Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Vecenīte
2018. gada 12. jūnijā 15:31
Runāsim taisnību- kāda jēga laicīgi diagnosticēt, ja tāpat nebūs par ko ārstēties! Tas, ko sedz valsts ir ziediņi patiesajām izmaksām. Redzam taču pēc ziedojumu lūgumiem utt.
O jee...
2018. gada 12. jūnijā 15:44
Nez', kāds tam varētu būt cēlonis? Ne jau nu tie mēsli, ko rij tauta, tupais dzīves veids un piegānītā vide!
2018. gada 12. jūnijā 16:01
nevis drīz ,bet ir jau.
A
2018. gada 12. jūnijā 16:09
Taa plaatene melo un pljurkshkj, taapeec ka grib vilkt paladzinju (un lielo pikji) tikai uz savu pusi. Jebkuraa daudzmaz civilizeetaa valstii ar mediciinu divi pirmie naaves ceelonji ir 1. sirds-asinsvadu slimiibas (insultinji, infarktinji utt visi ir sirds-asinsvadu slimiibas) 2. veeziishi. Un shie vietaam mainiities netaisaas, taapeec taa plaate ir nekauniiga mele.
...
2018. gada 12. jūnijā 16:12
Es gan gribu iebilst, ka tieši "pateicoties" tiem visiem "mēsliem", ko mēs rijam un piesārņotajam gaisam, arī ir pamats lielajam slimojošo skaitam.Plus vēl stress, kādā pašlaik visi dzīvo!
A
2018. gada 12. jūnijā 16:27
tuudalu tautinja kaa parasti demonstree savu stulbumu. Pirmkaart, shie tic zhurnaljuugu un tieshi materiaali ieintereseetu dakteriishu nekauniigajiem meliem. Otrkaart, shie vispaar nesajeedz, par ko shie gaudo. Veelreiz - jebkuraa valstii, kas nav galiiga aafrika, divi pirmie naaves ceelonji ir sirds-asinsvadu slimiibas un peec tam veeziishi. Tas ir taadeelj, ka visas paareejaas slimiibas normaalaas valstiis ir pietiekami izaarsteetaas, lai vairs nebuutu nekaadi buutiska skaita naavju ceelonji. Juus, stulbie tuudali varat apskatiities ASV, Japaanu, Shveici, Zviedriju, juusu suuda UK - un visur divi pirmie naaves ceelonji buus tieshi tie pashi. Mirt no kaut kaa cita (holeeras, malaarijas, utt) var tikai galiigaakie neegjeri bez mediciinas, vai arii, ja valstii notiek liela meeroga karsh, tad galvenais mirshanas ceelonis ir ierochu izraisiitais.
Morra
2018. gada 12. jūnijā 17:10
Vēža šūnas mūsu organismā rodas visu laiku. Problēma rodas tad, ja killer cells, kas iznīcina vēža šūnas, vairs nav pietiekamā daudzumā vai ir neaktīvas. Cēloņi ir dažādi. Ir lietas, kas nomac killeršūnu darbību un tāpec ir vājprātīgs riska faktors - miegs mazāk par 6h/dnn vai darbs maiņās, stress (saistīts ar mazkustīgu dzīvesveidu, jo slodze izlādē stresu), cukurs un transtauki, ģenētiska predispozīcija. Ir lietas, kas aktivizē imunitātes darbību- un tā ir ābece, kas katram zināma: miegs, uzturs ar maz ogļhidratiem, bet daudz taukskābēm (jā, arī piesātinātajām, bet ne transtaukskābēm!) dārzeņi un lapas, vērtīgās sēnes, miers, prieks un sports. Uzreiz killer cells darbojas kā skudriņas.
......
2018. gada 12. jūnijā 17:12
10000 vadā ir apm.30 dienā,faktiski ik stundu kāds saslimst.Problēma ir diagnostikā.Cēlonis-varas patvaļa un tieksme PAR JEBKURU CENU piepildīt SAVAS kabatas.Tieši tamdēļ TIEK ATĻAUTS tirgot veikalos produktus kas pilni ar kancerogēnām vielām(kaut vai tas pats E-621,u.c). Tieši tamdēļ jūs un jūsu bērni dzer nelabu ūdeni no krāna.Tieši tamdēļ jūs elpojat gaisu kas pilns ar viskaitīgākajām vielām.Un tieši tsmdēļ jūsu dzīvības un vedelības tiek apdraudētas ciešot autokatastrofās IK DIENU jo ierēdņiem ir slaidi nospļauties par jūsu drošību.Un to visu pieļaujat jūs paši(nepieprasat atbildību no augšām).Sen jau visu varēja mainīt.Bet tam jānāk tieši no jums pašiem.
Saskarsme
2018. gada 12. jūnijā 17:20
Jāsāk nopietni runāt par vairuma Latvijas ārstu zemo kvalifikāciju savam amatam.
grabonis
2018. gada 12. jūnijā 17:30
A huli,labs bizness
Ja šo lasa kāds kurš zina...
2018. gada 12. jūnijā 17:53
...varbūt varētu cilvēkiem ko ieteikt profilaksei. Pagaidām zināmās ir-strutenes,pieneņu saknes,bērzu tāss,čaga,zemestauki,sārmu diēta,nē alkoholam,nē gaļai,nē cigaretēm.Nu un soda protams.
Dddd
2018. gada 12. jūnijā 17:56
Tāda valsts. Zzs visu izog, vēža ārstēšanai naudas nav.
Selekts
2018. gada 12. jūnijā 17:58
Diktatoru atspoguļojums.
SODA ,MIILIISHI ,SODA JAADZER
2018. gada 12. jūnijā 18:02
JA CILVEEKI NEED REGULAARI AUGLJUS UN ZALJUMUS,ORGANISMAA RODAS SKAABA VIDE,KURAA TAD ARII ATTIISTAAS VEEZIS,KAS IR SEENIITE.
>......
2018. gada 12. jūnijā 18:05
seshpunktinsh ir debiils komunistelju smerdelis. Naatrija glutamaats (E621) ir pilniigi dabiska paartikas sastaavdalja, shamais ir pamatiigaa daudzumaa, piemeeram, jebkuraa tuudalu pashu ekologjiski tikai uz pasha suudiem audzeetaa tomaataa. Japaanaa E621 ber eedienam klaat taapat kaa saali, veikalos sho paardod kilogramiigaas pakaas kaa parastu garshvielu. Un ziniet ko, debiilie tuudali - japaanji dziivo daudz ilgaak kaa debiilie tuudali, kas apmiizhas biksees aiz baileem no briesmiigaa E621.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi