Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Roņumamma
15. martā 18:55
Tik pat labi tāds suns, ko saimnieks nepieskata, var sakost arī cilvēkus. Kāpēc vispār Zoodārzs jāapmeklē ar suni bez uzpurņa???
imho
15. martā 18:56
Galvenais, lai no briesmīgajiem ronēniem ir pasargāti jaukie suņuki un viņu saimnieki. Tālāk nelasīju. Gribētos redzēt dežūrkomentārus, kā roņi lien nevainīgu sunīšu sētās un rausta aiz astes ēšanas laikā, tipa, paši uzprasījās.
Juhans
15. martā 19:05
Visi suņi ir jāved pavadās un ar uzpurni. Vai gan ir citi varianti?
Mēslu dakšas
15. martā 19:53
Šonakt kāds pretīgs kveksis mirs ronēna mokās.
!
15. martā 19:53
Kāpēc zoodārzs jāapmeklē ar suni? Gribēja izglītot savu četrkājaino draugu?
Nu,mīlīši, saturās !
15. martā 20:08
Road Kill Recipes – Tasty Goodness From DeadFood.com Stewed Dog. 3 kg dog meat; can substiture lamb 1 1/2 cups vinegar 60 peppercorns; crushed 6 tbsp. salt 12 cloves garlic; crushed 1/2 cup cooking oil 6 cups onion; sliced 3 cups tomato sauce 10 cups boiling water 6 cups red pepper; cut into strips 6 pieces bay leaf 1 tsp. tabasco sauce 1 1/2 cups liver spread; or smooth liver pate 1 whole fresh pineapple; cut 1/2 inch thick First, kill a medium sized dog, then burn off the fur over a hot fire. Carefully remove the skin while still warm and set aside for later (may be used in other recpies) Cut meat into 1? cubes. Marinade meat in mixture of vinegar, peppercorn, salt and garlic for 2 hours. Fry meat in oil using a large wok over an open fire, then add onions and chopped pineapple and suate until tender. Pour in tomato sauce and boiling water, add green peper, bay leaf and tobasco. Cover and simmer over warm coals until meat is tender. Blend in liver spread and cook for additional 5-7 minutes.
Nesapraša
15. martā 20:16
Vai nevajadzētu pirms komentēšanas izlasīt rakstu? Nepietiek ar virsrakstu vien, lai saprastu par ko stāsts. Tas nenotika zoodārzā.
Cilvēks
15. martā 21:32
Vispār jau vairumā pašvaldību (Jūrmalā u.c.) ar suņiem vispār nedrīkst iet uz pludmali vai arī atļauts tikai pie pavadas. Atklāti sakot, suņu saimnieki neievēro likumus arī citur, ne tikai pludmalē - arī parkos bieži gadās novērot, ka teļa lieluma suņi skraida bez uzpurņa un pavadas, jo sunītim taču vajag izskrieties..Tas, ka aiz sava kustoņa nesavāc, jau ir klasika.
Roņumammai
15. martā 22:37
pirms komentēšanas izlasīt rakstu. Vai tad ar suņiem pa pludmali ir atļauts staigāt? tas jau pašvaldību policijas dārziņā- cik tad Lv ir pludmales ar roņu bērniem- lai biežāk PP piebraukā un paseko , kas tur staigā un kož.
PRIEKŠLIKUMS
15. martā 23:03
Ja suns publiskā vietā atrodas bez uzpurņa, tad viņš ir nekavējoties jānošauj kopā ar stulbo saimnieku.
Stop!
16. martā 00:41
Latvānija ir cilvēku nīdoša un četrkājaino draugu mīloša zeme! Beidziet pārkāpt suņuku tiesības! Suņuki ka kās it visur un tiem ir tiesības brīvi skraidīt apkārt un kost gan citiem dzīvniekiem, kur nu vēl, piemēram, cilvēkbērniem, kuri ir neaudzināti un ar savu uzvedību, neaudzinātību no vecāku puses, bezatbildīgi izaicina četrkājainos draugus! Ierosinu sodīt visus nepieskatītos bērneļus, roņus u.c., lai netraucē dzīvot suņukiem, jo viņi ir labāki par cilvēkiem! Priekšlikums - Latvijas himnas vārdus nomainīt ar: vau, vau, vau!
opā
16. martā 01:30
braucot ar riteni no Lielupes iztekas līdz Kauguriem regulāri uzduros uz brīvībā palaistiem suņiem bez uzpurņiem. Pašaizsardzībai pat esmu piesējis nazi pie riteņa rāmja, jo lielie vilki ir bīstami cilvēkam, nerunājiet par roņiem. pašvaldības policija izliekas to neredzam!
Izlasīju rakstu visu
16. martā 02:27
Tomēr nākas secināt, ka ronēnam tomēr stipri paveicās, ka suns viņa mokas izbeidza. Kāda tad ronim alternatīva būtu, ja suns tanī dienā nebūtu? Turpinās dzīvot visu mūžu pusbadā un nebeidzamā stresā par izdzīvošanu? Tas būtu daudz labāk? Bet tagad moku nav nekādu un tas ir slikti?
tita
16. martā 06:52
Lielpilsēta suni iegādāties, tās ir mocības dzīvniekiem. Saprotu ka kaķi, istabas... bet suni, tā ir liela atbildība... piekakāti pagalmi, pastaigas bez uzpurnis... kā to var? Likumu vajag. Dzīvnieku policiju pilsētā, kas sakārto šo jautājumu.
Neaudzināts
16. martā 07:08
Suns, kā sacīt jāsaka. Kāds suns, tads saimnieks. 100 pudova.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi