Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Gints Lukševics
13. septembrī 08:02
Pasaki vēl ,ka latvietis nav stulba radība. Drīz sāks aizliegt pirkt cukuru Lietuvā un Igaunījā, un pienu. Apsurds ir pilnīgi viss ko Latvijas politika organizē. To visu sauc vienā vārdā-skaudība.
Buuu
13. septembrī 09:05
Braucot uz lidl iepirkties, paņemu līdz iekrāto taru, bendžu nedaudz atsit. Piekrītu, tā ir skaudība, skaudība par savu nespēju izdarīt ko kaimiņš sen izdarījis...
Aiva Atte
13. septembrī 09:41
Nevediet tukšo plastmasas taru un bundžas uz Lietuvu bet izmetiet CEĻAMALA !
Aiva Atte
13. septembrī 09:43
Un kurš nesaprot ka šis biznes ir ķadam pakārtots?
Austris Hermanis
13. septembrī 09:48
Paši nevaram un negribam, nu ko - turpiniet mest ceļmalās un mežos...
artisbalodiss
13. septembrī 11:35
Tak sen jau visai pasaulei ir zināms, ka stulbākā valsts ar debilaako un korumpētāko valdibu un visdumākajiem ierēdņiem Eiropā ir Latvija.
Vērotājs
13. septembrī 11:56
Tā nav skaudība, vienkārši bezmaksas izejvielas aizceļo uz kaimiņvalstīm. Zinu cilvēku, kurš regulāri braucot uz LT, līdzi ņem maisus ar PET pudelēm. Es arī atdodu viņam tās tukšās PET pudeles 200 L polietilēna maisā. Negribās tās pudeles placināt, mīdīt, un konteinerā tās aizņem daudz vietas. Sen jau vajadzēja ieviest to depozītu sistēmu, savādāk visas mežmalas un grāvji pilni ar tukšo taru. Vienreiz tās PET pudeles no maisa liku specializētā taras konteinerā, atskrēja sētniece, zvanīja pašvaldības policijai, kliedza, lamājās, fotografēja mani. Protams ka ne policija brauca, ne mani meklēja un Clean R man arī teica ka to var darīt, jo šķirotās izejvielas izved bez maksas. Pēc tās reizes es arī atdodu to 5 kg maišeli kaimiņam.
Aleksandrs Gudriķis
13. septembrī 13:37
Tomēr komentētaji nelasa tekstu lidz galam, bauro tik valsts , ka stulba, bet vai pamanījāt , ka ievedamajā valstī sodu uzliek ? Ak jā tas bij rakstīts tālak par virsrakstu.
Vērotājs
13. septembrī 14:01
Varbūt pareizāk Aleksandrs Pārgudriķis. Es Maksimā regulāri pērku un dzeru “Vytautas” minerālūdeni – 6 pudeles nedēļā. Lietot šo minerālūdeni es drīkstu, bet tukšo PET pudeli atdot LT pieņemšanas punktā es nedrīkstu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi