Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
xxxxx
18. maijā 08:19
reti neizdevusies ,jo ar savu nogurdinoso verojumu skatu izraisa miegnibu!nekadu trillera elementu!
nu
18. maijā 08:29
Es arī biju iemdzis, it kā patisība,bet tomēr nav,nebija ne brūtes ne māsas..
sms
18. maijā 08:43
Lieliska filma! Vairāk tādu filmu! Mūžīga piemiņa un mūžīga slava mūsu vectēviem un vecvectēviem-varoņiem, kuri nežēlojot dzīvības cīnījās pret padomju fašistiski-nacistiskajiem iebrucējiem okupantiem!
Juhans
18. maijā 08:45
Mums, izrādās, ka nodevēji ir bijušie vienmēr un visus, tāpēc Kangars nemaz navar būt slikts.
Letis
18. maijā 08:51
Latvieti, glāb Eiropu no Junkera un zilās mafijas! Eiropas parlamentā ir jāievēl gruntīgi nacionālisti, lai varētu apstādināt migrāciju un perversiju izplatīšanos. Tāpēc aicinu balsot par Jāni Dombravu, Aleksandru Kiršteinu, Jāni Dineviču vai Andri Rubīnu. Svītrojam Robertu Zīli, jo viņš cerības nav attaisnojis. ., Jānis Dinevičš ir LSDSP sarakstā, Andris Rubins ir Latviešu nacionālistu sarakstā.
***
18. maijā 08:54
Ļoti labs seriāls. Uzskatāmi parāda, cik šausmīgs laiks ir bijis, kāda tā okupācija bija tuvplānā, kā tika iespaidoti cilvēki, kā čeka darbojās. Briesmīgi. Kā tika manipulēts ar cilvēkiem, kāds terors valdīja, kā tika lauztas cilvēku dzīves, kad cilvēkos tika iesētas bailes. Kā darbojās specdienesti un ka cilvēki šeit naivi cerēja uz ārvalstu palīdzību. Aktieri pārliecinoši , arī vide atbilstoši tam laikam. Seriāls izraisa interesi par pēckara notikumiem Latvijā, par to, kādu iespaidu tas laiks atstājis uz tautu , par čekas ziņotājiem, par to, kas notiek šodien. Vitolds bija Latvijas patriots, bet cik lieli patrioti ir tie, kam šodien uzticam varu? Un cik Latvijas labā patiesībā grib/varēs izdarīt tie, kas raujas šodien uz Briseli??
Ribovskis
18. maijā 08:58
Filma sākumā ta kā patika bet tad tas pārspīlēti samudžinātais scenārijs lika domas mainīt. Nesaprotu kāpēc nevarēja uztaisīt vienkārši seriālu par mežabrāļiem bez tām spiegu spēlēm ?
...
18. maijā 08:58
Kropļi tie spiegi! Lien kā smirdošās utes, svešās valstīs, Cilvēkiem Dzīvi bojāt!
ha ha ha
18. maijā 09:01
Paldies par so filmu! Loti patika! Aicinu uzņemt daudz vairak filmu par latviešu patriotiem, kuri cīnījās pret krievu fašistiskajiem iebrucejiem - pem. par latviešu varoni Herbertu cukuru u.c.
ha ha ha
18. maijā 09:08
un vēl filmu,par mūsu patriotu sēņu veci, kā viņš nacistiem laiza dirsu, un ēd sūdus, u.c.
Ainaž bocmans
18. maijā 09:10
Žēl,ka film i cauri.. Ar liel nepacietib tik gaidits kārtejais sestdien vakars,paldies pa darb un mūs priecešan!
pūce
18. maijā 09:48
Hi,hi,hi.Laba filma.SS Jagdverband Ostland dalibnieku varondarbi nedrikst tikt aizmirsti.
Olivia Stuart
18. maijā 09:53
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Jadze,,,
18. maijā 09:56
Radit gribetu daudz ,,bet patisibu dizin vai kurš no aktirim,,,ļoti maz un vai ir kas to zina patiesi,,,,,
Cūkkopis
18. maijā 10:20
Sākumā skatījos, bet, kad viņi nonāca pie mežabrāļiem, tad kaut kā tēlojums aizgāja galīgi šķērsām un sapratu, ka sūds vien ir.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi