Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
eeeee
11. aprīlī 13:13
kopš kura laika vajag zinātniekus, lai apstiprinātu to, ka ar kūts zābakiem istabā neiet? turklāt, vai Rīgā ir iespējams iziet ārā neiekāpjot suņu fekālijās, cilvēku urīnā un siekalās?
sems
11. aprīlī 18:41
Nepiekrītu tēzei par kaitīgumu vienīgi tad, ja pirms tam iekāpts dzīvnieku fekālijās, vai cilvēku siekalās. Kaitīgi var būt iekāpt arī cilvēku fekālijās, vai dzīvnieku siekalās.
tdete
12. aprīlī 06:34
Tas jau tik priekš amīšiem . Tie pa mājām staigā ar tupelē,m. Ja mums kāds pa istabu staigā tad ir idiots . Visi normāli cilvēki ģerbj OBLIGĀTI nost koridorā
hmm
12. aprīlī 09:42
Pārdomas par šo tēmu rodas katru reizi, kad pārtikas lielveikala ratiņos redzu ieliktu bērnu ar visiem zābakiem vai, vēl trakāk, suni. Nez kas notiek mīlošo vecāku un suņu īpašnieku galvās? Citi taču tajos pašos ratiņos liek pārtikas produktus!!! Nu un ka iesaiņotus, pēcāk tie nonāk uz kases lentas, virtuvē uz galda, automašīnā .... brrrrrr!!!
Ainaž bocmans
13. aprīlī 19:45
Teitan pa mūspus neviens ar ār apav iekša neiet. Zābak,kurp atstāj poruzi un uzvelk kāja kād čīb vai zandal.Nez,no kurien gan tāds kultūr i ievazats.
Man patīk
14. aprīlī 10:59
Kad sieva staigā ar apaviem, varu tos viņai novilkt un parotaļāties ar pēdiņām.
Bāc
14. aprīlī 13:13
Gribētu redzēt cilvēku, kuram ir radies šāds autājums un Tavu dzīves vietu!?
Žoržs
16. aprīlī 00:49
Rakstu nelasīju, bet jau pats nosaukums tādu kā pārsteigumu un izbrīnu raisa - vai par šo tēmu vajag speciālus rakstus? varētu domāt, ka raksta autoram tāda problēma bijusi - ka viņam draugs vai draudzene ar zābakiem pa dzīvokli izdzīvojies.. - tad nu meklējis nabags tam kādus pamatojumus..
a
16. aprīlī 17:40
bet cilvēks pats arī nav sterils ne no iekšpuses,ne ārpuses. zarnās vien nēsā līdzi baktērijas,kas mērās kg svarā. es arī mājās telpās nevalkāju ielas apavus, bet nu no raksta sanāk,ka tur visa tā problēma.
-/
17. aprīlī 00:53
Mani franču radi pa māju vienmēr ar āras apaviem staigā , un tad kad pie mums atbrauc uzreiz metas iekšā viesistaba ar kurpēm , pretīgi , tak pirmkārt kājas svīst tik ilgi apavos !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi