Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Guna
2018. gada 9. novembrī 18:15
Ak nelaimīgie cilvēki,kuriem jācīnās par dzīvību ..Bet man visu laiku nomoka doma,kāpēc prasa tikai Latvijas iedzīvotājiem,kuri ir pliki kā nātres pārsvarā ...Kāpēc ziedojumus neorganizē tā,lai tie automātiski tulkojas un redzami Eiropas un pasaules līmenī...Lai var ziedot gan vācieši,gan austrālieši,gan kanādieši.
Milda
2018. gada 9. novembrī 18:15
Kas šajā valstī notiek? Latvijā neko vairs nevar? Vai nebūtu laiks vienreiz onkologiem vienreiz godīgi atzīt, ka vēzi nevar izārstēt? Nekad un NEKUR. Var pavilkt garumā mokas, ar labiem medikamentiem var uzdāvināt papildus pāris mēnešus, bet tas arī viss! Nebarojiet cilvēkus ar veltām cerībām, nepadariet tarakus tuviniekus- vēzi NEVAR izārstēt.
Mildai Guna
2018. gada 9. novembrī 18:21
Mana vīra dēls no bijušās kundzes,kurš gandrīz izstudējis ķīmiju un arī vēža šūnas,stāstīja ,ka ar vēzi cīnīties ir ļoti,ļoti grūti,jo tās ir tās pašas organisma šūnas,tikai vairāk un vairāk..Bet kad prasīju viņam vai var līdzēt cilmes šūnas,kuras tagad ballē vēža slimniekiem,tas viņā izraisīja tikai smaidu..Vēža gadienā cilmes šūnas esot fufelis .
K.
2018. gada 9. novembrī 18:27
Vēža gadījumā fufelis ir pilnīgi viss. Izoperē pamataudzēju- aiziet metastāzes, staro- tik un tā aiziet metastāzes. Grūž ķīmiju- nokauj aknas, nieres, pa gaisu aiziet asinsspiediens- nelīdz tik un tā. Tad priekš kam vispār mocīt?
Eziene
2018. gada 9. novembrī 18:28
Piekrītu Mildai. Vēzi nevar izārstēt, var tikai apārstēt un mazlietiņ pagarināt dzīvildzi. Žēl visu vēža slimnieku... Mans tētis arī aizgāja ar vēzi...
Eziene
2018. gada 9. novembrī 18:28
Piekrītu Mildai. Vēzi nevar izārstēt, var tikai apārstēt un mazlietiņ pagarināt dzīvildzi. Žēl visu vēža slimnieku... Mans tētis arī aizgāja ar vēzi...
M
2018. gada 9. novembrī 18:28
Aizbrauciet uz Siguldu...
Erna Mildai
2018. gada 9. novembrī 18:29
Nu nav tiesa ka vezi nevar izarstet- var lhoti daudzos gadijumos. Tachu ja- diemzhel ne visos. Man darbaa ir 2 koleghi kas atklati stastijushi par savu slimibu un arsteshanos. Abi ir veiksmigi izarstejushies un atgriezushies darbaa un stradaa 100%. Koleghim virietim bija aizkungha dziedzera vezis. Ilgstosha, smaga arsteshanaas un veiksmigs rezultaats. Vinhi ir izarsteti, dotajaa dzives periodaa veseli un jau vairakus gadus. Protams garantijas visai dzivei neviens nevar dot. Risks vienmer pastaav un ari ceriba un iespeja veiksmigam rezultatam.
Maija
2018. gada 9. novembrī 18:29
To vēža slimnieku ir tik daudz, bet daži skaļāk klaigā un tie tad arī tiek pie ziedojumiem. Manuprāt- tas nav taisnīgi.
Vecenīte
2018. gada 9. novembrī 18:40
Ko nozīmē jēdziens "ir izārstēti"? Gadu, divus pēc ārstēšanas? Pieredze liecina, ka vēl pēc nākamā gada, diviem tie " ir izārstēti" jau ir miruši. Mani vecāki (abi) aizgāja ar vēžiem. Un arī laida mājās no slimnīcas kā "ir izārstēti"... Pirmā pārbaude pēc 3.mēn- viss labi. Nākamā 6.mēn.- viss labi, super " izārstēti"! Pēc gada- metastāzes...kaps. Nemāniet sevi, ļaudis!
viktors
2018. gada 9. novembrī 18:42
prasi valstij ,partijām par neko dala miljonus
Ernai Guna
2018. gada 9. novembrī 18:43
Pēc vēža ārstēšanas liktenīgi ir 12 gadi..Ja tos pārdzīvo ,tad dzīvo..Piemēram dziedātājam Grīnbergam vēzis atgriezās pēc 10 gadiem,manai kaimiņienei pēc 12 gadiem..Bet man ir arī radinieks ,kurš pēc zarnu vēža operācijas dzīvo jau 25 gadus..Katram savs.
Aija
2018. gada 9. novembrī 18:46
Viss ir pareizi. Izgriež, apstaro, ķīmija. Visu redzamo it kā likvidē. Slimības lapu noslēdz un dzen uz darbu. Parasti kādu pusgadu vai gadu nelaimīgais arī nostrādā. Nu, kamēr klusi aug metastāzes. Tad seko recidīvs, vēl ķīmija, atkal un atkal, no darba izmet, ilgstošus slimniekus nekur netur. Iešķiebj grasīgu invaliditātes pensiju un palaiž klusi nomirt. Viss. Finito la comedy. Vai kaut viens no tiem, kuriem pa visu valsti vākti ziedojumi lepnām klīnikām un dārgām zālēm, kāds ir palicis dzīvs? Nav!
Erna Vecenitei
2018. gada 9. novembrī 19:00
Izarsteti nozime- ka vesli, ka nav vezhu shunu. Un laiks cik ilgi jau vinhi veseli- dazhads. Precizi nu nepateikshu- tachu koleghis ar aizkunga dziedzera vezi - vesels ir vairak kaa 10 gadus. apprecejies pec slimibas, sagaidijushi vinhi ghimenee berninhu kas jau macas 1.klasee. Un atgriezties darbaa neviens vinhus ar nespieda. Laba passajuta, loghiski ka pieaudzis cilveks stradaa.
emeritus
2018. gada 9. novembrī 19:21
Lai viņiem izdodas ! Laba ideja GUNAI... šādu lūgumu lai redz visā pasaulē. Latvija ir nabadzīga valsts. Var jau cerēt uz brīnumu...ka savāks. Var lūgt Dievu lai dziedina. Esmu dzirdējusi stāstus , ka palīdz.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi