Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Juhans
26. jūnijā 08:54
Kāpēc kaķlīšiem nava antidepresantu? Āŗā taču ie tik ļoti liels un pat ievērojams stress!
Māris
26. jūnijā 08:56
Nenormāli patīk kaķi no daudzdzīvokļu mājām, kuri blakus esošās mājās pied... un izrakņā visas dobes un apmīž visus stūrus. Pat nezinu ko darīt, ķert un pakaļā terpentīnu iebliezt vai ko. Reizēm tiešām gribās žurku zāles izkaisīt. Nu tik tālu vēl nonācis neesmu, bet ai kā gribās. Nu ja tie būtu klaiņojošie kaķi, vēl saprastu, ka nav viņiem kur iet un nabadziņi, bet nu šitie resnie mājas tefteļi ar visām blusu siksniņām.... Varētu aiziet sūdus uz īpašnieku durvīm izsmērēt.
zero
26. jūnijā 09:03
Tukšs raksts par neko. Kaķu saimnieki, kuri laiž kaķus ārā, paši labāk zinās vai vajag laist ārā kaķi vai nevajag.
Mārim
26. jūnijā 09:05
Tev gan smaga dziive,nabadziñsh.pukju dobes viñam izrakñaatas.nozheelojams viirietis.
Boa
26. jūnijā 09:12
Nabaga dārznieks Māris, kurš ikdienā kopj puķes pie savas daudzdzīvokļu mājas! :)
Egle
26. jūnijā 09:22
Jaunais kaķa paveids - dzīvokļa kaķis.
Suns
26. jūnijā 09:24
Kaķim nav nekā svarigaka ka kakla siksniņa ,ar to ir lielakas ceribas ka viņš kaut kur aizķersies un neatgriezīsies...
to Boa
26. jūnijā 10:01
Nav ienācis prāta, ka blakus daudzdzīvokļu mājām mēdz būt arī privātmājas un ka ravējāot dārzu nav pārāk forši kaķa sūdos iebrābties, un ka Tu esi iestādījis puķes un no rīta ieraugi, ka kāds viņas ir izkašājis un vietā kluci nolicis?
veiksmesstāsts
26. jūnijā 10:07
"piens+antifrīzs"
Noyb
26. jūnijā 10:08
Kapec tad regulari atgadina un piedava ja pec tam sudzas un dusmojas? Normals. Tacu interesanti ka ignore ko raksta.
Pīpmanīša
26. jūnijā 10:12
Mūsmājas runcis jau pavasarī aptekājis divas ielas kaķenes,tfu,vaislinieks tāds! Mazie keķenēm skrien pakaļ,bet tād dzen no pupa nost un skatās,kad dzīvokļa kaislais runcis šogad nāks aptekāt vēlreiz.....ar kaimiņieni runāt ir veltīgi,tur alkohols ir saēdis visas smadzenes,tur palikuši tikai instinkti-es tak mīlu savu runcīti,lai viņš staigā ,kur pašam tīk,atnāks mājā,kad sagribēs ēst.
26. jūnijā 10:29
Mārim ir 100% taisnība .Ja paņem dzīvnieku , tad pieskati viņu.Tas taču ir skaidri zināms , kaķi palaiž brīvsolī un tas aptaisa visus stūrus .Smird , pretīgi.Vajadzētu tiem liekuļiem to smaku dabūt tai glaunajā dzīvoklī.Un, ja blakus ir privātmāja , tad protams viņš ielīdīs svaigi uzkoptā diļļu dobē .Vai tu kaķu mīli gribi ēst no pie....tas dobes.Tavs blusumaiss , nav gaidīts manā mājā .Un , pie iespējas , viņš dabūs trūkties ar to , kas tai brīdī būs pie rokas .Varēsi stiept pie vetārsta , tam būs darbs un maksāsi tu mietpilsoni.Tā nav mīlestība pret dzīvnieku , tas ir egoisms un augstprātība.
Decoy
26. jūnijā 10:32
But if truth is used to hide behind another truth then someone who represents truth is on other side of bond? Cause i did nothing to be punished for. Living normal life is not crime.
Pīpmanīša
26. jūnijā 10:37
Pretīgs tas Egle ar to bildi,laikam pīpe vienu uz div'.Pēē,vjek!
Jaa
26. jūnijā 12:24
Man vairaak smird mashiinu darbinaashana zem logiem ,piipeeshana zem logiem un cilveeku piemeeslotaas trepjtelpas daudzdziivoklju maajaas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi