Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
WTF
13. aprīlī 10:04
Tirliņu salidojums
O jee...
13. aprīlī 10:10
Nominācijā "raibākais kaķis" balvu saņem...
RiebeklīC
13. aprīlī 10:12
Katrs pa dzīvi cīnās kā prot. Kurš lielāks cūka tas vairāk sarok...šis gan nav domāts par Eviju.
Juhans
13. aprīlī 10:13
Baisi vienādi, baisi otrādi.
onoff
13. aprīlī 10:39
japaanu mulkenees vareetu padziedaat
janka
13. aprīlī 10:40
Gipster nation
Vinnijs
13. aprīlī 10:42
Noskatījos visu interviju un nekā skandaloza nemanīju. Viņas balss ir savdabīga, bet oriģināla un tas ir pozitīvi. Es neesmu Evijas stila fans, bet arī viņu nenosodu. Tā turpināt, lai veicas !!!
Rajecka
13. aprīlī 10:43
Šitā gan ir baigā kaza...!
žilbinoši
13. aprīlī 10:49
Evija dziedāt neprot. Nav spēka pat izdvest tos bērnišķigos šļupstus.
mm
13. aprīlī 10:49
Nu kādēļ bāžas virsū ar šo asobu? Dziedātāja, nu labi, bet pieņemama tikai ļoooti šauram cienītāju pulkam. Tautai viņa n e p a t ī k !!! Man viņa derdzas. Es varu arī skatīties uz modelēm ar dauna sindromu un par viņu panākumiem priecāties, bet par normu to neuzskatu. Tieši tas pats ar Vēberes mūziku. Uz viņas koncertiem neiešu, un nekad nevēršu vaļā jebkuru viņas balss ierakstu.
mm
13. aprīlī 10:53
Ps, ja būtu tautas balsota nominācija "zelta atejas pods" vai "gada neskaņa" vai "gada izgāšanās lielā mērogā" vai gada "tautas nemīlētākais "dziedonis"" arī šīs balvas saņemtu Vēbere! Žēl, ka mūsdienās nav svarīgi - laba vai slikta popularitāte, ka tik populārs!!!
To mm
13. aprīlī 17:17
Kas tev bāžas virsū, liekuli? Vai tev kāds ar varu liek lasīt šo rakstu. Katrai tēmai ir savs virsraksts-šis par Eviju Vēberi. Kur problēma? Never vaļā un nelasi, bet nē, jāizlasa, lai pateiktu ko riebīgu. Tipiska latviešu skaudība un nenovīdība. Ver vaļā citus sev interesējošos rakstus un lasi. Man patīk Evija Vēbere-un nospļauties par citu lamām un zākāšanām. Tā tik turpini, Evuci! Lai suņi rej, karavāna iet tālāk. Lai tev veicās!
...
23. aprīlī 13:19
Nav ne balss, ne talanta, tik vien, kā neadekvāts pašvērtējums

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi