Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
a
1. decembrī 07:41
un kaķim ko? man bija gadījums,ka jākāpj ārā, bet kaķis pazudis. beigās izrādījās,ka palīdis zem sēdekļa.arī ne pa kam negribēja vizināties.
Decoy
1. decembrī 08:20
Nevis parbijies tric un megina aizbegt bet nebaidas tacu kamer 'neatbilst kriterijiem'(pagaidam) tikmer jabut piesardzigam un jamegina atrisinat kas notika(iek) jo ari tagad joprojam hijack metodi(gaida lai izvelas atkal un pielagos savam vajadzibam bet nevajag skriet) dazi grib pielietot..tatad ir kada butne kam izdevigi ka kopabusana nenotiek..par to ari tika minets. Manipulesana jau sakas no bernibas tikai nebeidzas ar tragediju(iegazienu) tapec oblom. A pat ja neatbilst lai butu kopa oficiali vienmer var but kopa neoficiali tikai bez statusu vienlidzibas.
Decoy
1. decembrī 08:24
Un persona nav ne kakis ne suns ne citi..ironiski ka tad kad skola macija par cilvekiem tad to saprata a tagad tik youtube dazi kanali ka Sergej Apin to saprot - limitetas butnes neizliekas jo nav iespeja ari izlikties.
Peksis
1. decembrī 10:16
Nu nu, sitā suga kas bildē labpratāk saimnieka vieta brauktu pie stures. Bīgls vispār no mašīnam nebaidās.
ko darīt ko darīt
1. decembrī 11:19
piesiet pie mašīnas, lai tipina līdz.
millers
1. decembrī 13:19
varbūt auto vecs un lēts? es ar negribētu
beerdrinkers
1. decembrī 14:39
Tā pat, kā es iekāpjot lidmašīnā. Lai to izdarītu, mans dabīgais līdzeklis ir 0,7 džina pudele. Varbūt sunim arī palīdzētu?
Juhans
1. decembrī 15:19
Sunīši jau no kucēna vecuma ir jāpiedarina pārvietoties ar auto mašīnām speciālos suņu krēsliņos, kur mazos draugus var piesprādzēt drošai braukšanai.
pelni un putekļi
1. decembrī 20:12
Drīzāk suns jūt, ka ar šo vadītāju labāk nebraukt.
Decoyam¿
2. decembrī 06:14
Ko tu lieto?nopietni?
hmm
3. decembrī 11:53
ko darīt? nepirkt suņus. ja kādam ir nepārvarama vēlme pēc mājdzīvniekiem, var ieviest kaķi, kurš nav jāved ārā pastaigāties un, līdz ar to, apkārtējiem cilvēkiem nav jāuzbāž sava dzīvnieka izkārnījumi
valdis
6. decembrī 20:41
izmest

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi