Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
y
2018. gada 5. decembrī 08:09
Jādzer rītos dzēstu sodu,un viss būs ok...tas jau zināms no 1969. gada...nav nekāda jauna ,,amerika "atklāta...
Nja..
2018. gada 5. decembrī 08:14
Vēzi nevar ārstēt, jo tas ie Dieva sods. Mēģinājumi atklāt cēloņus ar radiokaktīvi vai enzimātiski iezīmētām molekulām, gēnu analīzi, audu mikroskopiju ir bijuši nesekmïgi, cēlonis palicis mistisks. Tas tikai norāda, ka šī slimība kā citādi ārstējama.
pff
2018. gada 5. decembrī 08:43
Cik miljonus šīs zāles maksās? Visi labi zinām, ka viss kas ir par un ap vēzi- tā ir augsta cena, ko var savākt tikai ziedojot! Zāles tāpat visiem diemžēl nebūs pa kabatai un visiem vēžu skartajiem saziedot nevarēs..
Jautrīte
2018. gada 5. decembrī 09:28
Tad nu gan būs elle,ja visi būs veseli un dzīvos garu mūžu,kur tad dabūs resursus visu šo cilvēku uzturēšanai,ne par velti plāno apgūt planētu marsu.Bet tur jau atkal tik izredzētie tiks,pārējiem jāmokās uz zemes būs.
Pessima
2018. gada 5. decembrī 09:48
Lūdzu, ātrāk, jo kaut arī raksta, ka lielākā daļa ir virs 65 gadiem, apciemojot radinieci onkoloģiskajā Gaiļezerā, acīs krīt tomēr ļoti daudz jaunu cilvēku, kas ir slimi. Starp citu, māsiņas ir kolosālas, īpaši 9. stāvā, nu kur vēl jaukākas sievietes (arī dakterīte kolosāla).
To Nja..
2018. gada 5. decembrī 09:54
Ko lieto?
To y
2018. gada 5. decembrī 09:54
Debils?
Juhans
2018. gada 5. decembrī 09:58
Vēzis nāk no nepamierinātas omas.
Q
2018. gada 5. decembrī 09:58
Aizmirstiet, lielas zalu koorporacijas nekad to nepielaus.
to Q
2018. gada 5. decembrī 10:37
Tu esi debiils, q. Ja slimnieks nomirst - tad no shaa vairs naudu dabuut nevar. ----------------- Un vispaar debiilie - aarsteejieties tak ar to sodu, ko jums sharlataani slavee. Ko snaikstaties peec korporaaciju taisiitajaam zaaleem, jums, debiilajiem pedaaljiem, ar sodu pietiks.
to Q
2018. gada 5. decembrī 10:41
Tu esi debiils, q. Ja slimnieks nomirst - tad no shaa vairs naudu dabuut nevar. ----------------- Un vispaar debiilie - aarsteejieties tak ar to sodu, ko jums sharlataani slavee. Ko snaikstaties peec korporaaciju taisiitajaam zaaleem, jums, debiilajiem pedaaljiem, ar sodu pietiks.
Ineseens
2018. gada 5. decembrī 12:25
Rigvir ēd tikai vēža šūnas un neaiztiek labās šūnas. Bet kuru tas interesē,nīcinam tik ārā,ko paši esam rādījuši. Bizness.
>
2018. gada 5. decembrī 12:44
ineseene, taa jau tie rigviristi pashreklameejas un taa jau nu tantinjai izgudrotaajais gribeejaas. Realitaatee - ne vella tik rozhaini nav, un rigvira reaalaa efektivitaate ir suuds uz kocinja, preteeji sho biznesmenju nekauniigajaam melu reklaamaam. Tev zinaashanai - rigvirs padsavieniibaa vaaljaajaas 30 gadus un par zaaleem pienjemts netika. Un peseress tak par darbaljauzhiem ruupeejaas un izaarsteet shos ar lielisku padomju zaali buutu i lieliski prieksh saimnieciibas, i paraadiitu padomiskaas zinaatnes triumfu paar dumajiem kapitaalistiem. Tachu rigviru peseresaa ar zaaleem nepienjeema, un nepienjeema taapeec, ka shim nekadas nopietnas aktivitaates nemaz nav.
to Q
2018. gada 5. decembrī 15:48
Aizmirstiet, lielas zalu koorporacijas nekad to nepielaus...... to pašu ilgu laiku teica par naftas pumpētājiem, kuri nepieļaušot elektroautomobīļus. Patiesībā neviens nav tik varens, lai nepieļautu zinātnes progresu.
Cirvis
2018. gada 5. decembrī 17:07
Lai arī kā netiktu uzskaitīts, ka sazvērestības teorijas piekritēji ir jukuši, es tomēr pievienojos tiem kuri saka, ka "Farmācijas industrija to nepieļaus". Iespējams, ka zāles būs, bet tās nedrīkstēs būt lētas. Vēzis-audzēji, tā ir lieliska iespēja "kāst naudu", jo tas kuram pie dvēseles ir kāda naudiņa, tas to ari maksās. It sevišķi ja dakteris pateiks, ka "ir cerība" un pat ja tas pateiks, ka cerību nav. Audzējs ir tā diagnoze kura "iedod laiku" naudas tērēšanai, savas dzīvības glābšanai. Nedomāju, ka Farmācijas industrija varētu pieļaut, ka pārādās kādi lēti līdzekļi audzēju ārstēšanai. Dārgi medikamenti gan varētu parādīties. Kas attiecas uz Rigvir, tad man viens paziņa, kurš jau ir "viņā saulē" paspēja izlietot 3 Rigvir "kūres". Nezinu (to nevar pateikt neviens) vai tas preparāts palīdzēja pavilkt dzīvi šajā saulē kaut par vienu dienu ilgāk.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi