Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Juhans
27. jūnijā 08:03
Interesanti, ka kode, kas pārstāv nakts taureņu sugu, ir ļoti uzturvielām bagāta un, atšķīrībā no cūkgaļas, nesatur holesterīnu, tāpēc reizēm patiešām ir dīvaini, ka cilvēki necepj pīrādziņus ar veselīgajām kodēm, bet cepj pīrādziņus ar neveselīgo cūkgaļu.
Juhans
27. jūnijā 08:05
Kodes, ka pašas lien miltos tiek ignorētas, bet cūciņas, kas nebūt nevālas tikt izceptas, tiek nepelnīti nogalinātas, ķīmiski marinātas, kancerogēni izžāvētas un izceptas pīrādziņos, ko cilvēki ēd, lai tiktu pie holesterīna, jo tāda ir cūciņu atriebība!
Juhans
27. jūnijā 08:07
kožu kožu pīrādziņu / ai cik garšīgs tas! / kā es agŗāk vaŗēju / cūkas galināt?
Juhans
27. jūnijā 08:08
-Meitiņ, ir jau tā, ka tu esi tas, ko tu ēd, tāpēc jau daudzi vīrieši ir cūkas! -Mammiņ, man garšo cūkas!
To juhan
27. jūnijā 09:09
Sāc dzīvi savu dzīvot, nevis katru rakstu apkomentēt!
Grūba
27. jūnijā 11:49
Putraimus jau pārdod veikalos ar visām kodēm. Kad vērsies pie PVD, tie tik pasmejas un pasūta tālāk.
Reāls
27. jūnijā 15:39
Grūbai taisnība ,pārdod ar kodēm,jo dzīvojot Vācijā nav tās redzētas,jābaidās,ka tās neatnāk līdz no Latvijas ar Latvijas produktiem.
No ASV
27. jūnijā 18:55
Anglisk saucas "pantry moths". ASV vini ari ir atrodam un es zinu no kuriens vini naak. Milti, kvieshi produkti no "General Foods" , "Kellogg" ir taa paarstradat ka ari tads problemas nebus. Bet veseliigakie, dabiskakie produkti kas pirkt "veseliibas" bode (health food store) kur var pats izveleties un pirkt cik grib, tur ir iespejams tadus atrast. Ja ieraudz vienu kas lido bode, nekko neperc. Ir pilniig iespejams nopirkt kur nav redzam un tad vini velaak redzam tavaa maja. Man ir pieredze -- jo perku taadas bodas +30 gadus. Man ari taa gadiijas vien reiz. Es ieteikt, ja ievero vienu, uzreiz saac riikoties. Seko informaciiju sha rakstaa bet ari samekle uz internetu ja ne citadiig "Pantry Pest Traps". Tad maza kastiite kas vinus pievelk un -- Ataa miltu kodu! Un ar mush situmo taal netiks -- un varbut kautkad skad ar -- nogaziisies lampa vai kautko tad. Vienkarsh saklapee starp rokaam. Man vienreiz bija un paprieksh negriez veriibu un tad domaj ka netiksh valaa no viniem. Bet iznac. The Pantry Pest Trap from www.saferbrand.com Good luck! Always ready to help my fellow Latvians! These moths are possibly not seen in Germany as one comment states because Germans are so super vigilant but anywhere else they are a small (harmless but irritating) hazard of eating natural healthy food that is not over-processed.
No ASV
27. jūnijā 23:21
Kautgan var but grut tikt valaa no miltu kodiem, ir vieglaak nekaa tikt valaa no, piemeram, Ushakovu.
var
28. jūnijā 00:28
vienkāršāk - nopērc kožu līmlapiņas un salīmē skapīšos un ur tās mājo pēc laiciņa nomaini uz jaunām - tā man jau 6 gadus nav nevienas pārtikas kodes. Un tās lapiņas nav indīgas - tikai feromons, kas pievilina tēviņus.
AZ
28. jūnijā 18:46
Līmlapiņas patiešām ir ļoti efektīvs līdzeklis. Vienīgais mīnuss, ka neiedarbojas momentā, bet pēc pāris nedēļām kodes būs izmirušas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi