Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Natoexit
12. martā 09:24
Taisnība. Iekārtas ir vecas,slimnīcas nolaistas un personālam zems atalgojums. Bet... Tikmēr armijnieki un NATOvci Latvijā uzdzīvo par miljardiem!!! Normāli? Kas ir valsts prioritātes,cilvēki vai lūžņi?
NATO Enter Nazi Russia
12. martā 09:29
Paldies ka mums ir tāda varena NATO armija kuru atbalsta visa Latvija,nu protams izņemot pāris sētas gopņikus kuri rej kā kraņči slavinot savu vergturi Putleru bučojot viņa ānusu uz bildes.Nekas,arī šo problēmu mēs pārvarēsim,te jau nav tā atpalikusī Krieivja kura armijai tērē 6% no budžēta,bet mēs tikai knapi 2%,hehe,krieivja gan stulba.
X
12. martā 09:39
TIKAI VIENS JAUTĀJUMS: VAI,IEPRIEKŠĒJĀ SLIMNĪCAS VALDE NENES VISPAR NEKĀDU ATBILDĪBU PAR SLIMNĪCAS NOLAIŠANU LĪDZ KLINĶIM,IESPĒJAMS,NAUDAS IZLAUPĪŠANU,VAI TAS TIKA SASKAŅOTS AR MINISTRIJU,UN NEVAJADZĒTU IEROSINAT KRIMINĀLLIETU???...
XX
12. martā 10:05
Jāsāk ar iepirkumu departamentu. Augsta koruptīvā riska pozīcijas. Nav rotācijas
ana
12. martā 10:59
Tas apstarojamais aparāts jau sen ir tikai mulāža.
smieklīgi
12. martā 10:59
Nevis slimnīca strādā ar zaudējumiem, bet valsts nesamaksā par pakalpojumu. Kas ir 2 miljoni pret vid pusmiljonu vērtajām virpuļdurvīm???? Un tādu lietu ir daudz. Piemēram, Austrumu slimncai ir sliktas iekārtas, jo pirktas 2009 gadā. Bet varbūt vajag izmantot izmeklējumos tās iekārtas, kas ir reģionos kopā ar austrumu slimnīcas speciālistiem. Puse , nenozīmīgākie nemaz nevajadžes izmeklēt pie Jums, bet klīnika izmekle'tu sarežģītos gadījumus. Kuriem vajag steidzīgu palīdzību. Krievu laikos bija viena laba lieta. Ja ar sāpošu celi aizbraucu uz politlīniku, visi izmeklējumi tika veikti tajā pašā dienā. Tiesa visa diena pagāja. Bet es dabūju zāles, ārstēšanu, Šodien. Nedēļu gaidu uz ģimenes ārstu , noz'mē pie specālista, gadu 1.5-3 mēneši, nozīmē usg , gaidu nākošās 3 nedēļas. Reāli pie ārstēšanās tieku pēc pusgada. Ne es strādnieks nekā,. kaite tiek ielaista.
Ņirga
12. martā 11:24
Paeglītis jau kā īsts auto šeptmans - medicīnas iekārtas pielīdzina automobiļu modeļiem ! Jo vecāks par 5 gadiem, jo nederīgāks. Jāpērk jaunas ar kurām neprotam pareizi rīkoties un pielietot. Toties iepirkums gan būs !
vecajam iekartam
12. martā 14:02
programma naak uz win95 win98, buus ari pie reizes datori jamaina, ja mainis aparaturu.
Izdevīgs haoss
12. martā 14:54
Toties mès esam diženi un varam atļauties dziedāt, dancot, daudzmiljonu koncertzāles un mūzikas skolas celt! Medicīnā arī daudz naudas ir ieguldīts, tikai tas ir kā caurā mucā!
Andis
12. martā 15:45
Vai vispār ir uzskaite , cik reizes katrs aparāts ir izmantots , tālāk cik izmantots valsts medicinā un cik privātpraksē ? Nerunāsim cik naudas valsts ieguva no privātprakšu biznesa.
Antra
12. martā 19:34
tā nu gan nav problēma - algas, tikai algas dakterīšiem un kāpēc joprojām tik daudz to pacientu?
Esss
12. martā 23:19
Nav jeegas piepirkt superduperdaargo aparatuuru , ja pati mediciinas sisteema ir pakalaa. Pirmkaart jau, kurs slimnieks var privaati atlauties piemeeram MRT ? Nav ceriibas,ka valsts apmaksaas . Nav pat viselementaaraakaa mediciiniskaa apruupe nodrosinaata , pacientus suuta sur un tur uz izmekleejumuem, analiizeem, jagaida rindaa ,jaamaksaa par visu ekstra ..un beigaas sanaak taa, ka peec meenesa visi izmekleejumi izpildiiti ,bet slimniekam nav no taa nekaada labuma.
oo
13. martā 06:44
Man rodas jautājums, kā privātā medicina spēj nopirkt modernas iekārtas un kāpēc Valsts tur iegulda naudu?
Bet
13. martā 08:27
no laba labu nemeklē - ar jaunajām iekārtām ir vēl jāiemācās strādāt , pacientu jau tā pat netrūkst...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi