Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Daina
2018. gada 8. novembrī 14:35
Man nāk smiekli,ka man visu vainu dakteri grūž uz lieko svaru un mazkustību,bet manam pat ļoti slaidajam vīram ,kurš kustās daudz,nesaka neko..Mums abiem ir gan cukurs,gan spiediens,gan holesterīns...Tas viss pārsvarā ir zāļu bizness un arī cukura mērītāju ražotāju bizness..Kā teica mana vīra dēls no bijušās kundzes,kurš izstudēja ķīmiju ,patiešām svarīgas ir spiediena zāles. Bez tām gan nevarot .
Dainai
2018. gada 8. novembrī 16:03
Arī slaidajiem ir visādas kaites, it īpaši, ja Jums abiem ir viens ēšanas režīms un stils, dzīvesveids. Tad jau, iespējams, ka viņa slaidumu rada ģenētiskas īpatnības. Daudzas slimības rada stresi - un stresa gadījumā liels procents cilvēku ēd daudz, bet daļa, tieši otrādi, ēd maz. Cukura diabēts vairāk rodas no nekārtīga ēšanas režīma - visu dienu pusbadā, bet vakarā kārtīgi "pierijās". Lielākā daļa no tā ļoti uzbarojas, bet daži tieši otrādi. Holesterīns arī no nepareiza uztura (nelieliem cipariem var nepiešķirt nozīmi). Tikai spiediens - slaidam, ja nav briesmīgi stresi, nevajadzētu būt.
Nina Teicholz
2018. gada 8. novembrī 16:24
medbizness - identisks kā narkodīleriem. https://www.youtube.com/watch?v=f1oRlVKwrio
Daina!
2018. gada 8. novembrī 16:34
Sāciet ēst pareizi! https://www.youtube.com/watch?v=jXXGxoNFag4&t=
hmm
2018. gada 8. novembrī 16:39
Uz pieņemšanu pie endokrinologa jāgaida pāris mēnešus. Jo viņi parasti vienu dienu nedēļu strādā valsts iestādē, bet pārējo laiku privātfirmās.
Arhimēds
2018. gada 8. novembrī 17:52
Jēdziens "pacients" tiek skaidrots kā: "Pacients ir persona, kas tiek ārstēta .." Ja savieto to ar virsrakstu sanāk, ka puse pieaugušo pacientu nezin no kā šie tiek ārstēti..
!
2018. gada 8. novembrī 20:08
V.Siņeļņikovs "Izproti savu slimību"
hmm
2018. gada 8. novembrī 20:29
Nu sāksim ar to , ka cukura diabētam tomēr bieži ir sakars ar imunitāti un tā pēc būtības ir līdzīga visām citām autoimunām slimībām, kuras var apārtēt, un uzturēt neaktīvā formā. Un dakteri visā pasaulē grēkoja , bieži pārmetot diabētiķim, ka Jūs noteikti neievērojat ēšanas režīmu tāpēc pieņematies svarā. Šobrīd gan uk gan USA ir pētījums, ka cukurslimnieki pieņemsies svarā pat tad , kad dzīvos badā, gan tad ja sportos aktīvi, ja viņu organismā būs nepareizās proporcijās insulīns. Tas nozīmē tikai to, ja Jūs nelietosiet zāles vai nemēģināsiet kontrolēt cukura līmeni, Jūs 90% pieņemsieties svarā pat neko neēdot. Ja gribat nomest svaru,uzturiet zemāko cukura līmeni.
hm
2018. gada 8. novembrī 20:35
Latvijas diabētiķiem dakteri stāsta par sarežģītām formulām. Bet būtībā svarīgākais ir katra produkta glikēmiskais indeks. Ja esat cukurnieks neēdiet rīsus, jo tas dod ātru cukura pacelšanos uz īsu laiku.Bet putraimi lēcas, zirņi darbojas ilgi. Katastrofa ir maize. Ja variet izslēdziet to no sava raciona un gatavojiet ātro auzu kliju plāceņus. Jo 1 maizē ir ļoti ātrs cukura kāpums. neticiet. Izmēriet starpību, pēc brokastīm ar 1 maizi un tomātiem un otrā dienā brokastīs omleti bez maizes. Rezultātsn pārsteigs.
hm
2018. gada 8. novembrī 20:38
1. Latvija neapmaksā ilgstošā cukura analīzes pat tad, ja iepriekš grūtniecībā cukurs bija. 2. Jo parastajās analīzēs cukurs var būt pat pie zemākaš robežas, bet ilgstošajās jau virs 7 3. Un šāds slēptā cukura pirmais simptoms ir nekontrolēta pieņemšanās svarā, ādas sabiezēāna uz papēžiem un pēdu pirkstu nejūtīgums.
var IZārstēt
2018. gada 8. novembrī 20:52
https://www.youtube.com/watch?v=1a2Fsfa8e4I
Latvijā nedod
2018. gada 9. novembrī 04:14
Krievijā dod bezmaksas 100 teststrēmeles reizi 2 mēnešos.
saldumiņš
2018. gada 11. novembrī 12:33
tiešām...vari ēst vai neēst svars nemainās,un to neviens endokrinologs nevar izskaidrot.kā sāku dzert zāles tā svars stāv uz vietas, tikai no zālēm klāt nāk nespēks un nogurums. aptieku un farmācijas lobēšana...vai ne

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi