Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
83 komentāri
Sakārtot:
Laila
5. decembrī 21:56
Muslami pat muk no latvijas saprotot ka ir nonakusi bananu valsti par kadu taisnibad panaksanu jus runsjat
NatoGoHome
5. decembrī 21:58
Blin,menta vārdu studijā! Kas tas ir par kretīnu,kas uzvedās kā vienas dienas dzīvnieks,tu esi vai neesi vecis? Uzvedās tā kā lupata.Tikmēr atkal Kuzis u.c uzdzīvo Latviešu biedrības namā,viņiem vnk nospļauties par sabiedrību.
Monja
5. decembrī 22:02
Ka var kaut ko nodarit bernam un vel neatzities?
Latvietis
5. decembrī 22:03
Kauns, vienkārši kauns.
zeks
5. decembrī 22:06
Latvijas ,, tiesiskums,, darbībā.
Onslows
5. decembrī 22:09
Vai mentam advokāts gobzems?
jautājumi
5. decembrī 22:17
Ziņa izklausās tendenciozi pasniegta - sak, pietiek tik pateikt, ka cietis bērns, un tauta, protams, būs bērna pusē. Un ja vēl tiek vainots ments! :)) BET vai māte toreiz bērnu pieskatīja, lai viņš neskrietu pāri ielai? Vai bērnam vispār bija mācīts, kā šķērsot ielu? Ka auto nevar nobremzēt vienā mirklī? Saprotu, ka ir grūti dzīvot ar savas vainas apziņu, bet vai tāpēc tik agresīvi jāapvaino otrs? Ja zem manas mašīnas paskrietu kāds nevērīgs (un viņi tā mēdz bizot pāri ielai!) sīcis, man dzīve reāli būtu galā arī tad, ja es neko nevarētu tai brīdī izdarīt, un domāju, ka tā ir katram. Vai vajag agresīvi pārmest citam, lai pašam kļutu labāk?
cik cakīna ziede to >jautājumi
5. decembrī 22:23
Skola,zīme 30 km ,zebra. Ments to visu lieliski zināja/ikdienā pa Saulkrastiem braukdams/ Kādi tev jautājumi vēl jautājumi?
s.milc
5. decembrī 22:23
Sorry, mums 18+ pie biblenes jāapmaksā
Nu Nu
5. decembrī 22:25
Pats, labākais ka neatzīst vainu, tas ir kā? Personības dubultošanas? Gribētos dzirdēt kada tad ir aizstāvības runa.. Valsts policijas darbinieks, kas neatzīst vainu un Tiesnese, braukdama dzērumā paliek amatā? Tad kādēļ citiem ar mazākam promilem braucot ir sods, mašinas konfiskacija un vēl 15 diennaktis? Tiesnese ir amatpersona, un Šeit policijas darbinieks kas uzbraucis uz gājeju parejas bērnam nesniedz konpensāciju. Geniāla Valdība! Ideāla tiesu sistēma. Nu skaista,skaista Tā Latvija.....
..
5. decembrī 22:28
Bet mammai katru reizi jaiet uz atcelto tiesu...laiks,darba kavesana...par to ari pienakas kompensacija
..
5. decembrī 22:33
Tas ir gandriz 6 gadi. Arpraccc. Tur jau sausmigi nokaveta ta rehabilitacija. Te jau triskarsot to summu vajadzetu par siem gadiem.
Taisnība
5. decembrī 22:39
Kā tam apsūdzetam nav kauna būtu samaksājis un vēl puikam būtu par krusttēvu uzņemties lai savus grēkus nomazgātu.Vai labāk maksāt veseliem cilvēkiem par slimības stimulēšanu lai izspraukties no tiesas???????Viņš ir iespļāvis sejā visai policijas struktūrām.
V.V.Xuilo
5. decembrī 22:58
Roža rožčin, karma strādā un skaties, ka tevi tāpat nenobrauc kāds tāds pat pļēgurs, kā tu!!!
oma
5. decembrī 23:15
kāds priekšnieks, tādi viņa padotie!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi