Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Gita Kalniņa
2018. gada 9. septembrī 08:08
Izklausās, ka ļoti gudrs cilvēks.
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 9. septembrī 09:23
Liels paldies par loti interesanto rakstu. Lai Astras kundzei pasai laba veseliba un gimene viss labi.
Susī
2018. gada 9. septembrī 09:30
Kārtējās krāpnieces reklāma? Neticu, ka uz pasaules ir vēl tik naivi un neaptēsti cilvēciņi, kas tic raganām, pūķiem, dziedniekiem un citiem pasaku tēliem. Mūsdienās jau katrs otrais, kuram slinkums strādāt godīgu darbu, ir dziednieks, ekstrasens vai gaišreģis! Ar slotu šos krāpniekus vajadzētu uz darbu piespiedu kārtā aizdzīt! Lai lasa suņu kakas pludmalē, vismaz kāda jēga no viņiem būtu! Uz viņu paskatoties ir viss skaidrs! "Dziedniece" atradusies! Tur pat zirgiem jāsmejas!
Roma Ti
2018. gada 9. septembrī 10:26
Esmu aizbraucis pie dažādiem dziedniekiem par kuriem savās slejās ir rakstījis portāls 'jauns.lv', - visās reizēs esmu vīlies. Raksti portālā bija ļoti jauki, bet, aizbraucot pie dziednieka, viss izrādījās pretēji. Kā cilvēki viņi visi ir jauki, zinoši par dažādām lietām, bet, kā dziednieki visās slimībās ir pilnīgi garām. Tā būs tikai laika un naudas zaudēšana... Bet katrs pats izlemj, ko darīt ar savu laiku un naudu. Galvenais, lai tas ir rezultatīvs ieguldījums. Lai veicas tiem, kas tic un mēģina, bet iesaku 100 reizes pirms tam padomāt vai nebūtu jāieklausās tajos, kas jau ir par to pārliecinājušies!
Eduards Kaija
2018. gada 9. septembrī 15:28
bez ticības labajam nevar izārstēties,ir jātic... ir jāgrib....ir jārīkojas...
Zinaida Gatina
2018. gada 9. septembrī 21:01
ES TE NESASKATU NEVIENU UZBAZIGU PAMACIBU VIENIGI 'MAN LIEKAS PIENEMAMUIETEIKUMU;-BET PAREJAIS JAIZPROT PASAM.
Uldis Kims
2018. gada 10. septembrī 10:43
KAS JAUNS uzņēmies apsekot visas Latvijas raganas un izskatās,ka materiāla pietiks vairākiem gadiem,tikai dzīve neiet uz augšu un arī slimības mazāk nepaliek.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi