Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
192 komentāri
Sakārtot:
Darba ņēmējs
2014. gada 6. jūnijā 07:01
Samaziniet nodokļus līdz normālam līmeni, īpaši darbaspēka nodokļus, IIN līdz 15%. Tad nodokļus maksās visi, valstij palielināsies nodokļos iekasētā nauda, līdzekļi pietiks vairākām vajadzībām. Kamēr mūsu valdībā atrodas tādi "sausiņi" kā Vilka k-gs, kurš Latvijas situāciju pielīdzina Eiropas Savienības statistikai un neņem vērā vietējo situāciju un to, ka pelēkā ekonomika ir ap 40%, tikmēr nekas nemainīsies. Vecajā Eiropā nodoķli ir augstāki, arī to maksāšana notiek apzinīgāka nekā pie mums, bet tur iedzīvotāji jūt no valsts arī atbalstu, kura pie mums nav vispār. Nevar prasīt no cilvēkiem maksāt nodokļus kā vecajā Eiropā, bet pretim dot no valsts atdevi kā Āfrikā...
Juris
2014. gada 6. jūnijā 07:02
Loģiski, ka nodokļi jāmaksā! No kā citādi valdība turpinās nodzerties, izklaidēties,grezni un bezatbildīgi dzīvot. Arī pazagties taču gribās...
Jānis
2014. gada 6. jūnijā 07:08
"Valsts ieņēmumu dienests nodokļu nemaksātājus agrāk vai vēlāk atradīs tāpat, tāpēc pirms apiet nodokļu sistēmu, padomā divreiz." Lūdzu VID, Cēsīs ir uzņēmums, 5 burti, sākas ar S, maksā algas aploksnēs jau vismaz 15 gadus. Ir mājaslapa. Otrs uzņēmums, 4 burti, sākas ar S, tas pats. šie laikam ir padomājuši 7x un tad nomērījuši ha ha ha ha
Karīna!
2014. gada 6. jūnijā 07:18
Galiigi jau a*eli!!!
pifs
2014. gada 6. jūnijā 07:19
Oi smiekli nāk, man no šitās uttainās valsteles neko nevajag, lai ļauj tik dzīvot! Bet par cik mans darbadevējs ir ārzemnieks, par mani nodokļi tiek maksāti, bet vairāk no manis, tie smerdeļi lai negaida! ES tirgošu kaut reizi nedēļā savu dīvānu un pirkšu jaunu. un lai tas VIDs iet d.irst!
Nu nu
2014. gada 6. jūnijā 07:21
Daudzus iedzīvotājus pārņēmis sašutums Cilvēkos radusies neizpratne ------ Nu tad kaa tur iisti ir - 1. suunu ciema tautinja patieshaam ir tik stulba, kaa zhurnaalisti to maalee, jeb 2. tas zhurnaalisteljiem taads maakslinieciskais panjeemiens, lai savam drazurakstinjam uzmaniibu pievilinaatu? Smako gan viens, gan otrs variants.
rolis
2014. gada 6. jūnijā 07:24
Lielākie nodokļu parādnieki valstij ir parādā 191,3 milj eiro, bet tie dauņi, no VID, šķirsta sludinājumus un trenkā dīvānu pārdevējus.... hahahahaha Muļķu zeme!
Skaidra lieta
2014. gada 6. jūnijā 07:28
Kas vainiigs, tas bailiigs. Tie "sashutushie" taatad patieshaam kraapjas ar nodokljiem.
..
2014. gada 6. jūnijā 07:29
Ja pārdod vienu kleitu,kas neder,tad nav jāmaksā nodoklis,ja sānācis nopirkt 3 kleitas gadā,kas neder un tās pārdod,tad jāmaksā nodoklis? Par ko nodoklis,ja pērkot kleitu tas jau ir cenā un vienreiz samaksāts?
hhhhh
2014. gada 6. jūnijā 07:44
zābaku bars,tik doma ka naudu noslaukt,but domajusi kauko realaku kadu razosanu taisijusi.kur ta cilveki dabus to naudu ja sanem tik minimalo,maksajiet algu ka eiropa visur tad nebus problemu.
fhfhhfh
2014. gada 6. jūnijā 07:46
Pilnīgi debili tie VID palikuši Jau pērkot to dīvānu jaunu visi nodokļi tiek samaksāti Pārdodot jau lietotu par zemāku cenu netiek gūti NEKĀDI ienākumi un ne PVN ne ienākumu nodokļi nav jāmaksā.
fui
2014. gada 6. jūnijā 07:53
Atri jau mes maksasim par gaisu ko elpojam
trals
2014. gada 6. jūnijā 07:54
Visiem mums labi zināms, ka negribam maksāt nodokļus. Bet sociālos labumus gan gribam. Nevienam tak nav noslēpums, cik daudzi amata veicēji nemaksā nodokļus. Nācās redzēt, kā piem. bezdarbnieku kursus, seminārus (ko apmaksā par valsts naudu) izmanto tā saucamie bezdarbnieki - interjeristi, masāžisti utt., kas pat šajās nodarbībās nekautrējas piedāvāt savus pakalpojumus. Tad rodas jautājums, kāpēc man jāmaksā nodokļus, bet citiem tas nav jādara. Tad tie citi grib padzīvot uz mana rēķina, vai tomēr likumus ir visiem jāievēro. Ja veic saimniecisko darbību, tad arī maksā nodokļus.
Juris
2014. gada 6. jūnijā 07:54
Cilvēks kas Ķīnā pasūtītu preci kuras vērtība ir 5 EUR pārdod Latvijā par 50 EUR ir pelnījis maksāt nodokli.
vecis
2014. gada 6. jūnijā 07:55
Ģimenē ir 3 mašīnas 2 ikdienai, sievai un vīram un 1 autiņš hobijam, tātad vidējā cena katrai mašīnā ir nieka 6k EUR. Mašīnas mainam katru gadu, jo tās jau ir pavecas un remontos iegrabties negribās, tad nu tā citējot VID: "ja trīs reizes pārdosi savas vecās mēbeles, par to saņemot pārdesmit eiro, neviens nodokļus nepiedzīs, bet ja summa gada laikā sasniegs vairāk kā 14 tūkstošus eiro, no nodokļu maksāšanas neizvairīties." Kāda sūda pēc man būtu vēl jāmaksā nodoklis??? Tikai tāpēc, ka mainu savu autoparku?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi