Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Inese
2018. gada 12. maijā 10:58
Krūts vēzis mēdz būt ļoti agresīvs. Tāpēc pie vismazākajām aizdomām tūdaļ jāiet pie ārsta! Mammogrāfija (valsts apmaksātās pārbaudes) ne vienmēr to uzrāda. Tāpēc, ja ir kaut nelielas aizdomas, prasiet ģim.ārsta norīkojumu uz USG (var iet arī bez norīkojuma, par savu naudu).Par ko jāuztraucas? Ne tikai bumbulis krūtī, bet arī apsārtums, zilgana āda, viena krūts atšķiras no otras, utt. Zinu gadījumus, kad sieviete ārstēšanos atlika par dažiem mēnešiem, beigās nomira. Ja vēzi uzķer ātri, krūti nost neņem, ārstēšana ir vieglāka.
Tukšas frāzes
2018. gada 12. maijā 12:19
Esmu tam pati visam gājusi cauri un zinu, ko nozīmē uzzināt šo diagnozi un ārstēties. Dotajos padomos ir vien tukšas un vispārīgas frāzes.
pastalāmjāaiziet
2018. gada 12. maijā 12:52
vēzis ir augstāko spēku ierocis pasaules attīrīšanā no samazgām, pastalas IR samazgas
nu
2018. gada 12. maijā 14:03
kad aiziet pie ārsta, tad gandrīz jāsaprot ka esi simulants - tev te nekā nav, ej prom. kad vairs jau nevari ciest, tev saka - vai kāpēc agrāk nenāci pie ārsta? tā mana kursa biedrene jau vairākus gadus guļ smiltājā, jo ārsti nepievērsa uzmanību viņas teiktajam...
nevajag nonocināt..
2018. gada 12. maijā 14:58
man apkārtnē ļoti daudziem ir bijusi šī diagnoze.Parasti rezultāts ir bijis labs.Ārsti dara savu,nevajag teikt,ka nesūta uz izmeklēšanu,tā nav. Pie jebkuras onkoloģijas vispirms ir jāglābj gados jauni cilvēki. Zinu ko runāju,ja tantei,ir jau pāri 70 un līdzās jauna sieviete,noteikti jāglābj sieviete,kurai visa dzīve ir priekšā. Mūsu ģimeni šī nelaime viesojusies vairākkārt,tāpēc zinu ko runāju. Bet arī pašiem vajag interesēties par tautas līdzekļiem un pats galvenais noticēt,ka ļaunums ir prom.
pie jebkuras onkoloģijas
2018. gada 12. maijā 19:18
ir nevis jānosaka, kuru pirmo ārstēs, kuru otro, bet jāārstē ir kā jauns tā vecs. Uzreiz.
Ojaa
2018. gada 13. maijā 12:21
te viens pareklameeja tautas liidzekljus. Nu tad taa, nekaadu veezi shie neaarstee, bet ja damai galvaa ir tarakaanu puuznis ar trakoshanu par veeziiti, tad shii tos tarakaanus var aizvietot ar tautas liidzeklju riishanas tarakaaniem. Tas gan joprojaam noziimee, ka shii ir kukuu galvaa, bet vismaz citaadaa veidaa.
> jebkuriigaa onkologjija
2018. gada 13. maijā 12:35
Uz sava pasha reekjina tu driiksti aarsteeties gareniski un shkjeerseniski uzreiz. Ja tu pretendee uz haljavas liidzekljiem uz citu reekjina, tad to izlietojuma kaartiibu arii noteiks cits, nevis tu.
Zane
2018. gada 13. maijā 20:00
Arī es esmu indēta, griezta, dedzināta... pat gads nav pagājis un atkal dēļ recidīva ilgais ceļš kāpās. Vai esmu pārvarējusi bailes, pirmajai reizei pietika spēka, otrajā jau sāc domāt savādāk... sakārtot lietas, neplānot lielus mērķus, nodzīvot kaut vēl vienu gadu...
Juta
2018. gada 14. maijā 23:45
Man tikko veiksmīgi noslēgusies ārstēšana. Paldies par rakstu! Lielākajai daļai rakstītā varu piekrist. Vēl es ļoti ceru, ka ar laiku cilvēki, kas PAŠI nav slimojuši ar vēzi, beigs rakstīt komentārus par to, ka no vēža nevar izārstēt, ka vēzis ārstējams tikai par savu naudu vai tikai ārzemēs utt. Pats svarīgākais, ja vēlaties atbalstīt slimojošos, ir viņus no sirds spēcināt ar uzmundrinājumu un dzīvesprieku. Godīgi sakot, ķīmijterapiju, staru terapiju, hormonu terapiju, operācijas utt. ir vieglāk izturēt, nekā apkārt mūžīgos čīkstētājus, ņaudētājus, visa noliedzējus un sazvērestības teoriju piekritējus. Lai visiem laba veselība! Esam laimīgi KATRU BRĪDI par to vien, ka esam!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi