Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
preteklis
4. janvārī 12:24
Ļoti nu izklausās pēc dzeltenas ziņas.
:))
4. janvārī 12:27
Aizgāju pie ginekoloģes, izlasīju plakātu, sapratu, ka esmu stāvoklī.:)))
?
4. janvārī 12:40
Un ko tas dod slimniecei, ka viņa tagad zina, kas par vainu... Palīdzēt tāpat nevar. Mierīgāk būtu dzīvojusi, ja nezinātu.
?
4. janvārī 12:41
"22 gadu vecumā - četrus gadus pēc medicīnas studiju pabeigšanas...." Kaut kas tur neiet kopā.
Nja
4. janvārī 12:49
Lai izlasa arī medicīnas enciklopēdiju. Ne to vien atklās.
Imis
4. janvārī 12:54
Ekstrasens I book.
he he he
4. janvārī 13:00
It kā pabeidz medicīna nozare, bet ir tik tupa un 4 gadus mokās ar galvassāpēm un nogurumu, rij tabletes. Smuka jau ir, bet gudra nav.
...
4. janvārī 13:04
Man ari lasot tie vinas vecumi un citi dotie gadi kaut ka neiet kopa. Un tad isti nevar ari saprast - kas tad vina isteniba ir - medmasa vai kas cits?
nekur
4. janvārī 13:05
nav fake news gadijuma?
no anglijas
4. janvārī 13:09
Tagad jus saprotat,kapec mes, emigranti, braucam arsteties uz Latviju? Uk med aprupe it ka par brivu, bet jeegas maz.Ik pa laikam avizees visadi brinumi par nepareizi veiktam operacijam,ielaistam slimibam arstu del,netisam sistema ievaditiem nepareiziem datiem vai analizu rezultatiem utt.
Jauku dienu
4. janvārī 13:22
Man arī liekas, ka tas kaut kāds sadomātas raksts, gribētu tam ticēt, jo ,ja tomēr patiesība, tad ļoti skumīgi, jo ,ja nebūtu 4 gadus dzertas pretsāpju zāles, tad varbūt vismaz ar apstarošanu vai ķīmiju varētu apstādināt audzēja augšanu. Bet, lai nu kā, nesaprotu kā var studēt 4 gadus medicīnu un nevis no prakses, pierakstiem vai medicīnas enciklopēdijas, bet no plakāta saprot ,ka kaut kas nav kārtībā. Kā medicīnas students var 4 gadus lietot pretsāpju zāles un neiedomaties aiziet pie ārsta vai pat pakonsultēties ar pasniedzējiem. Vai šādi studenti pēc tam arī nākotnē ,ja kāds griezīsies pēc padoma ieteiks lietot tikai pretsāpju zāles nevis pārbaudīt savu veselību? Pat es, kas nav medicīnas pārstāvis zinu, ka pretsāpju zāles nedrīkst dzert ilgstoši, ja galva iesapas pa retam ok, bet ,ja sāpes regulāras, atkārtojas, tad jāmeklē alārsts. Tā pat kā ,ja sāp vēders nedrīkst dzert medikamentus nezinot iemeslu! Lai nu kā cerams, ka meitenei paveiksies un vismaz apstādinās audzēju ,ja reiz nav iespējams izņemt
Kārtējā selfiju atkarīgā
4. janvārī 13:58
https://www.telegraph.co.uk/science/2018/05/02/mobile-phone-cancer-warning-malignant-brain-tumours-double/
Gripa
4. janvārī 14:15
Un pati sev izgrieza caur anusu.
Rust Cohle
4. janvārī 14:19
labākais ir "...Šantala jau strādāja kā anesteziologs neiroķirurģijas nodaļā..." tātad medmāsa vai anesteziologs? diezgan būtiska atšķirība. raksts vai nu feiks vai tulkots caur google translate.
.
4. janvārī 14:24
Bet tā potenciāli ir jābūt, ka cilvēks pats ieklausās savā organismā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi