Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Enija
5. jūlijā 11:11
Es arī gribēju,bet pārdomāju,jo tur notiek nedabiska piespēle..Ja ir spējas tad tādā veidā tas nenotiek..
jauna hibrīdkara epizode
5. jūlijā 11:17
no Krievijas puses, čivinot par "zemes skaistumu", kuru ieteikuši acīmredzami specdienesti, kuri "skaisto zemi" atkal labprāt sagrābtu savos nagos. Kāpēc tas tiek ļauts, tas taču apdraud drošību? Tumsības varā slīgstošā Krievija, Latvijā izvēlas iespējamos fanus.
inara kalinina
5. jūlijā 11:35
Visu var izārstēt ar pašiedvesmu: https://www.youtube.com/watch?v=PTWWip88aV0
SĒŅU VECIS Georgs Ribovskis -sabiedrības atkritums
5. jūlijā 11:36
Absolūti slims šizofrēniķis, daudzus gadus uzskaitē Tvaika ielas 2 Psihiatriskajā slimnīcā. PSRS laikā bij nežēlīgs, nodevīgs čekists stukačs, ar čekas " kličku" Ģimnāzists, tagad vairākus gadus fanātiski slimi izskalpo savus nabaggrašus pie NA un VIENOTĪBAS. Ģimenes nav, sieva izšķīrās, ar meitu nekontaktējas. Troļļa uzdevums = histēriski slavināt neliešus no Vienotības un NA, un protams Nato. Piecūko ar saviem coppy palagiem visus Kas jauns portālu. Raksta savus apātiski slimos murgus ar vairākiem Nikiem. Lai noslēptu Latvijas valdības cūcības pret tautu = histēriski ik dienas lej melu propagandu par Krieviju, Putinu un tās politisko skatuvi. Portali Delfi, Pietiek un Apollo = slimo trolli Sēņu veci sen ir nobloķējuši.
Šveiks
5. jūlijā 12:04
Tas viss ir iepriekš iestudēts šovs,bet krievi par šoviem labi maksā. Vajadzīgas tikai nedaudz aktiera dotības,Kivičs ar savu sabiedrības dāmu tur labi iederētos'.
> Enija Šodien 11:11
5. jūlijā 12:43
Un, ko TĀDU tad tu spēj, ja tev sevi ir jāreklamē dzelteno ziņu portāla komentāros?
Enija
5. jūlijā 12:56
Es nereklamējos,jo tad atklātu savu īsto vārdu...Bet īstiem gaišreģiem,kāds bija piemēram Finks,nekad nav bijis jāreklamējas...
> Enija Šodien 12:56
5. jūlijā 13:06
Par to jau arī jautāju, ja jau tu TIK SPĒJĪGA, ko tad interesējies par kaut kādiem kaimiņzemes plānprātiņu šoviem? Katram normālam neprofānam ir skaidrs ka tie šovi ir fuflo.
Enija
5. jūlijā 13:17
Par gaišreģi piedzimst...Viss pārējais ir māns...Kad operēja Finka smadzenes,tās nebija kā parastam cilvēkam...
> Enija Šodien 13:17
5. jūlijā 13:26
Liec mirā Finku, es te par tevi interesejos. Un starp citu, tici vai nē, bet Finkam bija tieši tāda pati pelēkā masa, kā visiem citiem. Par gaišrģi mīlīt nepiedzimt, par gaišreģi reinkarnējas. Ir jābūt attīstītai vesalai buķetei spēju, lai tu nonāktu līdz kam tādam. Savas spējas ir jāpilveido, jārūpējas par tām, nevis, bāc - es piedzimu un būšu gaišreģe, tā nenotiek.
aa
5. jūlijā 13:59
Man šķiet, ka Džūlija Vanga par ķēmošanos šovā jau saņēmusi sodu, tagad ir ne ta vīrietis, ne ta sieviete. Ar tādām mistiskām lietām un aizkapa būtnēm labāk nejokot, nekad nevar zināt, kas var notikt.
He
5. jūlijā 14:23
Džauri un pseidointelektuāļi. Degradētas sejas. Tādai pat auditorijai. Ekstrasensu bitva notiek pravoslāvijas zemē. Kā tā
Pretīgi
5. jūlijā 14:25
Tumsoņas. Ja tiešām kādam ir kaut kādas spējas, tad tāds nekad neies kaut kādos kremļa šovos.Atradušies kiberkara varoņi.
Decoy
5. jūlijā 14:33
Feelings are valid so holidays valid aswell..those wikia themes could be true but details missing. Something requires different approach(es). Person not have key. Some else could have however..for this reason hidden surveillance for everyone should be.
Meizy
5. jūlijā 14:38
Īstām raganān nemaz nevajag zīmēties TV ekrānos. Viņas vajadzības brīdī paņem slotu , palido un atkal slota rātni stāv kaktā....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi