Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
ja kas
8. janvārī 09:03
ādas barjeru nostiprina holesterīns.
G
8. janvārī 09:49
Un kā ar bērniem?
Plūme
8. janvārī 11:11
Man jau 38 gadus ir šī problēma. Tā arī dzīvoju. Izmēģināts viss iespējamais. Nekas tā īsti nelīdz. Ir labāk, ir pat labi, bet visbiežāk slikti - sauss, niez, lobās. Ar to ir jāsadzīvo. Diemžēl.
Nokāp no adatas
8. janvārī 11:41
https://www.dietdoctor.com/can-a-keto-diet-cure-skin-disorders
rubrika
8. janvārī 13:10
Farmācijas biznesa reklāmraksts, paredzēts publikai, kas akli tic Big Pharma reklāmām. Mācieties savu veselību kopt paši! https://www.reddit.com/r/zerocarb/comments/96dxte/eczema_and_eating/
:-)
8. janvārī 14:11
Plūme, spied uz kortikosteroīdiem, bet jaudīgā gala, strādā. Šī problēma saistīta ar hormoniem, jeb to vētrām organismā. Nākošā iespēja tikt no šīs kaites vaļā dabīgā ceļā Tev ir menopauze.
iks
8. janvārī 14:23
lielākā daļa dermatītu ir dažādu parazītu klātbūtnes rezultāts ,jo izdala savus atkritumus un c ilvēkam rodas alerģija ,nieze utt.ari dažādu sēnīšu ,,uzbrukums ,,ir parazītu klātbūtne.Ari psoriāze,astma var rasties no tārpu invāzijas,tādēļ attīriet organismu un nevajag domāt ,ka neko neredzot fēcēs,esat bez helmintiem
Juhans
8. janvārī 14:46
Dermatīts rodas no sēnīts, bet to vislabāk nogalina auksts un sauss klimats. Mazgā rokas ar aukstu ūdeni un kārtīgi noslauki.
ZUKS
8. janvārī 15:57
Zosu tauki -pavēdere ,kas atrodas iekšpusē +drusku sāls-smērē 3-5 X dienā.Svaigi nekausēti .visas zarazas kas saistītas ar ādu pāriet no 2 nedēļām līdz 3 mēnešiem .Kā nu kuram.
Martins
11. janvārī 13:20
Es ar To cīnījos 23 gadus jau no dzimšanas un es izārstētu ar speciālām ekspermentalam zālēm jau 8 gadus nav neviena pleķa vai niezosas vietas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi