Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
116 komentāri
Sakārtot:
Yo
2018. gada 7. decembrī 06:08
Mūsdienās tas ir moderni - būt tumsonim!
Volstrītas mērkaķis
2018. gada 7. decembrī 06:11
Globāla vakcinēšana ir mūsu projekts , īpaši , ja vienlaicīgi notiek čipošana , kā suņiem ......
Fakts
2018. gada 7. decembrī 06:27
To, ka sabiedrība ir infantila un uzticas visam , ko raksta netā forumos un citās viltus ziņu lapās, zinām.Žēl, ka notiek sabiedrības degradācija !
man šķiet
2018. gada 7. decembrī 06:33
ka ir izaugusi īsta un liela kotlešu un šņabja paaudze. Tā kā partijai būs kur izvērsties. Tai piemīt pieķeršanās un ticība visam mistiskajam, uz urrā tiek pirkti zīlnieču, pareģu un dziednieku ieteikumi.
Yo
2018. gada 7. decembrī 06:43
https://www.youtube.com/watch?v=vbUCAl3O53o
Fufaika Fanija Pastallpidrallā
2018. gada 7. decembrī 06:56
Pastalu smadzenes tā iekārtotas ,ka pret visām nelaimēm velk bluķi..Lemt par cita cilvēka dzīvību un bērns,tas ir suverēns cilvēks ar savu dzīvi,ir noziegums..
a
2018. gada 7. decembrī 07:07
skrūvējiet cenas vakcīnām vēl augstāk un ar laiku varēsiet lepoties par Latvijas kosmiskajiem sasniegumiem - cenu un tekstu koplidojums kosmosā, turpat kur jau elektrībai, gāzei, degvielai, pārtikai utt.
Triks
2018. gada 7. decembrī 07:12
Tā jau ir problēma, ka lielākoties neviens nekur negrib iedziļināties.
Jana
2018. gada 7. decembrī 07:25
Skatos, ka daudzi te raksta par sevi, tumsoņas un kotlešu ēdāji. Jo es gan pazīstu daudz brīnišķīgus un lieliskus vecākus. Tāpat pazinu cilvēkus, kuri nomira, jo uzticējās ārstiem. Man drīzāk šķiet, ka Latvijā vairums ārstu nekur negrib iedziļināties.
Aha
2018. gada 7. decembrī 07:37
Tie vecāki, kuri saka, ka vakcīnas nevajag, re mans bēbis ir ok bez vakcīnām, var to atļauties tikai tāpēc, ka vakcinējas citi. Bet var tikt sasniegta arī nevakcinēto "kritiskā masa" ka vīrusiem būs kur izplatīties.
Students
2018. gada 7. decembrī 07:38
Tautai, kura nezin savu pagātni, nav nākotnes.(Lomonosovs).Padomijas laikos bija pediatrs,kas arstēja bernus, un bija iecirkņa terapeits pieaugušo ārsts.Visi bija apmierināti.Šodien viss sajaukts vienā rosola bļodā un rezultāts acīm redzams.Latviešu nākotne izbeigsies tuvāko četru gadu laikā,jo esam aizmirsuši pagātni!
a
2018. gada 7. decembrī 07:39
Es uzskatu ,ka ārste nav vainīga.PAt nerunājot par to teica/neteica, vakcīna laba/slikta. Ja vecāki kaut ko grib,tad 100* būtu jautājuši un meklējuši,ja to gadījumā vajag.
Džila
2018. gada 7. decembrī 07:46
Viena ārste un viena mamma, tas ir viņu konkrētais viedoklis. Bet ne jau vairākuma nevakcinējošo vecāku arguments "tapēc, ka visi tā dara". Patiesībā tā nav bezatbildība, bet ļoti nopietni un argumentēti izsvērts viedoklis. Un to dara nevis noedzērušiesz vecāku, bet inteliģenti, domājoši, analizējoši cilvēki, kuri mēdz palasīt arī ārzmeju pētījumus (kuri nav tik pieejami, tiražēti kā "par vakcinēšanu" pieejamie, jo tos neapmaksā bagātās farmācijas firmas. Nevakcinēt bērnu ir ļoti izsvērts lēmums. Drīzāk gribētos mest akmeni mediķu dārziņā un teikt, ka viņi nezina neko daudz par šādiem pētījumiem, par to, ka pastāv MK noteikumi, kuros ir ļoti nopietns blakņu saraksts vakcīnām. Vai nezina vai negrib znāt vai paši neiedziļinās, to es neņemos spriest.
vip
2018. gada 7. decembrī 07:50
Ko var gribēt no cilvēkiem,kuriem interneta informācija ir svarīgāka par zinātnisko.Var taču internetā atrast par jebkuru tēmu viedokli,ko atbalsta arī daži ārsti un uzdot to par patiesu.Daudzās valstīs ieskaitot mūsu pat politiķus ievēl nevis klausoties politiskās diskusijas ,bet gan lasot pasakas facebook.Daļa tumsoņu tak tic ,ka zeme nav apaļa un ,ka NASA nekādus Voyarger un Voyager 1 nav palaiduši visumā un ,ka visi foto no Saturna un citām planētām esot pasakas.Sanāk ,ka internets un informācija nevis padara cilvēkus gudrākus,bet gan stulbākus,kuri melus jauc ar patiesību.
jautājums ir jāsakārto likumiski
2018. gada 7. decembrī 07:51
Saeimai, nosakot ar likumu vecāku obligāto pienākumu vakcinēt bērnus. Ja atsakās, lai audzina mājās mazus, un vēlāk ar mājmācību. Tas jau nav nekāds jaunatklājums, citās valstīs tas jau ir izdarīts. Neba nu te mēs dzīvosim laikmetā pirms Džennera.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi