Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Aldona
11. jūnijā 13:24
man patika labak bik dusigaks vaigi iekritusi kauli izspiedusies tagad izskatas ka dilonslimnieks un vecaks
Aldona
11. jūnijā 13:25
dilon slimnieks
Juhans
11. jūnijā 13:27
Tik tiešām, pēdējā laikā zināmā mēŗā aizvien biežāk mēs manām, ka varonība kā jēdziens virzās tālāk no tā mītiskajiem aizsākumiem, kad par tādu uzskatīja, piemēram, Hēraklu un Lāčplēsi; tagad sabiedrība tiecas saskatīt varonību arī ikdienā – savās mazajās uzvarās, paveiktajos labajos darbiņos un citur, jo arī 10 kg nomešana ir īsta varonība, kas prasa ikdienišķu spēku, bet dod kolosālu rezultātu.
Herņa
11. jūnijā 14:34
Tad jau nolicis varenu kluci.
Liene
11. jūnijā 15:34
ar citu jau neko nav ar ko lepoties, intelekta nekāda, talants nulle...
Fancy
11. jūnijā 16:59
Mūžīgi vecais smerdelis.
Harijs Saukums
11. jūnijā 18:20
Nesaprotu tos vājēt gribētājus. Es gan uzaudzēju gan nodzenu bez problēmām. Ēdu kā vienmēr un kustos. Rekords bija 93 kg, pēc 2 mēnešiem normas robežā(77kg) Vienkārši fiziski pastrādāju. Nekāda sportošana.
Dr. Aiskule
11. jūnijā 20:02
Nu, "varonības jēdziena mītiskos aizsākumus," Juhan, jau parevidēja latvju episkais tēls Lāčplēsis, nevis pieveicot savu naidinieku, bet - kopā ar viņu iegāžoties atvarā. Tāpēc nav ko brīnīties, ka mums tagad piedāvā šādus tādus atšķaidītus varonīšus: viens sievieņas uzraudzībā nomet 10 kilogramus; cits - precēts kungs ar daudziem bērniem - ar draudzeni - daudzbērnu māmiņu - plosās pa Eiropas kūrortiem, filmēdami savus "varoņdarbus," ko mūsdienīgi sauc par "realitātes šoviem..." - - - Bet, kas samulsina Rešēķina un viņa dzīvesbiedres dubultportretos noraugoties, ir tas, ka nav nevienas bildītes, kurā viņš būtu redzams mīlīgi noraugāmies savā sieviņā vai to tā silti apskaujam...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi