Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
53 komentāri
Sakārtot:
zuze
2019. gada 19. oktobrī 12:30
Aha, tad smirdēs nevis pēc humpalām, bet pēc ožamā spirta (čurām). Plus vēl krāsas var izbalēt. Man nekad nav bijuši vajadzīgi papildus līdzekļi - izmazgā ar parasto mazgāšanas līdzekli un viss, nekas neož.
Reāla pieredze
2019. gada 19. oktobrī 13:21
Izmazgāju 1 - 3 reizes ar parasto veas pulveri un uzlieku 3 slakošanas reizes, iznesu ārā zem nojumes žāvēties un atstāju pat uz vairākām diennaktīm. Un no smakas ne vēsts. Galvenais ļaut drēbēm kārtīgi izvēdināties svaigā gaisa un visa smaka pazudīs kā nebijusi./
Anita
2019. gada 19. oktobrī 14:46
Esmu izmetusi vintage drēbes,jo nevar dabūt ārā smaku.Labi var izmazgāt modernākus audumus,bet arī ne vienmēr.
Reāla pieredze
2019. gada 19. oktobrī 14:55
Visu smaku VAR izmazgāt, vajag tikai kārtīgi izvēdināt ārā, izmazgāt ar smaržīgu veļas pulveri un izkarināt ārā, vislabāk zem nojumes, kur lietus virsū nelīst, lai karājas kaut nedēļu vai divas, visas smakas izvēdināsies kā nebijušas svaigā gaisā. Es tā visas kurtkas, jakas esmu izvēdinājusi, un ar garantiju, nav nevienas smakas vairs, tikai jāļauj kārtīgi iavēdināties svaigā gaisā. Ja nav pacietības un gribas visu uzreiz un ar ienu mazgāšanas reizi, lai nesmirdētu, tad, protams, nekas nesanāks. Starp citi, tāpat var izvēdināt arī apavus, somiņas, aizkarus un citus izstrādājumus no humpalām, lai tiem nebūtu specifiskā smaka. Tikai pietiekami ilgi jāļauj priekšmetiem ir karāties svaigā gaisā, kur vējš un svaigs gaiss tos kustina un kur lietus netiek klāt. Bruņojieties ar pacietību, un viss bus kā nākas.
UK mazgāšana
2019. gada 19. oktobrī 15:47
Drēbes, kas vestas no UK ar specifisko smaku ož tāpēc, ka iepriekšējie lietotāji, tās mazgājuši ar mums netīkamajiem mazgāšanas līdzekļiem, ko mēs dēvējam par "Humpalu smaku". Es pati, kad vasarās dzīvoju UK savas drēbes mazgāju tur nopērkamajos mazgāšanas līdzekļos, kuru cena +- 20 poundi. Kad atbraucu mājās, tuvinieki domāja, ka UK esmu sapirkusi lietotās drēbes, grūti nācās izskaidrot, ka tas no mazgāšanas līdzekļa. Šeit LV es tādus nevaru atrast
To uk mazg.
2019. gada 19. oktobrī 16:52
Lasot tavu komentu,uzreiz top skaidrs,ka UK Tu pat tuvuma neesi bijusi,jo nav tada cena velas pulverim ka +-20 £,ka tu raksti. Drebem ir specifiska smarza,jo vinas tiek speciali apstradatas.
Edžus
2019. gada 19. oktobrī 17:04
Neiepirkties "humpalās", ja traucē smaka. Nereti var atrast krietni labākas drēbes, kā tajā pašā h&m vai tamlīdzīgos kantoros ar uzkruķītu ceņņiku, bet kvalitēte galīgā pakaļā. Ir vērts ietaupīt un doties pēc labākas kvalitātes drēbēm uz humpalām.
Grāmatvede
2019. gada 19. oktobrī 18:13
Tādus sūdus vispār nevajag pirkt. Nezini kādam mironim vai vēža slimniekam tās ir bijušas mugurā.
tālija
2019. gada 19. oktobrī 18:38
Pirmkārt ,saukt šīs drēbes par humpalām ir neizglītotu cilvēku izlikšanās par smalkiem.Tie ir tādi paši apģērbi kā veikalā , tā sauktie jaunie, tikai , kādam viņi vairs nav vajadzīgi vai arī neder.Atšķirība ir pietiekami liela , ja cilvēks saprot , ka turku un ķīniešu apģērbs nav neko vērts , tad nav vērts arī izdot lielu naudu par nekvalitatīvu preci.Eju uz mazlietotu apģērbu veikalu un atrodu , varbūt pat jaunu, laba ražotāja lietu .Un , man ir pie kājas , ka kāds izliekas ļoti smalks , bet staigā dārgā , štruntīgā apģērbā .
Taisnība - grāmatvedei!
2019. gada 19. oktobrī 18:48
Tādus sūdus vispār nevajag pirkt. Nezini kādam mironim vai vēža slimniekam tās ir bijušas mugurā.
suveja kalniete ar pieredzi
2019. gada 19. oktobrī 19:05
vislabakais veids ka tikt vala no smakas, ir drebes sadedzinat.
w
2019. gada 19. oktobrī 19:05
parasti tas drebes tiesham no mironjiem novilktas. vezha simniekiem jo ipshi biezi. jo tgd gs slimiba ir vezis. katrs 2 tgd sims. radinieki jau diezvai gribes nesaat.tape nodot, vel par naudu. citi neesaa.
8
2019. gada 19. oktobrī 19:07
tgd visur un aliexpresa tiro gridaslupatas, jo merkis, piesarnot, panetu. pateretaju sabiedriibai biorobotiem, smadzenju jau, nepietiek, sev vai nu kvalitativu atlauties vai ka citadi nemties. tad nu atliek humpales nezinaamaas pirkt, un but priecigiem.
Liela daļa tautas ir aizbraukusi uz neatgriešanos!
2019. gada 19. oktobrī 19:10
Atlikusī tautas daļa kusli noraugās kā tiek publiski izvarota! Un lūk, jums tagadiņ tiek vēstīts kā tikt galā ar hunpalu smirdoņu!!!!!! NEVIS HUMPALAS SMIRD, BET VALSTS, KURU AR SAPUVUŠIEM TAUSTEKĻIEM NETRAUCĒTI IZNĪDĒ MEGAZAGĻU SIMTKĀJIS! Ir tikai viens jautājums - KAD JŪS AIZRĪSIETIES (3A, Kalnmeijers, ex premjeri , Maizītis u.c.)?
Fakts
2019. gada 19. oktobrī 19:25
Ha,varbūt arī ar lietoto mašīnu braucis dzīvais mironis(vēža slimnieks),narkomāns, dzērājs utt. Tās pērkam bez bailēm no nezināmā. Otrreizejas lietošanas drēbes bez mazgāšanas jau nemaz nevar vilkt,jo ir ar dezinfekcijas līdzekļiem,tāpēc tāda smaka,ar veļas pulveri viss tiek atrisināts!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi