Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
130 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
19. maijā 14:02
Vai tikai man šķiet, ka Eirovīzija ir palikusi par LGBT saietu? Un, protams, mūsējie Carousel "Zilajā austerē" neiederas- LGBT tādu mūziku neklausās. Carousel malači- cienījami nodziedāja un Latviju neapkaunoja!
Dīvāna eksperts ķjipa
19. maijā 14:17
Ar savu mūzikas skolas 2,5 klašu izglītību uzreiz sapratu ka uzvarēs Norvēģija.Un tā arī notika- Eirovīzijas skatītāju lielajā balsojumā.Latvijas žūrija Norveģijai nepiešķīra nevienu punktu turklāt Carousel ieguva ļoti sliktu vērtējumu,tas daudz ko izsaka-par žūrijas nekompetenci.
Juhans
19. maijā 14:18
Latvijas krievi tradicionāli balso par Krievijas krieviem.
Budzem
19. maijā 14:19
Rakstā ir kļūda - Lietuvas skatītāji Latvijai piešķira 12 punktus. Ņemot vērā, ka citas valstis, izņemot Moldovas vienu vienīgu, Latvijai piešķīra apaļu nulli, Lietuvas balsojums ir mīļs kaimiņu žests, nevis dziesmas novērtēšana. Tad nu drusku jāaizdomājas, vai Latvijas dziesma un izpildījums objektīvi vispār kādu uzrunāja. Arī manu interesi Latvijas priekšnesums ne ar ko nepaņēma, tāpēc citu valstu balsotājus saprotu. Ja nav Budzem izpratnes par starptautiski piedāvājamu produktu, lemšana jādod kādam citam varbūt.
Maja
19. maijā 14:24
Protams leiši aiz žēlastības Žirga galvām iešķīla...Bet citādi ,vajag diet pastalās dziesmusvētkos,kur šito līmeni saprot,ne līst sabiedrībā.
raica
19. maijā 14:25
te krievu bari balso par savejo no kremla , a par ko citu
hektors
19. maijā 14:28
Priekš Latvijas izcils rezultāts. Nākamgad sūtam kādu vecu vīru no latgales ar kokli supermena kostīmā. Varētu tikt augstāk.
Sv
19. maijā 14:30
beidzat sutit sudus , jau zb .
pjanku Janka
19. maijā 14:31
Stingrs signāls ES parlamenta vēlētājiem!!! LV žūrijas balsojums ļļoti atšķirīgs no sabiedrības balsojuma. Politizēts, saskatāma valdošās partejvarzas ietekme. Sabiedrība balsoja pa savam. Značīt, Ždanoka Mamikins Ušakovs mož Amēriķis bū ES parlamento!
Ja
19. maijā 14:31
Latvijas pidarasu žūrija nebūtu žmiegusies ,tad Lazarevs būtu pirmajā vietā. Muktupāvels ir āzis....
pjanku Janka
19. maijā 14:32
Rivu vajadzēj sūtīt!
Egle
19. maijā 14:35
Pastalas sūta pastalas un tad apvainojas, ka Eiropa nesaprot un tad pastalas raud un vaid, ka labāk eirovīziju neskatīties, jo nevar to līmeni pavilkt
A
19. maijā 14:35
Konkursā "Lullabyvision" LV karuselis būtu novērtēts nedaudz labāk :)
lopes
19. maijā 14:36
Tas tādēļ ka supernovas žūrija spītīgi ignorē Latvijas skatītāju viedokli, un sūta, talantīgus bet nepareizus pārstāvjus uz lielo konkursu.
Egle
19. maijā 14:37
Es par to karuseli nebalsotu, pat ja būtu iespēja, kādreiz pārdzīvoju par Latviju, bet paskatoties, kādus s'8dus sūta, tad labāk finālā uz tādiem pat neskatīties un nepiegružot ēteru.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi