Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Svens
2019. gada 5. oktobrī 15:46
Priekš kam izdomā likumus,kurus skaidrs,ka ļoti daudzi ignorēs.Vai visās privātās mājās no nākamā gada būs ugunsdzēšamie aparāti,vai visos dzīvokļos būs dūmu detektori? Vai nelieto tvaika nosūcējus tie,kuriem ir gāze? Lieto! Kā zināms daudzviet daudzdzivokļu mājās ir dalīta apkure,centrālā un malkas,kur katrs samūrējis krāsni, skursteni kā māk,bet vai kāds ir apsekojis to stāvokli,kāds kontrolē to tīrīšanu? Neviens.Apdraudēts tiek ne tikai blakus dzīvokļu īpašums,bet arī dzīvības.Vai reizi gadā apsaimniekotājam kopā ar ugunsdzēsības speciālistiem nebūtu jāveic apsekošana katrā tādā mājā,izvērtējot apkures ietaišu stāvokli? Pašlaik tas viss notiek nekontrolēti un bezatbildīgi.
Sinoū
2019. gada 5. oktobrī 16:03
Piekrītu Svenam.Nesen izcīnīju vārdu kaujas divu dienu garumā,kamēr pieliku dūmu detektoru omes dzīvoklī.Atrunas visvisādas-man to nevajag,man nekas nedegs,kaimiņiem nevienam nav,ja vajag,lai namu pārvalde nāk un liek,un tā tas te kliegs visu laiku utt.Man apnika,pateicu,ka likumi jāievēro un pieliku pie koridora griestiem.Un cik tādu omju ir?Es domāju,ka ļoti daudz.Vieni gaida,kad kāds atnāks un pieliks pa velti,cits pārliecināts,ka nekas nenotiks.Man tāds ir jau divus gadus un reiz tiešām palīdzēja-pie gāzes plīts nomests virtuves dvielis bija sabrucis un viens stūris sāka degt.Detektors sāka bļaut un es novērsu nelaimi.
Decoy
2019. gada 5. oktobrī 16:35
Ofc i loved..why else would i have broken heart? But i did not do fck_u insult. I was made to do it by whoever plotted it.
Decoy
2019. gada 5. oktobrī 16:49
I thought it should be clear long time ago. Inability to apologize applies to those who do not have to apologize. I already explained i did not choose to respond the way i did but in order to take responsibility it requires choice not framery|set up..
Piepe
2019. gada 5. oktobrī 17:01
Ja pats esi dzīvoklī, tad ziepes pamanīsi pats bez detektora. Ja pats neesi dzīvoklī, tad tas detektors tur var ņemties cik uziet, kaimiņi ar nav mājās. Nu un, kur te kāds vērtīgs pielietojums šim verķim? Oki, ja to verķi ievieš kopā ar saslēgumu ar apsardzi, tad citādi.
Piepe
2019. gada 5. oktobrī 17:02
Ugunsdzēšamo verķi turēt pa rokai - nu to varētu saprast.
a13
2019. gada 5. oktobrī 17:25
Sākušies arī jau visādi zvani no superdetektoru montētājiem-pārdevējiem.
Decoy
2019. gada 5. oktobrī 18:13
Most people do settle for less than they deserve and to fit in. But those who fight system and are honest like me get white hair and other problems..so where is point in both ways? At least by fitting in not problems.
Decoy
2019. gada 5. oktobrī 18:15
And i am not white. I already sinned. There was no Eden offer anyway. Just death and torture threats. Does not turn me into pathetic. Just need live..for now.
Spier
2019. gada 5. oktobrī 19:06
Tolko nenado! Jesli celoveku dat pravilnoju obucenija podgotovku i zdorovju i energiju togda rabota na Kamaz, Daf, Scania, etc. ne problema. Toze samoj kak s lohkim masinam. Jesli jest zdarovija i energija i podgotovka togda nebudit problem. Krome slucij kogda vmesajetsa dopolnitelniji obstajatelstvo no eto nescitajetsa. Vsjakojo bivajet v zizni. I nevazno pol, vazno tolko to stobi sami hoteli.
Noyb
2019. gada 5. oktobrī 19:08
Bet kapec joprojam megina radit fck_u konspiraciju? Es jau rakstiju ka Simple Life un Gloria Sol JAU uzvareja.
Noyb
2019. gada 5. oktobrī 19:23
Un komentari "spridzina".. mani joprojam nedaudz fascine sabiedribas divkosiba. Es varu deret ka tie komentieri kas kritize modernismu pasi lugsies pec "glamurem" kad dzivos tikai sabiedriba kur valda vecmodiba formasterpi un mukenveidigs dzivesveids. Es neesmu Freids bet liekas ka tur apaksa vienkarsi vienmer ir velme dabut to kas nav populars jo tad vares justies 'kruti'. Laikam tapec Amerika ir Trigger paaudze. Jo nav jau daudz kas palicis ar ko jauniesiem izcelties. Gandriz viss ir vesture jau noticis un pameginats. Tagad vienkarsi mode glamurs un luksuss tapec cilveki grib kautko citu a kad bus atkal kas cits tad atkal teiks ka "vajag glamuru" utt. Vienigais kam es varu piekrist ir tas ka ja jau viens partneris/e kautko dara tad ari otrai/m partnerei kas jadara pec sapazisanas un satusesanas bet visadi citadi kamer jauni kada skirba? Par gaumi nestridas.
Noyb
2019. gada 5. oktobrī 20:18
Blin. Tas teorijas sak jau palikt..ir pavisam vienkarsi fakti: Es nebiju svetais ari pirms 'i' tapec nevienu neglabu; Es nenodevu komandu tapec nevar mani sodit; Es esmu normals(kops kura laika vientuli cilveki ir friki? bl3d kad man bija hormoni man bija automatiska interese uz pretejo dzimumu)..un nevis lieta izbeigta bet lieta turpinas.
Noyb
2019. gada 5. oktobrī 20:19
Un man jau ir savienojums un es jau grekoju..apnik skaidrot. -_-
Noyb
2019. gada 5. oktobrī 20:21
19:29: Kapec uzreiz suta nah##? -_-

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi