Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Kur kaķēni?
2018. gada 12. maijā 08:15
Raksts par kaķiem,bet foto 3x kūkas, 3x meičas,kuras arī meklē mājas?,un tad pāris kaķu bildes.
Egons
2018. gada 12. maijā 09:32
Jā , par kaķēniem Rīgā rūpējas , par cilvēkiem NĒ !
Zm
2018. gada 12. maijā 10:53
Egona kgam. Te ir tēma par dzīvniekiem. Tpc arī to apspriež. Kad būs par soc.dienestiem - tad uzzināsi par cilvēkiem. Seko virsrakstiem.
Zz
2018. gada 12. maijā 11:05
Egon, Rīgā bomžu patversmes netrūkst. Protams, tur nedrīksti būt piedzēries.
Egons
2018. gada 12. maijā 13:00
ir rīcībnespējīgs,ka par viņu kādam jārūpējas?
labak 30 kakjus
2018. gada 12. maijā 14:06
neka kadu dzeraju Egonveidigo aprupet.Dzivnieks ir neaizsargats, bet cilveks ir pats lielakoties savu nelaimju celonis.Veiksmi mazajiem pukainjiem atrast labus un gadigus saimniekus un liels paldies cilvekiem, kuri velta savu laiku un lidzekljus shadam akcijam .
onoff
2018. gada 12. maijā 14:47
varbuut organizaatori arii padomaas ko veel var izdariit , lai bezjeedziigi nevairojas pagalmkaki
Zieds
2018. gada 12. maijā 21:30
Sakiet kur griezties pēc palīdzības, ka daudzstāvu mājas kāpņu telpa pirmajā stāvā tā ož pēc kaķiem, ka smaka aiziet pat līdz piektajam stāvam. Kādā no dzīvokļiem dzīvo kaķu mīļi un un tur droši ka 100 dīvniekus, kuri nomīzuši durvis vai piemīzuši visu dzīvokli. kāpēc kaimiņiem jācieš šī pretīgā smaka? Ienīsu kaķus! Jā kaķu vecenes tulīt liksies man virsū, bet pa dzīvokļa logu redzu ainu pie mājas. Ir bērnu smilšu kaste, kur aiziet kaķis izkašā s,iltīs bedri un kārtojas, bet turpat stāv mamiņa ar bērnu un nezin kur lai mazo palaiž paspēlēties. Izrādās smilšu kastes domātas ielu un īedzīvotāju kaķu vajadzībām, bērni lai staigā.
šodien ir tā
2018. gada 13. maijā 08:58
Rīgā daudzviet trūkst bēru spēļu laukumu un aprīkojuma bēnru nodarbībā -- vingrošanai . . . , bet kaķiem un suņiem nauda atrodas
Tas gan
2018. gada 13. maijā 14:10
labi!
m
2018. gada 14. maijā 02:11
Daudzas tas jusu saucamas kakju tantes ne tikai baro kakjus, bet ari reali vinus kastre un arste, lai jusu berniem nav jaskatas uz puznojosiem, slimiem kakjiem, biezi vien par savu naudu, jo valsts programmas strada pasivi. Un kakji dazas setas butu mazak, ja tad, kad visi esosie beidzot ir kastreti, kads gudrais neizmestu uz ielas kakjeni, kas ir stavokli. Un ja, vini kaka, tapat ka cilveki un suni, aiz kuriem, starp citu, 80% saimnieki tapat nevac. Vini vismaz pa visiem sturiem neizmeta savas alkohola pudeles, iztuksotas slirces, parastos sadzives atkritumus, ko parastais cilveks ar 100x lielaku iq, ka dzivniekam, dazreiz ir parak slinks, lai iemestu miskaste, cigaresu izsmekjus utt utt. Un kakji ir tiraki, neka videjais tauku slani nosvidis, smakojosu elpu, taukainiem matiem cilveks, kas autobusa pa visam varitem tev gribas spiesties klat un elpot virsu. Un palidzet cilvekiem ta vieta? Es pelnu savu naudu, maksaju nodoklus valstij, no kuriem dala aiziet socialajiem slinkiem, laujiem man vismaz no tiras pelnas pasai izlemt vai maksat par kadu kakji vai slimu bernu, kurs paaugsies un tapat piesarnos planetu, ka vairums. Varetu padomat, ka mums cilvece izmirst. Bet klainojosu kakju jautajums daziem ir top negativisma prioritate. Tad jau labi dzivo, ja nav citas problemas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi