Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Juhans
4. janvārī 14:49
No aukstām krāsnīm un kamīniem var gūt ap saldējumus.
Lille Lapšova kukū
4. janvārī 15:01
Silta jauka istabiņa bērzu malkas kurināta ,vēl siltāka vēl jaukāka ja ienāk Parādnieks...Tvana gāze nāves māte ,līdzēj tikai Kivič drāte....Puiši krāsni kurināja ,Rinka durvis virināja, piemet piemet pagalīti mazo kukainīti..
Vista
4. janvārī 15:10
Kaut kādas muļķības! No bērna kājas, kādiem 10 g.veciem mums ļā a, pat bija pienākums, kurināt krāsni. Nekad nekas nav ne apdedzināts, ne svilināts.Vienu reizi,skalus plēšot, tik ierskaldīju īkšķī, un ar nekas.... Sadzija. Ko te raksta... Kā to vispār var dabūt gatavu?
>:-)
4. janvārī 15:22
Cilvēciņu apbrīnojamā nemākulība un nevarība iet plašumā ?
cipiņš
4. janvārī 15:23
Cien. Mediķi , varat necelt trauksmi, Latvijas politmafijas noziedzniekiem ir nospļauties par tautas bēdām un problēmām !!!
Viedoklis
4. janvārī 16:27
Latvijas stilā risinājums būtu aizliegt kurināt krāsnis, visu krāšņu obligāta sertifikācija, obligātā krāšņu ikmēneša tehniskā apskate, ekspluatācijas nodoklis, CO2 nodoklis, valsts atbalsts videi draudzīgu krāšņu izmantošanai 5% apmērā daudzbērnu ģimenēm, utt. Jo stulbāk, dārgāk un obligātāk, jo labāk.
>:-)
4. janvārī 16:33
Kuš, kuš ! Tie aptaurētie, ņems un ieviesīs arī ! Tiem stulbuma gana .
ap-17
4. janvārī 16:57
Ziema.Buratino parnak no skolas un Papa Karlo aiz muguras tausta cirvi.-O, atjaunojamais energoresurss ieradas
Patrice Foley
4. janvārī 16:58
Google maksā iknedēļas tiešsaistes mājas darbu no 8000 līdz 12 000 eiro. Un es saņēmu pirmo mēnesi 32637 eiro un 39496 eiro pēdējā Google ikmēneša sarakstā, strādājot mājās. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tikai priecīgs uzzināt par to ... skatīt vairāk šeit, lai atvērtu šo lapu.. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.Internet43.Com
ilze
4. janvārī 17:29
Muļķības kādas.Kas tagad par tizliem idiotiem,pat krāsni iekurināt neprot.Kādreiz jau 10gadu vecumā,no skolas atnākuši kurinājām krāsni,lai siltums būtu,nevis gaidīt aukstumā līdz vakaram,kamēr vecāki pārnāk un neviens neko neapdedzināja.
bomžu valsts
4. janvārī 17:40
jā,agrāk bija tāds arods kā skursteņslauķis,tagad jau nevajag,nav nepieciešamības,brīvajā valstī.Mums vajag pisnesmeņus,banķierus,māklerus un politiķus ražot vairumā.Labi pieprasīti banānijā.
kuk
4. janvārī 18:42
Varbūt rakstu izlasiet klauni ,jo vairums traumu no apkures katliem un gāzes apkures,nevis no krāsnīm un plītīm.
par hibrīdcenzūru portālos
4. janvārī 21:07
Šajā gadā par vislielāko fašistu un vārda brīvības ienaidnieku kļūst DELFI cenzorelis patvaļnieks nacistu plukata, kura plānajā prātiņa aizliegts ir arī šāds viedoklis par Vējoņa reitingu - ''Kārtējais mēģinājums uzdot ierobežotas respondentu grupiņas atbildes par par sabiedrības viedokli jautājumā, kas sabiedrībai netika pat uzdots.'' Lai gan aonnīmā komentēsana DELFI portālā teorētiski nav aizlegta, faktiski tā ir aizliegta - lai publicētu otro komentāru, no jums jau pieprasa autorizāciju. Tā kā klasiskā cenzūra ''dzēst un bloķēt'' ir mazefektīva - nelikumīgi dzēstus komentārus atjauno, bet bloķētu adrešu vietā izvēlas citas - cenzūras nacisti ir ķērušies pie jaunas taktikas, maksimāli apgrūtināt komentāru pievienošanu. Tā kā nacistu plukata DELFI cenzorelis nepieļauj diskusiju savā portālā, konflikts eskalējas - plukata saņem kritiku citos portālos, vecs un ļoti iedarbīgs paņēmiens pret plukatām cenzoreļiem.
nacists cenzorelis debilojas
4. janvārī 21:15
Toties debilmelus, ka Google korporācija viszaļākajam stažierim maksājot 8000 eiro nedēļā (patiesībā jums piedāvā spekulēt ar valūtu interneta biržās, tātad nemaksā pat 1 centu un jums vēl pašiem jāiegulda sava nauda, kuru jūs, protams, zaudēsiet) var publicēt droši - plukata cenzorelis pret spameriem ir bezspēcīgs un šie spameri pat pieder pie augstākās kastas ''reģistrētie komentētāji''.
rusnacistu bomzim
4. janvārī 21:18
Vispār, debilkvekšķi, tie skursteņslauķi kaut kur ir, tikai, ja manā mājā nav krāsns, tad ir loģiski, ka pie manis viņi nenāk. Tieši tāpat kā kalējs nenāk apkalt manu autiņu, lai gan kaut kur citur ārpus manas mājsaimniecības joprojām ir zirgi, kam vajadzīgi pakavi :P

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi