Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
hm
16. jūlijā 07:34
Evelīna šajā sērijā izskatījās ļoti uzvilkusies un nepārliecināta par sevi. Gandrīz viss ko viņa tur teica un darīja lika domāt, ka meitene ir kā iespiesta starp diviem dzirnakmeņiem - kurā viens neļauj īsti izpausties Evelīnas pašas viedoklim, bet otrs ir nemitīgas pārdomas - vai izdarījusi un pateikusi visu pietiekami pareizi un kā scenārija autors gribējis. Ne vienā vien vietā var dzirdēt, kā Evelīnas balss burtiski trīc. Arī frāzēm un pateiktā loģikai ne vienā vien vietā ir neatbilstošas intonācijas un žesti, kas liek secināt, ka vai nu viņa ir slikta aktrise, vai arī scenārijā kaut kas ir nogājis greizi.
Valdis Felsbergs
16. jūlijā 07:44
Kā redzams, Evelīna Pārkere "gribi kļūt slavena": nekad par šo diktum slaveno personu nebiju dzirdējis un tā arī neuzzinātu, ja vien viņa ar skandālu neaizietu no šova (par kuru arī es citādi neuzzinātu) un par to tagad nekladzinātu visi mēdiji.
Dēle
16. jūlijā 08:14
Varžu dīķa kaislības... :D
hahah
16. jūlijā 08:43
viņa ir tak uz vienu roku ar tiem producentiem.labi izspēlēts ,bet tie ,kam prāts strādā redz tam cauri.
Līdzība
16. jūlijā 08:45
Noskatījos video un secināju, ka Evelīna Pārkere ir tāda pati kā Evija Vēbere, kurai nav reāla talanta, bet viņai liekas, ka ir pasaules zvaigzne.
Janis Upenieks
16. jūlijā 09:37
Varu arī uzrakstīt to pašu autorizēts. Cik tai blozgai izmaksā šāda veida reklāma jūsu skribel lapā jauns. Lv?
Dace Dubrovska
16. jūlijā 10:02
Cik tukšs un truls cilvēciņš.Bet par visu varu lien jebkurā spraugā. Skumji. Un kā gan j''utas viņas vecāki pēc visa šitā meitiņas šova? Jeb ,varbūt lepojas....tā jau ir ar tiem āboliem.Skumji, ka arī mani maksātie nodokļi tiek izniekoti tādiem mēsliem.
Sandra Kopštāle
16. jūlijā 12:24
Ir tiešām redzēti 18 gadigi INDIGO bērni.Dzimusi talanti,ģēniji.Si jauniete nepieder pie minētajiem.Atra,nesakariga,vienas un tās pašas domas atkārtošana liecina par nervozitāti,pie tam stipru.Diemzel līdz ar to dikti ,,krīt uz nerviem,,.
andre
16. jūlijā 12:57
interesanti kas ir viņas vecaki , lai man butu vispar jazin par viņu ?
Audronite Stanka
16. jūlijā 14:19
Skatījos video un smīkņāju. 18 gadus skuķis tik ļoti cenšas pārliecināt un būt populāra. Ne vizuāli, ne intelektuāli nepiesaista. Un visu laiku novērš skatienu. Man nepatīk, kad ar mani runā un skatās uz puķu podu. Vai arī to, ko saka ir ....
JĀNIS TAUTIETIS
16. jūlijā 15:12
Pie kājas,ne es zinu kas ir Evelina un visa ta klaunade ko sauc par šovu "Gribi but slavens"

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi