Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
38 komentāri
Sakārtot:
a
11. janvārī 13:48
laiks rādīs,ko tas dos. veidojot groziņus, nauda iztērēta.atbildīgo kā parasti nav un nevar būt,jo šeit ir Latvija. arī mediķi mūk prom no LV, jo kaut kur citur dzīve labāka šķiet.
Grozs
11. janvārī 14:00
Un vēl deklarācijā vajadzētu iekļaut punktu, kas aizliedz Cakßai jelkad ieņemt amatu kàdā no valsts struktūrām. Tik bezatbildīgai un vienā virzienā lūrošai personai jābūt tālu prom no valsts naudas!
Zelda
11. janvārī 14:36
Tik daudz solījumu un vēlmju... bet tam visam vajag ne tikai naudu, bet arī reālus mediķus, kuru fiziski trūkst. Un vēl - tie 2 grozi bija it kā laba doma, tikai pie nodokļu maksātājiem bija jāieskaita arī pašnodarbinātie un MUN maksātāji. Citādi atkal esam turpat - bomzītim datortomogrāfija par velti un uzreiz, nodokļu maksātājs (vai bērns, pensionārs, oficiāls bezdarbnieks...) gaida rindā. Tā tomēr arī nevar!
Audit
11. janvārī 14:48
Kārtējais iemesls nodokļus nemaksāt. Pseido bezdarbnieki, emigranti, kas nodokļus nemaksā saņems to pašu ko es. Mani tas pavisam neapmierina.
Juhans
11. janvārī 14:53
grozi kā gribi / 3 grozus vaiga
Vidzemnieks
11. janvārī 14:56
Vienkarši vāks..cik mēs bagati esam...cik desmitiem miljonus iegruda datorsistēma kas nedarbojas un cik vel iegrūdis jaunajas iecerēs.rezultats ir čiks apaļļa nulle bet cietejs tikai tauta.kapec musu valsti tik slikta karma..visam valdibām rokas aug no dirsas un neko labu nevar izveidot priekš tautas..
kokoss
11. janvārī 14:57
Arī ceturto grozu vajag,tādu kā trapecveida kastīti! Tajā tādus kā Doles apsargus,vēlams aukstus!
Demokrāts to Zelda
11. janvārī 15:09
MUN un pašnodarbinātos būtu japieskaita tikai tad, kad tie sāk maksāt vienāda apjoma soc.nodokli salīdzinoši ar parastiem darba ņēmējiem.
ome
11. janvārī 15:10
Tiešām prātīga doma likvidēt grozus. Čakšas laikā medicīna novesta līdz kliņķim, pat asinsspiediena zāles naktī izsaukta ātrā palīdzība nevar iedot, mediķi paši pie stūres..murgs.
Ostaps Benders
11. janvārī 15:24
To - ome - a savas asinspiediena zāles iepriekš nopirkt nevar??? Jāsauc tak ātrie, tu vēl vasarā ugunsdzēsējus izsauc, kad dārziņu vajag aplaistīt!!!!
Opis
11. janvārī 15:32
Blāblāblā... Un tā jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu, bet jēgas nekādas...
MJZ
11. janvārī 15:35
JĀSLĒDZ CIET TAS NEIZDEVIES PROJEKTS, JA NEGRIB IEIET GINESA REKORDU GRĀMATĀ AR LIELĀKO AZIGĀJUŠO SKAITU VISĀ PASAULĒ! AR CILVĒKU VESELĪBU NEVAR SPĒLĒTIES!
labs
11. janvārī 15:37
Malači un Čapšu uz cietumu!
Pieprasām jauno politiku!
11. janvārī 15:40
Jālikvidē nekavējoties Oik un NīN!!!pietiks apzagt tautu!!!
?
11. janvārī 15:40
Gribēja tautu atstāt bez medicīnas, kas par to atbildēs?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi