Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Juhans
13. augustā 14:08
Tad jau valsts atbalsts te nav aktuāls.
Abet
13. augustā 14:08
Pastalas gaudo , ka šamiem nav naudas, pižģeš i provokacija....
ha
13. augustā 14:09
Un cik nomaksāja Latvijai nodokļos?
aaa > ha
13. augustā 14:24
vairāk nekā tu savas dzīves laikā nomaksāsi
VISI NODOKĻU MILJONI ATKAL TIKS IERĪTI
13. augustā 14:41
Vienotības zzs na maitu kabatās, kontos
nav saprotams
13. augustā 14:43
un kurš te gaudoja kā par trūkumu, tā par Šīrana koncertu, kas nekāds neesot? Liekas gan, ka visā Baltijā tas "trūkums" palielinās gadu no gada:))
To aaa
13. augustā 14:56
Necik viņš nenomaksāja, jo viņš ir Īrijas pilsonis, kurš vienreizēju pasākumu nopelnīja naudu ES dalībvalstī. Viņam te nekas nav jāmaksā, jo ES tā noteikts. Uztātos viņš Norvēģijā vai Šveicē, tad tur atstātu labu procentu, bet ES valtī neko viņš neatstāj. No LV ekonomikas aizplūda miljoni, bet idiotu to vel aistāv.
Janis > Nav saprotams
13. augustā 14:58
Nu tāda ir tā jaunā paaudze, kura naudu tērē izpriecām, neigulda un brēc, ka ar 1000 euro mēnesī nevar izdzīvot un kur nu vel ģimeni veidot. Jā, ja vien viņi zinātu kādi mums apstākļi 90tajos bija, bet tas nebija šķērslis gan bērnus taisīt, gan īpašumus pirkt, gan ieguldīt un domāt par nākotni.
Mamma
13. augustā 15:07
Jāni, tā ir. Man meitai 28 gadi, dzīvo ar draugu kopā 7 gadus. Saka, ka nav naudas bērniem, lai gan abi kopā nopelna ap 2,5 tūkst. euro mēnesī. Mums pat sapņos 80to beigās 90to sākumā nerādijās tādas summas, kad dzima bērni. Tāpat mīlējām, rūpējāmies un apgādājām. Izskatās, ka dzīvojam egoisma un materialisma laikmetā, kad par nākotni nedomājam un vis svarīgais ir mirkļa iegribu piepildīšanā. Tas tā vairāk par jaunatnes izakatiem ne koncertu. Lai klausās ko grib un izklaidēties nav aizliegts, bet lai neaimirst par svarīgām lietām arī.
Smart
13. augustā 17:53
Ir aitas, ir cirpēji
Aga>Mamma
14. augustā 10:45
Tev liekas, ka taviem bērniem taču viss bija, kad viņi auga, vai ne? Bet bērni to redzēja savādāk. Mums katram ir savi standarti. Pārmest meitai, ka viņi nejūtas finansiāli gatavi bērnam, ir nepareizi. Pirmkārt, lai sāk dzīvot kopā ar vīru, nevis draugu :)
xd
14. augustā 15:00
Nu un kas tas ir, ja parēķini skatuves īres, darbinieku algas utt..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi