Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
We all live in America (geopolitically)
20. jūnijā 17:21
Ģeopolitiski mēs visi dzīvojam Amerikā.. a tas ka LV tiek atklāti diskriminēta par Otrā Ātruma valsti. Tas normāli?? Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Latvijā māju vairs nav, nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvija kļuva neatkarīga varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta neinteresē! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Kalmeijers, Maizītis, visi vecie vēži mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš ir liberāliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU ( jo cilvēki balsoja par iestāšanos EU jo domaja ka būs R-eiropas labkl) bet 3nadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
Gcas
20. jūnijā 17:42
O, pats Mikucs, patīk kā gulbi apdi s.
zambala
20. jūnijā 17:51
Nevis - lai samazinatu stereotipus - bet lai paskatītos - kā nevajag darīt un pasmietos par Pindosu izlaidību!
zambala
20. jūnijā 17:54
Amerika ar saviem grekiem - sadegs elles ugunīs un aizies nebūtībā, tāpat kā Romas Imperija! Un vai tiem, kuri būs tad saskrējusi Amerikā!
lūzers
20. jūnijā 17:59
Miks ir lūzers un viņu par režisoru saukt ir vislielākā alošanās. Nav talanta zēnam, bet kaut ko grābstās, grib, bet nu nesanāk. Domā, ka viņš vienīgais zin Ameriku, ha! Citi tur dzīvo un ir ļoti veiksmīgi. Bet šis frukts pinas tikai ar mellajām, jo baltās viņu atkož ātri.
katram savs
20. jūnijā 18:01
Jā, ja dzīvo geto, tad redzi, kas ir grēcīgā Amerika. Bet, ja dzīvo labā balto rajonā, tad redzi pavisam citu.
zambala
20. jūnijā 18:05
"Labs balto rajons" - 97% iedzīvotaju nekad nespīd; un tur tie buržuji ar pamatīgu apsardzi, lai tikai kāds plebejs tur neieklīstu, bērnus uz ielas nelaiž un paši bez auto neparvietojas;
grēcīgā Amerika?
21. jūnijā 08:14
un kā tad ar "Grēcīgo Kaliforniju"? Ar visu X-failu Mulderu?
Vai cik inčīgi
21. jūnijā 09:51
Stulbā seja
haha
21. jūnijā 19:33
Latvieshi vienmeer ir bijushi wannabe uz shtatiem... kjipa ahuunaa valsts, bet diemzheel visur dziive kaa dziive, un visur cilveeki kaa cilveeki!
(.)(.)
22. jūnijā 09:59
Ooooo, nu gan Ameriku atklās - jaunumi no internetpreču veikaliem! Puikiņ, tādas lietas būtu aktuālas pirms 30 gadiem! Tu domā, ka vienīgais esi tādos bijis, kamēr mēs te mucā auguši!? Nudien, muļķis! Un ja bīdīs LV šovu ar Kiviča sievu - tad zini, ka viņa te nav nekāda slavenība, nekas, pilnīga nulle bez izglītības, bez harizmas! Būtu labāk mērķējis uz Zeltiņas meitu, bet tur jau kiška tonka:/
:)
25. jūnijā 11:06
Amerika izspļāva? Arī tur nav vajadzīgi plānā galdiņa urbēji?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi