Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
65 komentāri
Sakārtot:
Ee
13. februārī 14:21
Beidzot kāds pasaka kā īstenībā ir.Jansona un viņa komandas darbu jāizvērtē rūpīgi Kučinski vai sads
Ee
13. februārī 14:21
Šāds klauns tiesībsargs ir vajadzīgs lieka naudas tērēšana
vsp
13. februārī 14:27
tiesībsargs lai cīnās par bērnu tiesībām (ir dzudz nepilnību- bērnudārzu rindas, pabalsti....), par slimajiem bērniem Ainažos - personāls. juristam nesaprast medicīniski specifiskas lietas, kad fiksēšana ir vienīgā izeja, lai kā no malas izskatītos.
Vārds
13. februārī 14:37
Šis laikam būs no tiem gadījumiem, kad Apinis runā pareizi un loģiski. Interesanti būtu uzzināt kurš šo Ainažu afēru organizē un kāda loma visā tajā ir Jansonam!
>>Vards
13. februārī 14:39
Paskaties kam Strauķis pečpusi laiza,bijušajiem taukpartijniekiem,un atbilde top skaidra!
Grāmatvede
13. februārī 14:39
To personālu Ainažos ir nepieciešams nomainīt visu līdz pēdējam cilvēkam. Pamatīgi izrevidēt visu šīs slimnīcas darbu, pārskatīt ārstēšanu un pacientu kontingentu. Komplektēt jaunu personālu varbūt pēc pavisam citiem principiem.
politiskā korupcija?
13. februārī 14:40
Te jāpieslēdz ar steigu KNAB jo visdrīzāk tur ir iesaistīts noziedzīgais ''Par/Vienotības'' grupējums, kam pierasts šados šaubīgos biznesos būt.
Grāmatvede
13. februārī 14:45
Iepriekšējos darbiniekus visus ārā kā viens. Cilvēki, kuri tik ļoti ienīst slimos bērnus un apliek viņu vecākus, nedrīkst tur atrasties. Domāju, ka šie darbinieki pat nejutīsies aizskarti, jo viņi taču tur jūtas briesmīgi kā paši apgalvo.
>>politiskā korupcija?
13. februārī 14:49
Kāda tur Vienotība.Salacgrīvas-Ainažu pusē visi kā viens Šķēlisti-Lembergisti un Šleseristi salīduši
valdis
13. februārī 14:57
Slimnīcai bez ārstējoša personāla nav nekāda jēga.
loģiski
13. februārī 15:01
Nu tak, lai tiek taisīts tas spa, un bērni rehabilitējas labāk spa, nevis psihonerioloģiskajā slimnīcā, kurā nav ārsti, bet katrs otrais par tādu uzdodas.
Sera
13. februārī 15:02
Jā, tas darbs ir ļoti grūts , bet. jau cilvēks ir uz to prakstījies , tad nav nekādu attaisnojumu . Liktenis jau tā tos bērnus apdalījis. Un,ja vēl negodprātīgi darbinieki... Sirds lūzt !
Sera
13. februārī 15:03
Jā, tas darbs ir ļoti grūts , bet. jau cilvēks ir uz to prakstījies , tad nav nekādu attaisnojumu . Liktenis jau tā tos bērnus apdalījis. Un,ja vēl negodprātīgi darbinieki... Sirds lūzt !
Grāmatvede
13. februārī 15:04
Manuprāt, Apinis vispār nerunā par tēmu. Viņš izliekas neko neredzam, neko nedzirdam. Apiņa uzdevums acīm redzot ir attaisnot mediķu ne ar ko neattaisnojamo rīcību.
..
13. februārī 15:06
Visticamāk tā ari ir. Bet ne tikai. Tur ir ieinteresēti ari mūsu ārzemju "aizgādņi". To var just, klausoties radio, kurš ir ārzemju oligarhu kontrolē. Tie ir veselu ciklu izveidojuši par sausmām dazadas aprupes iestades. Es domāju, ka notiek sava veida bernu tirdznieciba uz ārzemēm, tur ir pieprasijums, tapec ari tiek dzīta šī vaga. Bet lai ari Latvijā izaug bārabērns, tas tomēr ir mūsu latviesu bērns. Un notirgot viņu par naudu kadiem arzemju netradicionaliem vai citiem divaiņiem ir noziegums pret mūsu tautu, kurai ir svariga katra dvēsele.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi