Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
22. aprīlī 12:10
Eh, atkal jau melo... Pirms gadiem 15, viņa pozicionēja sevi, kā lielu dzīvnieku mīļotāju un aizstāvi, savās lauku mājās izmitināja suņus un citus bezmāju zvēriņus- patiesi cienīju to meiteni. Un tad, bāc- viņa parādās televīzijā ar suņa (varbūt ne suņa) kažoka apkakli! Viss! Visu manu cieņu, divkose sagrāva acumirklī:(((
UldisLatvia1966
22. aprīlī 16:46
My smart phone communicates with my smart watch and smart TV. I think they're calling me "stupid" behind my back.
Bianca Flick
22. aprīlī 18:34
Google maksāja par katru tiešsaistes darbu no mājām 7000 līdz 8000 dolāru nedēļā.Mans brālis ir bez darba trīs mēnešus un iepriekšējā mēnesī viņas čeks bija 29465 ASV dolāri, strādājot mājās 3 stundas darba dienā un peļņa laika gaitā var būt vēl lielāka ... dodieties uz šo vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju.. >>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­99.C­­o­­m
Jānis Liepa
22. aprīlī 18:56
Kāpēc cilvēks izjūt velmi likt savas bildes no dzīves internetā? Kāds tam ir iemesls konkrēti? Gribās citiem kaut ko pierādīt?? Es īsti to psiholoģijas lietu nesaprotu, kāds var sīkāk izstāstīt??? Es saprotu, ja aktieris un dziedātājs tā reklamē savu mūziku un koncertus, biļetes, bet politiķis cer uz vēlētājiem ...Bet citiem kāds iemesls tik centīgi instagramos likt jaunus foto? Tas ir saistīts ar lielu EGO???
beerdrinkers
22. aprīlī 19:34
Mazvērtības komplekss. Lielība, vēlme izlikties savādākam, nekā patiesībā esi, radīt iespaidu, ka esi sasniedzis vairāk, nekā citi, veiksmīgāks esi, tātad arī gudrāks, attīstītāku intelektu, visās jomās pārāks, kā saka- pašpietiekams dzīvē. Bet, viss tas norāda vien uz niecīgu, kompleksu pārņemtu, vāju radību. Jāni, tas nav saistīts ar lielu EGO, gluži pretēji- ar zemu pašapziņu. Jāni, derēja mans izskaidrojums?
Jānis Liepa
22. aprīlī 20:18
beerdrinker, es citos rakstos esmu tevi kritizējis, jo krita uz nerviem, ka tu visiem aizrādi par pareizrakstības kļūdām. Es izjutu pret tevi dusmas, jo man riebās, ka tu esi gudrāks, izglītotāks, bet man pašam tikai vidējā izglītība un viss. Es gribu atvainoties par savu bērnišķīgo uzvedību un savu skaudīgo agresiju. Esmu sapratis, ka gudrākus, pieredzējušākus cilvēkus ir jāciena un jāuzklausa, bet tādiem kā es, (kuri pat komatus nemāk salikt) ir jāpaklusē un jāzin sava vieta. Es pats esmu vainīgs, man bija daudz iespēju iestāties universitātē, bet man negribējās noslogojumu dzīvē un likās, ka gan jau kaut kā viss pats no sevis nokārtosies. Beerdrinker, es atzīstu, ka visi tavi agrākie komentāri tomēr ir pareizi.
beerdrinkers
22. aprīlī 20:21
Cilvēk, beidz, ok? Tā neraksti nekad. Viss ir štokos.
Sandra Fon Libau
22. aprīlī 22:32
Es ar nekādi nespēju izprast cilvēku dižošanos publiskā un sociālajā vidē ar savu PRIVĀTO dzīvi. Nespēju sagaidīt to mirkli, kad varēs savu profilu no fb dzēst. Un kāda vella pēc to tagad nevar izdarīt? Vai var? Varbūt kāds mani var pamācīt, kā to fiksi izdarīt? Tur gan nekā nav, bet negribas tur vispār būt. Senos laikos piereģistrējos, tagad gribas izdzēsties.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi