Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
L
10. martā 07:44
Kartupeļi cilvekam ir visindigakais un nedraudzigakais produkts
123
10. martā 08:16
Stulbs raksts,
Beidz
10. martā 08:39
Beidz muldēt par kartupeļiem! Es visu savu studenta dzīvi pārtiku no ceptiem kartupeļiem un visas analīzes bija un joprojām ir lieliskas!
sāls
10. martā 08:40
ir sieviešu dzimtes 6.deklinācijas vārds.
Runcis
10. martā 09:01
Kad šādus rakstus izlasi, sāc domāt, ka visveselīgāk būtu ēšanu vispār atmest, lai dzīvotu ilgi un laimīgi! Skaties uz kādiem produktiem gribi, visi ir kaitīgi un neveselīgi.
Austris
10. martā 09:17
Tiešām, vairāk satrauc autora nespēja locījumos uzrakstīt pareizi vārdu - sāls
haha
10. martā 09:27
Sālij
>:-)
10. martā 09:36
Pie ārsta . Dakter , nieres sāp :( Dakters: odekolonu dzerat ? Dzeru , bet nepalīdz :(
eeeem
10. martā 10:03
... no ku juus te nematies! tai skaitaa domats raksta autoram! nu neelpojat ar... gaiss tachu ir piesarnjots ar visu menedelejva tabulu - un vispar ietinaties baltaa palagaa un leenaam rapojat uz kapseetas pusi... prieshkamdzivot ja viss visapkart ir slkti un galvenais atceraties par neelposhanu ja jus to daraat tad tas ir arkartigi bistami dzivibai!
Yes
10. martā 10:06
Sāls BIJA 6. deklinācijas sieviešu dzimtes vārds. Bet vēl padomju laikos, kad Traumās prof. Kalnbērzs veiksmīgi eksperimentēja ar dzimtēm, arī valodniecei A. Blinkenai, bij. izgītības ministres Druvietes mammai, iekārojās Kalnbērza lauri, un viņa teica: -- kas tā par lietu - ķīmijā ir 'tas sālis', bet veikalā nav 'tā sāls'? davai, pārtaisām veikala sāli par veci! -- Laiks ir pagājis, radio un tv tā vien skandē, visi ir pieraduši un runā pēc ķīmijas un Blinkenas, tikai tad būtu jāiet līdz galam: sālis-sāļa-sālam-ar sālu- sālā-sāli! Jocīgi skan, ja atmetam 6.dekl.siev.dz., bet Blinkena tiktāl laikam neaizdomājās, nesen viņa aizgāja, lai viņai vieglas smiltis!
to yess
10. martā 10:10
"tas sālis" ir čista čangaļu dialekts ja nezināji
pensionārs
10. martā 10:34
HRUŠČOVA LAIKĀ;BALTMAIZE TIKA IZSNIEGTA UZ ZĪMĒM;1961.GADA' UZ SKOLU VEDA MAZAS BULCIŅAS-3 KAPEIKAS;STUNDĀ IZDALIJA,TŪLĪT NOĒDĀM.VECEN,PIEVERIES,,,.
jo
10. martā 10:57
organismam ir nepieciesams minimals sals daudzums tapat ka dzivniekiem paturiet govis gadu bez sals tad redzesiet veselibas ulabojumus tadus ka nelabi metas tapat ja trukst cukurs var sakties vajuma brizi nelabumi svisana sirds aritmija utt
eksperts
10. martā 10:59
testejot nieres cilvekiem kas nelieto nemaz sali cukuru utt izradijas tas bij neveseligakas par tiem kas to lieto
jucis
10. martā 11:02
lai katrs dara un juk prata ka grib man senci lietoja gan sali gan cukuru un visi ilgdzivotaji 90g un vairak dzivo cerams ekspertiem buss ilgaks muzs nelietojot sali cukuru dzivos ilgak par 100

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi