Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
bebrs
2018. gada 2. februārī 10:57
Kārtējais bla-bla! Veļas mašīnas durvju atvēršanas bloķēšana nav kādas atsevišķas mašīnas defekts. Tā ir foolproof tipa aizsardzība, kas jau gadus 30 tiek iebūvēta KATRĀ veļas mašīnā.
:)
2018. gada 2. februārī 11:25
Nevari atvērt durtiņas? Kā jau iepriekšējais rakstīja, tas ir speciāli tā. Gludeklis neslīd pa audumu? Gludinātas mitras drēbes, bieži karstāk nekā vajadzētu. Krāsns iekšpusē dzirksteļo? No ieslēgtas krāsns skan knakšķi un sprakšķi? Tas notiek, ja iekša ir metāla priekšmeti un trauki. Un arī ja uz trauka ir metāla glazūra (tie vecie šķīvji ar apzeltīto maliņu vai zeltīto rakstu).
tā lūk
2018. gada 2. februārī 13:06
labi padomi-bet,veļu var nest uz mazgātavu,paēst var maķītī un drēbes jāpērk sintētiskas,tās neburzās,viss atrisināts
Grasis
2018. gada 2. februārī 13:33
Lai veļas mašīna mazāk grab pērc mašīnu ar veļas iekraušanu no augšas (atbalsta gultņi trumulim abās pusēs) ; ))
Garāmejot ar uzgriežņu atslēgām
2018. gada 2. februārī 18:05
Pat neticas , ka Tik Gudrus padomus var izlasīt šeit ! :) Ja veļas mašīna , lietojot 1000 apgriezienu centrifūgu grab , tad iemesls var būt ne tikai gultņos , kurus tikai dažās veļas mašīnās var nomainīt , jo vairākumam agregātu bundulis ir sakausēts no viena gaabala un nav izjaucams , bet grabēšana un pat bīstama detonācija var notikt tad , ja ir atslābušas Bunduļa betona stabilizācijas bloku skrūves , kuras ir jāpieskrūvē stingrāk . Liekas , ka tur ir četras , vai sešas skrūves , bet divām ir vajadzīgas speciāli izliektas atslēgas , jo grūtāk ir piekļūt klāt . Ja ir pacietība , tad , lai nevajadzētu izjaukt visu veļas mašīnu , noņemam tikai mašīnas virsējo vāku .
ngcmjn
2018. gada 3. februārī 05:55
plus par vesjeni no augsjas kraamejamu velju, gultnjus var nomainiit un visu var izdariit stabilas un iet padsmit gadu

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi