Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Dusma
11. janvārī 07:22
Tai pat laikā D vitamīna noteikšana asinīs ar ģim. ārsta nosūtījumu tik un tā ir par maksu, jo NVD to neapmaksā. Cena 5.80. Apdrošināšanas polises arī to nesedz, jo skaitās lux pasākums...
papa
11. janvārī 07:29
A kam tev tāda analīze vajadzīga ? Rāmītī liksi ?
Ome
11. janvārī 09:41
5.80 nav dārgi.Savas veselības labā.
Nesaprotu
11. janvārī 10:01
Kaa gan muusu senchi priekshlaiciigi masveidaa neapmira bez PAARTIKAS PIEDEVAAM...
Caca
11. janvārī 11:22
Nauda vai veseliba?
Vinnijs
11. janvārī 11:37
Jāēd treknas siļķes un zivis, tad tabletes nevajadzēs.
Neticiet Pharma propagandai
11. janvārī 11:49
https://www.drstevenlin.com/vitamin-d-foods/ "There are two types of vitamin D you can consume. Vitamin D3 is the active form and comes from animal sources. Vitamin D2 comes from plant sources. You need to eat vitamin D3 as it’s the active form of vitamin D in your body. Vitamin D2 can compete against vitamin D3 and may decrease your overall active levels of D3."
to nesaprotu
11. janvārī 11:57
tad pastaigā pa veciem kapiem un papēti uzrakstus, cik gan ilgs mūžs ir bijis tiem, kam dzimšanas gads 18..
:|
11. janvārī 12:05
Tā gluži vien , ka trūkst D vitamīns , nez vai visos gadījumos būs ! Varētu runāt , ka noguruma pazīmes un kaulu sāpes ir pamatā vecuma piedeva , bet prakse pierāda to , ka izņemot D vitamīna trūkumu , ir arī vēl kāda ļoti nepatīkama slimības tendence , kura skar ne tikai vecus cilvēkus , bet arī jaunus ! Tā ir podagra . Visi uzreiz iedomāsies kāju sāpes ? Ja tā būtu , bet podagra var skart visas cilvēka ķermeņa daļas , arī plecus , plaukstas u.t.t. Tie , kuri nodarbojas ar sporta aktivitātēm un neapmeklē ārstus var šo slimības procesu ielaist , jo locītavu un muskuļu sāpes norakstīs uz pārslodzi , parastu nogurumu , vai D vitamīna iztrūkumu . Vecākiem cilvēkiem podragas pazīme varētu būt arī tā , ja apsēžoties , pēc kāda laika ir grūti piecelties , bet pēc tam viss it kā iestaigājas . Veci cilvēki teic , ka sāļi locītavās nosēdušies . Pamatā visam ir traucētā vielu maiņa , kas šodien var skart jebkuru cilvēku , jo pārtikas produkti ir ļoti , ļoti kombinēti ar visādā šaubīgām sastāvdaļām . Parasti sāk sāpēt atsevišķas locītavas un uz brīdi varbūt palīdzēs kādi vingrojumi , bet , ja tā ir podagra , tad vienā dienā notiek slimības uzliesmojums un pat trenēts cilvēks ir gluži , ka nopļauts uz gultas ! Pirkstus nevar saliekt dēļ sāpēm un tie ir stīvi , kā salīmēti . Pleci sāp , ka nevar pat nomazgāties . Plaukstas sapamst , kā boksa cimdi , ir temperatūra . Naktī cilvēks nevar gulēt pat vairākus mēnešus , jo sāpes ir neciešamas un tās it kā staigā pa visām malām . Apsēdies , it kā pāriet , bet kad apgulies uz gultas , tad sākas . Aizejot pie ārstiem parasti sākas standarta procedūras Artrīta , vai Reimatisma meklējumos , bet aiziet laiks un tas ir ļoti svarīgs faktors ! Ja ir iespēja lūdziet Ultrasonografijas nosūtījumu un tur vienā stundā uzrādīs , vai locītavās ir urīnskābes kristāli . Puse Rīgas esot ar tādām problēmām , tā skaidro , bet , kā to kristalus dabūt ārā , neviens neko pateikt nevar ! Pirmkārt būtu jālikvidē , vai jāsamazina iekaisums locītavās un tur jālieto zāles , bet kristālus nāksies skalot no ķermeņa ārā varbūt pat gadiem ilgi . Pārvarot sāpes ir jāmeģina turpināt trenēties , lai locītavas tiktu apgādātas ar asinsriti . Diēta un homeopātiskās aptiekas tējas . Jādzer daudz sķidrumu . Tā kaulu laušana un nogurums ir viltīga padarīšana . Pēc vairākiem mēnešiem , kad sāpes ir daļēji rimušās ir jāatsāk fiziskās aktivitātes . Jādara visu ko , ja to atļauj iespējas . Tas viss nav viegli izdarams , bet ir jādara !
nomierinies, podagra
11. janvārī 12:33
Nevajag riit saldumus, tad nekas neiekaisiis. https://medicine.lv/raksti/samazinat-svaru-un-est-veseligi-var-viegli-59a4cbb611
:)
11. janvārī 12:53
Jā , saldumi , it īpaši ja tur ir arī palmu eļļa , veicina urīnskābes veidošanos . Bet urīnskābes neizvadīšana no organisma ir nieru mazspēja , vai arī cita iemesla rezultāts . Arī stress , kuru mēs paši varbūt nepiefiksējam , var izraisīt podagras krīzi ! Saldumi ļoti ietekmē urīnskābes veidošanos organismā un ja tur vēl klāt ir palmu eļļa , tad it īpaši var rasties problēmas . Parasti urīnskābe izvadās no organisma , bet ja kaut kas pēksņi nobrūk , tad tas viss nonāk asinīs un pēc tam locītavās ! Iekaisums rodas no urīnskābes kristāliem , kuri nosēžas locītavās . Kristāli beržas pret locītavu virsmu un rodas iekaisums . Jādzer daudz sķidruma un dzenošās tējas . Saldumi ir jāierobežo , bet tas nosaukums , ka Podagra ir karaļu slimība - ir muļkības ! Cilvēks gaļu lieto maz , taukainus ēdienus neēd , varbūt Rīga nopērkamos vistu cīsinus katru dienu lietoja un ja aizejam uz ultrasonogrāfiju , tad tur puse no pacientiem ir jauni cilvēki , no 30 gadiem !!! Atlabšana ir saistīta ar diētu , homeopatiskiem līdzekļiem un fiziskām aktivitātēm . Nebrauciet ar liftu , ejiet kājām . Staigājiet vairakus kilometrus dienā , bet nepārslogojiet sevi . Trenažieri der . Atlabšana ir ilgstoša , bet ja atceramies mēnešiem negulētās naktis , kurās gluži , vai visa dzīve pārdomāta , nežēlīgās un nenosākamās sāpes , tad darīsim visu , ja gribēsim vēl Dzīvot ! :)
Beidziet rīt saldumus!
11. janvārī 13:24
Dabiska pārtika, nevis lielveikalu E-E-E ražojumi un tabletes! https://drjockers.com/strategies-beat-gout-naturally/
Galva ir, lai domaatu
11. janvārī 13:36
"pārtikas produkti ir ļoti , ļoti kombinēti ar visādā šaubīgām sastāvdaļām" (C) Vai kaads tur revolveri pie deninjiem, liekot pirkt industriaali sakjiimikjotu preci? Eediet iistu sviestu, olas bez antibiotikaam, pilnpiena produktus, zaljos lapu daarzenjus, pashu fermenteetus kaapostus, treknas zivis un eksotikai - kurkumu. Mazaak klausieties lieso vegaanu propagandu, ja negribat kljuut par bezzobainiem invaliidiem.
Ģenetīvs
11. janvārī 22:20
Kā man trūkst?
Juhans
12. janvārī 08:54

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi