsspiediens utml.problemas. Ar maziem berniem gan ir klapatas. Tur jabut diezgan plasam zinasanam. Tie,kas apmekle darzinus,ir regularie pacienti,jo slimo pat 12 reizes gada ar pilnigi visu-caurejas,bronhiti,koksaki,kaut kadas acu infekcijas,elcelu...nu butiba viss,jo tagad slimos vecaki majas nearste, bet ved uz darzinu. Tapat vecaki ari medz konsulteties ar arstu par bernu uzvedibas problemam utml. Zidainus vispar reizi menesi jaatrada ir. Ta ka sis vienkarsi ir vieglakais variants,manuprat,jo no tiem 1440 dala jau nemaz neiet tik biezi. Par otru arsti,nesaprotu ka var 5 darba vietas stradat. Ja nu vienigi ta sagadijies,ka katra ir 1 diena nedela.
>:-)
8. februārī 09:41
Kamēr vēl bija poliklīnikas, katrs, bez liekām šaubām nezkāpēc zināja pie kāda ārsta jāiet .

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi