Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Medicīnas students
13. jūlijā 06:26
Aplami, ka enzīmi (pēc virsraksta spriežot - zāļu formas) jādzer visiem un bez izņēmuma, jo viss, kas par daudz, tas par skādi. Kā jau rakstā minēts, organsisms pats tos sintezē. Un, ja tas normāli funkcionē, tad enzīmus arī pietiekami uzņemam ar pārtiku. Pirms iegādājieties aptiekā medikamentus, pārbaudiet veselibu. Nevajag tos lietot pa labi un kreisi. Arī uztura bagātinātājus.
Holland&Barett
13. jūlijā 09:17
Piekrītu studentam, vispirms vajag noskaidrot, vai vispār vajag. Tagad reklamē, piemēram, magniju - visiem vajag, vajag dzert, bet es iztaisīju asins analīzi un man magnijs ir norma, tāpat vitamīns D man pietiek un pat B12. Enzīmus lietoju, bet, ja ir kādas kuņģa/zarnu problēmas, varbūt labāk vajag pieturēties pie low FODMAP diētas, man palīdz.
prakse raada preteejo.
13. jūlijā 12:18
Jau ilgu laiku dzeru probiotitjus, nepaliidz negramma. Nekaadu uzlabojumu, pat ar visu pareizo, veseliigo uzturu. Liekas, ka tas viss ir vairaak maarketings. No tuksha gaisa uztaisa naudu. Paardod ceriibu. Ir arii daudzas vieglas kaites, kuras nav aarsteejamas.
to prakse raada preteejo.
13. jūlijā 18:03
Varbūt ir vērts vispirms veselību pārbaudīt? Probiotiķi jau palīdz tad, ja to trūkst, bet ja jums ir kāda nopietna saslimšana, nav iemesla cerēt, ka probiotiķi palīdzēs.
Jeblonskis
13. jūlijā 19:47
Iedzer labāk urīnu, debīlā šmara!
J
13. jūlijā 22:55
Jau ilgu laiku dzeru probiotitjus, nepaliidz negramma. Nekaadu uzlabojumu, pat ar visu pareizo, veseliigo uzturu. Liekas, ka tas viss ir vairaak maarketings. ————————Bet protams! Tu vari pārtikt tikai no probiotiķiem, tas nekad nepārsniegs 0,2 procentus no labajām bajtērijām tavā organismā, resoektīvi, tas ir pilnīgi bezjēdzīgi. Ja tev visu laiku kaut kas kaiš, aizej pārbaudīties uz HIV.
soģis
5. decembrī 11:11
Tautai - nejauciet probiotiķus ar enzīmiem, tās ir dažādas lietas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi