Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Juhans
13. augustā 15:18
Kāpēc vīrieši ir tik bailīgi, ka nepiesakās?
NĒ #metoo
13. augustā 15:23
Būs jāsāk reali sodīt par šito. Ja apmelo kādu un pierādas, ka nekas no tevis apgalvotā nav taisnība un tas viss bijis naidas projekts ,tad jāsēž būs tikpat ilgi cik būtu sēdējis cilvēks, kuru apmelo. Šitā izspiešana ir jāaptur.
Nja
13. augustā 15:56
ar šitām mee too - apnicis! Jau atklājeis,ka daļa ir meli, ka daļa ir izspiešana! īsi sakot- pieriebies tas viss! Būtu nu priecajušās,ka ir sex ar Domingo, bet ne ar citām damām, bet uz to jau pasaule tiek spiesta, ka sex starp vīrieti un sievieti ir slikti, bet ka divas sievietes ņema sun divi veči, tad labi! Sviests! Kurp eij pasaule? Es neko nesaku,ka divas savā starp maigojās vai divi un viņus Dievs ir vairāk vai mazāk apdalījis, bet ja šitā uzspiež...!
Kaspars
13. augustā 16:31
Interesanti cik vīriešu ir pakāpušies pa karjeras kāpnēm pateicoties tam ka guļ ar priekšnieci vai citādā ziņā ietekmīgu sievieti.Es zinu vismaz 3:))
Zane
13. augustā 16:40
Esmu pārcietusi seksuālu uzbrukumu un tas bija viens no briesmīgākajiem notikumiem manā dzīvē. Ir atšķirība starp reālu izvarošanu un piedāvājumu pārgulēt apmaiņā pret kaut ko. Tikai tāpēc, ka tev kaut ko piedāvā apmaiņā pret seksu nenozīmē, ka tas ir seksuāls uzbrukums vai kas pat tuvu pielīdzināms izvarošanai. Tev ir tiesības pateikt nē un aiziet, izvarošanas upuriem izvēles nebija, man nebija izvēle. Tāpēc lūdzu dieva dēļ nesaukt šīs Veinstīna un citu ietekmīgu cilvēku piegulētājas par seksuālo noziegumu upuriem, jo viņas tādas nav. Viņas un tādas kustības kā #Me2 devalvē reālo upuru pieredzi un grauj uzticību reālajiem izvarošanas upuriem. Par naudas tīkotajam vispār nerunāšu, izspiedējam jāsēž cietumā.
Hm
13. augustā 16:43
kāpēc Latvijā klusē par ārlietu jautājumu kā pakāpties par karjeras kāpnēm?
mēēēē-tutūūūūūū
13. augustā 17:40
Vai vēl ir kāds gana naudīgs un plašāk pazīstams vīrišķis, kas nav apsūdzēts? Uz priekšu, daiļās dinamščicas - ja noverņīsies, muižiņai točna sanāks! Nu vai vismaz jaunam džipiņam ...
ap-17
13. augustā 17:58
Butu vina uzvards Farinelli-apsudzibu nebutu
millers
13. augustā 18:42
alkatīgās suķeles cenšas izsist kādu labumiņu
oma
13. augustā 18:54
tad jau viš jāpakar kamerā tāpat kā miljardieri ! Ak jā , bet šim nav kompromats uz Klintonu .....
Jānis
13. augustā 18:56
sodīt tās mātītes un viss !
to Jānis
13. augustā 19:11
Būtu nu labāk izmantojis labu izdevību un paklusējis. Viena tāda mātīte dzemdēja tevi. Un vēl viena mātīte būs tava bērna māte ... Tā vietā, lai apd....u sievietes, varbūt tomēr savaldi savu "krānu", ko ???
>>> to Jānis
13. augustā 19:14
ei dirst kremlin !
ha, ha
13. augustā 19:39
Nu ko, dziesma nodziedāta.
Gregs Millers
13. augustā 20:15
Kārtējā izspiešana no sieviešu puses zem Metoo noskretušā karoga!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi